Puchar Starosty Hrubieszowskiego znowu dla Kryształu z Werbkowic!

Kryształ Werbkowice pewnie pokonując Płomienia Spartana Nieledew 4:1 kolejny raz z rzędu zdobywa Puchar Starosty Hrubieszowskiego i nagrody z tym związane! Unia Hrubieszów zajęła 3 miejsce.

Reklamy


Co dalej?

Zdobywcy pucharów z poszczególnych powiatów (AMSPN Hetman Zamość, Łada 1945 Biłgoraj, Kryształ Werbkowice i z powiatu tomaszowskiego Granica Lubycza Królewska lub Korona Łaszczów) zagrają w ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu okręgu zamojskiego po losowaniu z jednym z tych zespołów: Tomasovia, Omega Stary Zamość, Roztocze Szczebrzeszyn i Huczwą Tyszowce.

 

Ze strony Kryształu Werbkowice

W sobotnim spotkaniu Kryształ odniósł w pełni zasłużone zwycięstwo z zespołem Płomienia/Spartanu Nieledew. Mecz skończył się wynikiem 4-1. Kryształ dzięki tej wygranej broni tytułu po raz drugi z rzędu ! Bramki dla naszej ekipy zdobywał min. nowy zawodnik Kryształu Ivan Kleban. Testowany zawodnik z ukraińskim obywatelstwem jest porównywany przez nowych kolegów do Tarasa Maliuka, który w tym sezonie „błyszczał” w naszej drużynie. Dwie bramki dołożył młody Damian Podolak. Do wyniku trafienie dołożył Damian Tyrka. Wiele czyta się na temat tego spotkania min. na stronie Unii Hrubieszów. Gratulacje ze strony kibiców hrubieszowskiej drużyny pochlebiają naszemu klubowi. Kryształ na zwycięstwo w pełni zasłużył, wygrywając z sąsiadującym klubem i stałym beniaminkiem naszej ligi. Jako ostatni sprawdzian przed pierwszym ligowym gwizdkiem możemy być pewni, że nasza drużyna jest w pełni przygotowana do nowego sezonu.

 

I smutna wiadomość dla kibiców…

Stadion w Werbkowicach ciągle nie jest gotowy do gry. Problemem jest murawa, której stan nie jest jeszcze w 100% zadowalający. Rundę jesienną Kryształ rozegra jeszcze w Mirczu (raz w Mirczu, raz na wyjeździe). Najbliższego spotkania na boisku w Werbkowicach powinniśmy spodziewać się dopiero na wiosnę.

 

Opracował – mak

Na zdjęciu – Utalentowany zawodnik Kryształu Werbkowice Damian Podolak (zdj. mak)