Raiders Hrubieszów w gronie 12 najlepszych drużyn futsalowych województwa lubelskiego

O zaszczytny tytuł Mistrza Województwa Lubelskiego w Futsalu rywalizować będzie dwanaście najlepszych drużyn z lig środowiskowych rozgrywanych na terenie całego województwa w sezonie 2018/19 – wśród nich Raiders Hrubieszów.

Reklamy

 

Oficjalne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Futsalu odbędą się w najbliższą niedzielę 17 marca 2019 r. w hali sportowej im. Polskich Olimpijczyków przy Zespole Szkół w Piaskach. Głównym organizatorem jest Lubelski Związek Piłki Nożnej.

O zaszczytny tytuł Mistrza Województwa Lubelskiego w Futsalu rywalizować będzie dwanaście najlepszych drużyn z lig środowiskowych rozgrywanych na terenie całego województwa w sezonie 2018/19. Trzy najlepsze zespoły otrzymają okolicznościowe puchary i dyplomy oraz pamiątkowe: złote, srebrne i brązowe medale. Najlepsi zawodnicy (strzelec, bramkarz, piłkarz) statuetki oraz nagrody rzeczowe. Wszystkie nagrody ufundowane są przez Zbigniewa Bartnika Prezesa Lubelskiego Związku Piłki Nożnej.

 

Mistrzowie lig środowiskowych Województwa Lubelskiego:

1. Solidarność PZL Świdnik,

2. Poker Team Lublin,

3. MKS Victoria Parczew,

4. RAIDERS HRUBIESZÓW,

5. Bad Boys Krasnystaw,

6. Hansa Team Biłgoraj,

7. GS Ludwin,

8. TOP MAR Biała Podlaska,

9. MOSiR Radzyń Podlaski,

10. LKS Kamionka,

11. Plazma Terespol

12. Zamkowo Lublin,

 

Nad patronatem medialnym czuwać będzie redakcja Lokalnego Przeglądu Piłkarskiego, która przygotowała specjalny biuletyn w całości poświęcony mistrzostwom. Ten swoisty program turniejowy przekazywać będzie na bieżąco relację z tego wydarzenia. Począwszy od podziału na grupy eliminacyjne, poprzez szczegółowy terminarz wszystkich zaplanowanych meczów, a skończywszy na prezentacji dwunastu drużyn uczestniczących w mistrzostwach. Prezentacja obejmuje zdjęcia zespołów z rozgrywek lig środowiskowych 2018/19, końcowe tabele rozgrywek oraz składy, w których poszczególne drużyny wywalczyły tytuły mistrzowskie, a tym samym kwalifikację na wojewódzki championat. Specjalne wydanie „Lokalnego Przeglądu Piłkarskiego” można będzie pobrać od godziny 9.00 w niedzielę na hali podczas trwania turnieju lub śledzić rozgrywki na portalach internetowych:

http://swidnickahalowka.futbolowo.pl

https://www.facebook.com/Lokalny-Przegl%C4%85d-Pi%C5%82karski-1243646895693385/?epa=SEARCH_BOX

 

(Raiders Hrubieszów)