23 kwietnia 2024

Pudło „Grzesia” w Łochowie

HrubieszówŁochów

W dn. 25/26 IV 2009 r. został rozegrany II Turniej Unihokeja o Puchar Burmistrza Miasta Łochowa z woj. Mazowieckiego. UKS „Grześ” Hrubieszów zajął miejsce na najniższym stopniu podium.

W zawodach występowały drużyny złożone z chłopców urodzonych w 1992 r. i młodszych. Drużyn było 8 z różnych miejsc naszego kraju. W sobotę rozegrano mecze w grupach, natomiast w niedzielę o miejsca.

Wyniki UKS „Grześ” Hrubieszów w sobotę, kiedy zapadały rozstrzygnięcia, który zespół na drugi dzień zagra, o którą lokatę w turnieju.

8.UKS 72 Warszawa

Drużyna, która zajęła 1 miejsce oprócz okazałego pucharu otrzymała komplet strojów sportowych firmy ZINA. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Arkadiusz Mieszkowski (Alfa Pławo) m.in. za 15 bramek i 5 asyst.

15. Konrad Salewski – bramkarz

Na zdjęciu – Trener unihokieistów Krzysztof Dąbrowski, który liczył na wygraną tego turnieju co wiązało się z nagrodą – kompletem strojów sportowych dla drużyny, nie udało się, ale może znajdzie się sponsor, który .. zakupi stroje i może się przecież na nich reklamować.