Przełajowe Biegi

Do tej pory nie doczekaliśmy się na komunikat z I Hrubieszowskiego Crossu Konstytucji 3 Maja. Skoro Marek Kitliński nie doprosił się o niego, to sprawę uważam za straconą.

Reklamy

W obawie o to, że zdjęcia mi w archiwum pożółkną z upływu czasu poświęconego na dalsze oczekiwanie – postanowiłem je opublikować bez komunikatu i wyników.

Przypomnę jedynie, że organizatorami imprezy były – HOSiR i MKS UNIA Hrubieszów, a patronat nad nią sprawował Urząd Miasta i to do tych instytucji prosimy kierować pytania o wyniki zawodów.

***

29 kwietnia na stadionie HOSiR odbył się I Hrubieszowski Cross Konstytucji 3 Maja.

Dzieci i młodzież biegali na dystansach od 300 do 1000 m. W zawodach wzięło udział kilkaset osób z kilkunastu szkół całego powiatu. W trakcie zawodów odbyła się również konkurencja dodatkowa – chód na dystansie 400 m.

Mimo tego, że komunikat był na bieżąco tworzony w czasie zawodów, do tej pory do nas nie dotarł, ani nie został opublikowany, choć i UNIA i UM dysponują witrynami internetowymi.

Niezmiernie nam przykro z tego powodu i żałujemy, że nazwiska wspaniałych dzieciaków i nie mniej walecznej młodzieży nie zostaną uwiecznione.

Oczywiście, jeśli kiedykolwiek komunikat do nas dotrze, nie omieszkamy go opublikować.

***

Komunikat z zawodów pojawił się wreszcie na stronie internetowej MKS Unia Hrubieszów (już po naszej publikacji!). W opinii Marka Kitlińskiego jest on jednak niekompletny. Poniżej link.

KOMUNIKAT >>

zobacz zdjęcia >>