Rankingi biegów ulicznych kobiet w sezonie 2013

Biegający amator jeszcze raz przeanalizował szereg komunikatów z biegów ulicznych uzupełnił dystanse 10 km i półmaraton, do tego dołożył jeszcze maraton. Na czele tabel jest biegająca od 1985 r. wielokrotna medalistka i rekordzistka Polski, olimpijka z Pekinu Dorota Gruca, ale najważniejsze jest to, że liczba biegających dziewcząt i kobiet ciągle rośnie w naszym województwie. Mam nadzieję, że do tych zestawień w większej ilości dołączą panie z Hrubieszowa i powiatu, przecież stać je na to.

Reklamy


Biegi uliczne – najlepsze wyniki biegaczek woj. lubelskiego (wg deklarowanego m-ca zamieszkania)

 

10 km – kobiety (wyniki do 53:00)

 

(00:00) – w nawiasie wynik uzyskany na Życiowej Dziesiątce Taurona w Krynicy

 

1. GRUCA Dorota Lublin 34:35

TRZASKALSKA IZABELA TERESPOL 34:42

Jakubczak Aleksandra Zamość 35:06 (34:45)

Jakubczak-Pawelec Anna Zamość 37:37

MACH Angelika Biłgoraj/Lublin 38:22

GRYNASIUK Renata Zamość 39:05

WASILEWSKA JOANNA BIŁGORAJ 39:32

Maśloch Patrycja Kraśnik 39:49

Miłek Antonina Puławy 40:06

Sosnowska Dorota Biłgoraj 40:11

 

11.ZARĘBA EDYTA ZWIERZYNIEC 40:57

DZIURA AGATA Kraśnik 41:39

ZYGO KAROLINA LUBLIN 42:06

BURY ANNA KRZCZONÓW 42:14

Jóźwik Magdalena Adamów 42:28

JEŻEWSKA – MAZUR JULIA Lublin 42:41

HOJDA MAJA HRUBIESZÓW/DERBY 42:54

Fabian Ewa Biała Podlaska 42:57

PRUSZCZAK Katarzyna Lublin (43:13)

KARDAS ILONA Dęblin 43:14

 

21.HAŁKA BEATA BIŁGORAJ 43:22

BUJNOWSKA MAŁGORZATA LUBLIN 43:23

KLOC MARTA URSZULIN 43:47 (43:21)

PAJDOSZ KATARZYNA BIAŁA PODLASKA 44:37

SZCZEPANEK MONIKA LUBLIN 44:43 (43:24)

Lewtak Marta Biała Podlaska 44:43

HUMIN ANNA ŻDŻANNE 45:00

GRZYWACZEWSKA JUSTYNA LUBLIN 45:04

Nejman Ewa Terespol 45:19

ŻÓŁKIEWSKA MAŁGORZATA TYSZOWCE 45:25

 

31.WIATR ANETA LUBLIN 45:45

Dessauer Wioletta Lubartów 45:54

Krawczak Paulina Dęblin 46:06

DUDZIŃSKA JUSTYNA PARCZEW 46:35

WIERZCHOWIAK ADRIANA KRAŚNIK 47:04

WENTLANDT Mariola Lublin 47:10

WDOWIAK MAGDALENA Jastków 47:11

STANISŁAWEK KINGA LUBLIN 47:34

SPÓLNICKA ELŻBIETA LUBLIN 47:53

GOŁAWSKA JOANNA LUBLIN/Turka 47:54

 

41.TUSTANOWSKA Jolanta Lublin 47:58

GUZIEC Justyna Chełm/Warszawa 48:03

WÓJTOWICZ MAGDALENA LUBLIN 48:13

KORZENIOWSKA KAROLINA MOTYCZ 48:14

PIELAK KORNELIA KIJANY 48:27

CZERWIŃSKA Agnieszka Zamość 48:35

WRONKA IZABELA LUBLIN 48:58

KOPIŃSKA KAROLINA NAŁĘCZÓW 49:01

Pałka Magdalena Urszulin 49:03

Pajdowska Sylwia Ryki 49:05

 

51.ĆWIKLIŃSKA JOANNA JAROSŁAWIEC 49:08

Filipowicz Dorota Kodeń 49:10

Mich Patrycja Dęblin 49:14

BURY JADWIGA KRZCZONÓW 49:18

POPIEL MARTA LUBLIN 49:22

GOZDUR PAULINA LUBLIN 49:24

Cąkała Magdalena Adamów 49:33

Adamowicz Maria Lublin 49:37

STASAK MALWINA KRASNYSTAW 49:41

PSUJA ANNA ŚWIDNIK 49:42

 

61.LITWIŃSKA AGATA LUBLIN 49:50

WYBRANOWSKA Monika Tomaszów Lubelski 49:56

BIGOS MAŁGORZATA LUBLIN 50:03

HARMIDER MONIKA BIAŁA PODLASKA 50:06

RODAK Sylwia Dęblin 50:07

ŻACZEK Anna Ryki 50:08

Deneka Iwona Puławy 50:10

FRAJT KATARZYNA LUBLIN 50:18

KOZAK MAŁGORZATA NIEDRZWICA DUŻA 50:19

FABIAN IZABELA BIAŁA PODLASKA 50:20

 

71.BŁACHNIO Magdalena Stężyca 50:28

SECH KATARZYNA LUBLIN 50:29

Paszczyk Anna LUBLIN 50:37

ŁAKOMY EDYTA LUBLIN 50:43

BARABASZ EDYTA Kraśnik 50:45

GŁOWACKA GRAŻYNA ROSSOSZ 50:50

CENKAŁA AGATA WŁODAWA 50:57

Jendrej Agnieszka LUBLIN 51:00

BRYŁA-CRUZ AGNIESZKA LUBLIN 51:00

Gąszczyk Joanna Lublin 51:01

 

81.BRZEZIŃSKA EMILIA BIAŁA PODLASKA 51:05

PIETRASZUK Joanna Terespol 51:06

Oksiejuk-Wasilewska Anna Międzyrzecz Podlaski 51:07

SZYMAŃSKA ANNA Krasnystaw 51:09

RAFAŁKO Aleksandra Terespol 51:09

Wójcik Dorota Lublin 51:14

BIELECKI ANNA LUBLIN 51:16

LIPIŃSKA Marlena Łuków 51:20

SEKUŁA JOANNA ŚWIDNIK 51:22

JASIŃSKA ANNA ŚWIDNIK 51:27

 

91.PISKOR DOROTA LUBLIN 51:30

ŚLIWKA JOANNA KRAŚNIK 51:34

GAZDA MAGDALENA KARCZMISKA 51:35

BOGUŃ-KALIŃSKA KATARZYNA LUBLIN 51:35

KRZYŻANOWSKA Olga Lublin 51:45

CIEŚLAK KINGA LUBLIN 51:45

OLSZÓWKA MAŁGORZATA LUBLIN 51:46

DUDA EWELINA LUBLIN 51:46

GRZESZCZYK Kinga Puławy 51:47

BURY SYLWIA KRZCZONÓW 51:47

 

101.WEREMKO DOMINIKA KRASNYSTAW 51:48

TRYKACZ IZABELA LUBLIN 51:51

KOŁODZIEJ EWA LUBLIN 52:02

DUDEK OLGA LUBLIN 52:05

Ircha Dorota Puławy 52:11

CHMIELEWSKA Agnieszka Lublin 52:17

Turak Joanna Puławy 52:18

Pitucha Agata Puławy 52:20

STĘPNICKA Kornelia Janopol/Kłoczew 52:24

GROMYSZ MAGDALENA LUBLIN 52:28

 

111.JARASZEK Iza Radzyń Podlaski 52:31

KUZIA MAŁGORZATA LUBLIN 52:32

KOWALCZYK AGNIESZKA LUBLIN 52:42

WASZKIEWICZ MONIKA LUBARTÓW 52:43

WYROŚLAK KATARZYNA LUBLIN 52:44

JAMROŻ MAŁGORZATA BIAŁA PODLASKA 52:45

KUNIEWICZ EWA JAKUBOWICE KONIŃSKIE 52:46

Pawłowska Anna Krasnystaw 52:46 (52:01)

GÓRSKA-KOSICKA MAGDALENA NATALIN 52:49

GRABOŚ JOANNA LUBLIN 52:56

 

 

Półmaraton – kobiety (wyniki do 2h00)

(0:00:00) wyniki z Tomaszowa Lub. i Lubyczy Kr. – różnica przekraczająca 1% pełnego dystansu

 

1.GRUCA Dorota Lublin 1:15:25

TRZASKALSKA IZABELA TERESPOL 1:15:56

Jakubczak Aleksandra Zamość 1:17:56

Jakubczak-Pawelec Anna Zamość 1:23:35

Miłek Antonina Puławy 1:33:18

Fabian Ewa Biała Podlaska 1:36:09

PRUSZCZAK Katarzyna Lublin 1:36:46

PAJDOSZ KATARZYNA BIAŁA PODLASKA 1:38:30

KLOC MARTA URSZULIN 1:38:35

BUJNOWSKA MAŁGORZATA LUBLIN 1:39:48

 

11.Dessauer Wioletta Lubartów 1:40:15

PAŁKA MAGDALENA URSZULIN 1:41:35

Żółkiewska Małgorzata Tyszowce (1:41:57)

Trąbka Olga Lubartów 1:43:10

WOŁOSZYN-KARDAS Katarzyna Kraśnik 1:43:18

HUMIN ANNA ŻDŻANNE/Krasnystaw 1:43:30

HAŁKA BEATA BIŁGORAJ 1:44:03

Krawczak Paulina Dęblin 1:45:05

WIATR ANETA LUBLIN 1:45:21

GOŁAWSKA JOANNA LUBLIN/Turka 1:45:56

 

21.DUDZIŃSKA JUSTYNA PARCZEW 1:46:02

Lewtak Marta Biała Podlaska 1:46:09

Parkot Anita Tomaszów Lubelski (1:46:13)

SZCZEPANEK MONIKA LUBLIN 1:46:35

Dec Magdalena Kraśnik 1:46:36

JEŻEWSKA – MAZUR JULIA Lublin 1:47:06

Spólnicka Elżbieta Lublin 1:47:27

WYBRANOWSKA Monika Tomaszów Lubelski (1:48:22)

Domagała Agnieszka Zamość (1:49:23)

WÓJTOWICZ MAGDALENA LUBLIN 1:50:20

 

31.Jóźwik Magdalena Adamów  1:50:36

Parkot Izabela Tomaszów Lubelski (1:50:56)

Szafran Elżbieta Paulina Krasnystaw 1:52:15

BIGOS MAŁGORZATA LUBLIN 1:52:52

Paszczyk Anna Lublin 1:53:10

Brzozowska Anna Krasnystaw 1:53:20

Oksiejuk-Wasilewska Anna Międzyrzecz Podlaski 1:53:45

PAJDOWSKA Sylwia Ryki 1:53:55

JENDREJ AGNIESZKA LUBLIN 1:54:39

WYROŚLAK KATARZYNA LUBLIN 1:55:41

 

41.Bachan Dorota Puławy 1:55:50

DENISIUK Monika BIAŁA PODLASKA 1:56:08

Kowalczyk Teresa Rokitno 1:56:14

WÓJCIK DOROTA LUBLIN 1:56:32

GUZIEC Justyna Chełm 1:56:32

BARABASZ EDYTA KRAŚNIK 1:56:35

Pitucha Agata Puławy/Bronowice 1:56:42

Sekuła Joanna Świdnik 1:57:02

PISKOR DOROTA LUBLIN 1:57:10

PAWŁOWSKA AGNIESZKA CHEŁM 1:57:47

 

51.Sykut-Jeżyna Paulina Puławy 1:57:53

Kuniewicz Ewa Jakubowice Konińskie 1:58:37

Kubacka Marta Biłgoraj (1:59:03)

Gromysz Magdalena Lublin 1:59:08

STĘPNICKA Kornelia Janopol/Kłoczew 1:59:24

PIĄTKOWSKA Katarzyna Ryki 1:59:32

 

 

Maraton – kobiety (wyniki do 4h30)

 

Obejmuje biegi: War, Poz, Kra, Lub, Łód, War-Orl, (Wro), (Rad), (Kry)

 

1.GRUCA Dorota Lublin 2:43:42 Sacramento

Pruszczak Katarzyna Lublin 3:18:01 Poz

ZARĘBA EDYTA ZWIERZYNIEC 3:30:12 Lub

FABIAN Ewa BIAŁA PODLASKA 3:30:45 Kra

BURY ANNA KRZCZONÓW 3:31:31 Lub

Dessauer Wioletta Lubartów 3:35:50 War

Pajdosz Katarzyna Biała Podlaska 3:40:03 War

Dudzińska Justyna Parczew 3:41:42 War

HUMIN ANNA Zdżanne/KRASNYSTAW 3:42:17 Lub

Krawczak Paulina Dęblin 3:44:05 War

 

11.Lewtak Marta Biała Podlaska 3:45:46 War

Pałka Magdalena Urszulin 3:47:21

NAWROCKA MONIKA TURKA 3:51:50 Lub

Wiatr Aneta Lublin 3:52:51 War

Polakowska Anna Parczew 3:53:48 War

Brzezińska Emilia Biała Podlaska 3:57:51 War

Trąbka Olga Lubartów 3:58:48 War

Psuja Anna Świdnik 4:01:52 War

HAŁKA BEATA BIŁGORAJ 4:03:20 Lub

SKROBAS RENATA LUBLIN 4:04:00 Lub

 

21.BRZOZOWSKA Anna Krasnystaw 4:09:49 Orl

JENDREJ AGNIESZKA LUBLIN 4:11:14 Lub

Olszówka Małgorzata Lublin 4:11:44 War

PIELAK KORNELIA KIJANY 4:11:57 Lub

Wójtowicz Magdalena Janów Lubelski 4:12:48 War

Baluk Iwona Chełm 4:13:49 War

STANISŁAWEK KINGA LUBLIN 4:14:47 Lub

SZCZEPANEK MONIKA LUBLIN 4:19:24 Lub

SMYK Anita BIAŁA PODLASKA 4:22:19 Kra

Deląg Agnieszka Lublin 4:25:39 War

 

31.Oksiejuk-Wasilewska Anna Międzyrzec Podlaski 04:26:37 Poz

Kuniewicz Ewa Lublin 4:26:49 War

KAŁKA Mariola Łuków 4:27:30 War

Sadło Agnieszka Lublin 4:28:14 War

MOSKAL Katarzyna JANÓW LUBELSKI 4:30:16 Łód

Pitucha Agata Puławy 4:30:33 Orl

 


Rankingi opracował anonimowy

biegacz – amator, resztę – mak


Na zdjęciu – Biegające panie z Hrubieszowa ze Sławkiem Śliwińskim po przebiegnięciu Dychy w Lublinie.