Przełaje w Gimnazjum nr 2

I Przełajowe Mistrzostwa Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie, w r. szk. 2006/07
Na trudnej trasie boiska szkolnego, przy ul. Żeromskiego 29 zostały zorganizowane I Przełajowe Mistrzostwa Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie.

Reklamy

br />W zawodach mistrzowskich udział wzięli najlepsi uczniowie po sprawdzianach klasowych, które przeprowadzili uczący nauczyciele wf w tej szkole E. Pawłowska, K. Rozkal i M. Kitliński, dziewczęta pokonywały 800 m. a chłopcy 1000 m.

Jest prowadzona punktacja międzyklasowa o tytuł najlepszej klasy lekkoatletycznej w tej szkole, pozostałe konkurencje odbędą się w innym terminie. Puchar przechodni broni obecna klasa III C, a ufundowała go aktualna rekordzistka województwa lubelskiego w biegu na 100 km. !!! p. Małgorzata Muzyczuk

DZIEWCZĘTA – 700 m.

1. Staszczak Agnieszka 2 b 9 pkt.
2. Łatka Anna 2 c 7
3. Doroszczuk Magda 1 c 7
4. Hojda Majka 1 c 6
5. Turek Natalia 2 c 6
6. Niedobit Paula 1 c 6
7. Kuźmińska Natalia 1 c 5
8. Naja Iwona 3 b 5
9. Jańczuk Anna 2 c 5
10. Matuszak Kamila 3 c 4
11. Pachla Monika 3 c 4
12. Walicka Estera 3 b 4
13. Kołodziej Angelika 1 a 3
14. Gerynowicz Dorota 3 a 3
15. Szewczuk Paula 2 a 3
16. Bilik Ewelina 3 a 3
17. Smalej Justyna 1 b 2
18. Biziorek Sylwia 2 a 2
19. Papuda Justyna 3 c 2
20. Prus 3 c 2
21. Lenard Paulina 2 a 1
22. Brzozowska Beata 1 a 1
23. Głowacz Diana 2 a 1

CHŁOPCY – 850 m.

1. Pastusiak Kamil 3 c 9 pkt.
2. Nowicki Cezary 3 c 7
3. Fulara Dawid 3 c 7
4. Siwiec Marcin 3 d 6
5. Sidorowicz Paweł 1 c 6
6. Irek Grzegorz 2 b 6
7. Kozielewicz Kamil 3 a 5
8. Błazucki Marcin 2 c 5
9. Bojarczuk Tomasz 2 c 5
10. Matuszak Marcin 2 c 4
11. Salewski Konrad 2 a 4
12. Prus Rafał 2 b 4
13. Emerla Adrian 1 a 3
14. Smyk Kamil 2 a 3
15. Fulara Kamil 1 a 3
16. Pomianowski Jarosław 2 a 3
17. Zacharczuk Albin 1 c 2
18. Kicun Kamil 1 b 2
19. Woźniak Grzegorz 1 c 2
20. Makieła Baltazar 1 b 2

PUNKTACJA MIĘDZYKLASOWA LICZĄCA SIĘ DO WSPÓŁZAWODNICTWA O NAJLEPSZĄ KLASĘ LEKKOATLETYCZNĄ

1. Klasa III c razem dz.+chł. 35pkt.
2. Klasa I c 34
3. Klasa II c 32
4. Klasa II b 19
5. Klasa II a 17
6. Klasa III a 11
7. Klasa I a 10
8. Klasa III b 9
9/10. Klasa III d 6
Klasa I b 6

KOLEJONOŚĆ W POSZCZEGÓLNYCH CIĄGACH KLAS:

Klasy I: Dziewczęta:

1. Doroszczuk Magda 1 c
2. Hojda Majka 1 c
3. Niedobit Paula 1 c
4. Kuźmińska Natalia 1 c
5. Kołodziej Angelika 1 a
6. Smalej Justyna 1 b
7. Brzozowska Beata 1 a

Klasy II:

1. Staszczak Agnieszka 2 b
2. Łatka Anna 2 c
3. Turek Natalia 2 c
4. Jańczuk Anna 2 c
5. Szewczuk Paula 2 a
6. Biziorek Sylwia 2 a
7. Lenard Paulina 2 a
8. Głowacz Diana 2 a

Klasy III:

1. Naja Iwona 3 b
2. Matuszak Kamila 3 c
3. Pachla Monika 3 c
4. Walicka Estera 3 b
5. Gerynowicz Dorota 3 a
6. Bilik Ewelina 3 a
7. Papuda Justyna 3 c
8. Prus 3 c

Chłopcy:

Klasy I:

1. Sidorowicz Paweł 1 c
2. Emerla Adrian 1 a
3. Fulara Kamil 1 a
4. Zacharczuk Albin 1 c
5. Kicun Kamil 1 b
6. Woźniak Grzegorz 1 c
7. Makieła Baltazar 1 b

Klasy II:

1. Irek Grzegorz 2 b
2. Błazucki Marcin 2 c
3. Bojarczuk Tomasz 2 c
4. Matuszak Marcin 2 c
5. Salewski Konrad 2 a
6. Prus Rafał 2 b
7. Smyk Kamil 2 a
8. Pomianowski Jarosław 2 a

Klasy III:

1. Pastusiak Kamil 3 c
2. Nowicki Cezary 3 c
3. Fulara Dawid 3 c
4. Siwiec Marcin 3 d
5. Kozielewicz Kamil 3 a

Dla 3 najlepszych zawodniczek i zawodników w każdym ciągu klasowym zostały wręczone dyplomy, osobiście wykonane przez dyr. szkoły mgr Artura Dąbrowskiego. Pierwsi na mecie i w każdym ciągu klasowym otrzymali prasę sportową ufundowaną przez nauczyciela wf tej szkoły.

Gratulacje dla wszystkich za udział w reprezentacji klas !!!

Opracował – mak

zobacz zdjęcia >>