28 marca 2024

Przełamali strzelecką niemoc! Kryształ pokonał POM 1:0 – ZDJĘCIA

We wczorajszym meczu grupy mistrzowskiej Hummel IV ligi lubelskiej, Kryształ Werbkowice przełamał w końcu strzelecką niemoc i pokonał na własnym boisku POM Iskrę Piotrowice 1:0.

Kryształ Werbkowice – POM Iskra Piotrowice 1:0 (0:0)

Bramka: Rybka (89′)

Kryształ: Stachyra – Wanarski, Mulawa, Śmiałko, Borys, Wójtowicz (80′ Jarosz), Omański (65′ Dec), Rybka, Otręba (63′ Sas), Denkiewicz (78′ Nieradko), Oleszczuk

POM: Woźniak – Jurko, Mac. Ostrowski, Orłowski, Gustaw, Lenkiewicz, Walęciuk, Mietlicki, Juchna, Pusiak, Baran

Żółte kartki: Stachyra

Arbiter główny: Konrad Łukiewicz (OKS Zamość)

Mecz, w związku z obostrzeniami spowodowanymi pandemią, odbył się bez udziału publiczności.