Rankingi biegów ulicznych mężczyzn w woj. lubelskim w sezonie 2013

Biegający amator jeszcze raz przeanalizował szereg komunikatów z biegów ulicznych uzupełnił dystanse 10 km i półmaraton, do tego dołożył jeszcze maraton. Na czele tabel z naszego obszaru spotkamy Artura Kerna a w czołówce Artura Jabłońskiego, Pawła Szostaka i ks. Tomasza Szady, są i inni, i za to należą im się gratulacje! Ale, jak dla mnie to za mało naszych, ciągle jak biegam osobiście, na trasie spotykam więcej palących niż biegających, panowie i również panie zmieńcie to, gwarantuję, opłaca się!

Reklamy


Biegi uliczne 10km

Najlepsze wyniki biegaczy woj. lubelskiego (wg deklarowanego m-ca zam.)

wyniki do 45:00 / pierwszych ok. 400 wyników

(w nawiasie wyniki uzyskane na Życiowej Dziesiątce Taurona w Krynicy)

 

1. KERN Artur Hrubieszów/Kraków 30:17 M3

Dąbrowski Przemysław Borawe-AZS AWF Biała Podlaska 30:57 M2

Jabłoński Artur Horodło/Warszawa 31:11 M3

Jastrzębski Kamil Kraśnik 31:37 M2

Stec Jarosław Gromada/Kraków 31:41 M2

MŁYNARZ KAMIL ŁĘCZNOWOLA-SKB Kraśnik 32:47 M2

NOWOGRODZKI DAWID Skierbierzów 32:50 M2

SZOSTAK PAWEŁ Hrubieszów/Katowice 32:56 M2

RACZYŃSKI PAWEŁ Annopol 33:05 (33:01) M2

PIECH KACPER BIAŁA PODLASKA 33:07 M2

Nagórek Marcin Słupsk-Agros Zamość 33:08 M3

BUCZAK RAFAŁ Zamość 33:21 (32:33) M2

Buczak Tomasz Zamość 33:24 M2

Biały Michał Kraśnik 33:36 (32:32) M2

WYSOCKI PAWEŁ LUBLIN 33:53 M2

Biały Paweł Kraśnik 33:56 M2

Marzec Stanisław Nałęczów 33:57 (32:57) M5

CHYLIŃSKI MATEUSZ WIERCISZÓW 34:03 M1

Ceberak Bartosz Lubartów 34:13 M2

LIGAJ ŁUKASZ Lublin 34:25 M2

 

21.JASTRZĘBSKI Damian Chodel 34:29 M1

ZDUNEK MICHAŁ FRAMPOL 34:31 (33:20) M3

BEDNARZ CEZARY ŚWIDNIK 34:49 M2

Ochalski Sebastian Okrzeja 35:05 M1

KUTRYN ŁUKASZ BISZCZA 35:05 M2

Szady Tomasz Poraj/Hrubieszów 35:13 M2

Sroczyński Rafał Krasnystaw 35:14 M4

ĆWIK HUBERT ZAMOŚĆ (35:14) M3

Gromek Radosław Zamość 35:20 M3

REKIEL JACEK LUBLIN 35:28 (34:13) M3

FALCZYŃSKI MACIEJ LUBLIN 35:38 M3

PIECH JAKUB Biała Podlaska 35:39 M2

Belowski Mateusz Puławy 35:46 M2

Młodzikowski Paweł Adamów 35:54 M2

LISTOPAD DARIUSZ LUBLIN 35:54 M4

ŚWIRGOŃ ADAM LUBLIN 36:06 M1

PŁECHA MICHAŁ CHODEL 36:07 M2

Belowski Łukasz Puławy 36:13 M3

ZIĘBA PIOTR LUBLIN 36:19 M2

WRONA BARTŁOMIEJ Lublin 36:26 M1

 

41.PAKUŁA PAWEŁ WISZNICE 36:26 M3

Misiurek Krzysztof Klementowice 36:38 M2

ZAWILIŃSKI MIKOŁAJ LUBLIN 36:42 M3

Podlipny Marek Wesołówka 36:43 M3

MOMOT PATRYK ZAMOŚĆ 36:45 M1

Prószyński Romuald Puławy 36:52 M4

Lipiec Sebastian Kłoczew 36:56 M2

Wąsik Arkadiusz Przykwa 36:57 M3

Majewski Andrzej Biała Podlaska 36:58 M5

OSTAPCZUK KAROL Biała Podlaska 37:00 M1

KAMOLA KAZIMIERZ Puławy 37:11 M5

Grono Krzysztof Fiukówka 37:14 M3

ROMANIUK MACIEJ ŁĘCZNA 37:16 M2

KRASOWSKI Tomasz Kraśnik 37:23 M2

DOROSZUK CEZARY BIAŁA PODLASKA 37:25 M3

UCHANOW OLEK KRAŚNIK 37:26 M2

GREGORCZUK PAWEŁ BIAŁA PODLASKA 37:27 M2

KALINOWSKI ARTUR GARBÓW 37:29 M3

KITLIŃSKI PIOTR LUBLIN 37:33 M4

GRUDZIEŃ KAMIL LUBLIN 37:33 M3

 

61.BUJAK MACIEJ LUBLIN 37:38 M4

KOGUCIUK TOMASZ CHEŁM 37:43 M3

BUDZYŃSKI BOGDAN LUBLIN 37:46 M3

PAWŁOWSKI TOMASZ LACK 37:46 M2

KIMBER RADOSŁAW FIUKÓWKA 38:06 M3

WRONIKOWSKI SALWADOR LUBLIN 38:12 M3

KOWALCZYK BARTOSZ GARBÓW 38:17 M3

BANAŚKIEWICZ KAMIL LUBLIN 38:18 M3

ORZEŁ MICHAŁ LUBLIN 38:20 M3

PAJDOSZ RAFAŁ BIAŁA PODLASKA 38:25 M3

BRĄGIEL KRZYSZTOF Lublin 38:27 M3

CAR JACEK UNISZOWICE 38:29 M3

FALCZYŃSKI TOMASZ LUBLIN 38:32 M3

JÓŹWIK PAWEŁ LUBLIN 38:33 M2

WIERUSZEWSKI WIKTOR LUBLIN 38:47 M1

Hawryluk Ireneusz Krasnystaw 38:50 M4

Wysiński Wiesław Łuków 38:50 M5

MITURA ADAM ZAKALEW 38:51 M2

MITURA MIKOŁAJ ZAKALEW 38:53 M2

Terentowicz Stanisław Nałęczów 38:58 M4

 

81.ŚWIŚ PAWEŁ DZWOLA 38:59 M2

Cur Marcin Buchałowice 38:59 M2

Skwarek Sławomir Adamów 38:59 M5

CHUBA Paweł Krasnystaw 38:59 M3

RYCYK GRZEGORZ KRASNYSTAW 39:00 (36:47) M3

CZOP PIOTR LUBLIN 39:00 M2

CHOMICZEWSKI MATEUSZ HANNA 39:03 M2

Kaźmierczak Krzysztof Ryki 39:06 M4

Nowosielski Jerzy Adamów 39:06 M4

Krasucki Marcin Osiny 39:08 M2

BIAŁAS DARIUSZ FRAMPOL 39:08 M4

Osik Grzegorz Lubartów 39:09 M2

TOMASZEWSKI JAKUB JANÓW LUBELSKI 39:19 M1

BISEK MAREK LUBLIN 39:20 M5

Jagniontkowski Jarosław Krasnystaw 39:23 M2

OLSZEWSKI PAWEŁ CIECIERZYN 39:28 M2

KOWALIK Paweł Komarówka Podlaska 39:30 M2

Majewski Łukasz BIAŁA PODLASKA 39:31

Niedźwiedzki Patryk Siedliska 39:33 M2

PASIECZNY JERZY TOMASZÓW LUBELSKI 39:34 M5

 

101.OSINA JAKUB ŚWIDNIK 39:37 M3

TRĄBKA KAROL LUBARTÓW 39:38 M2

MATYJASZCZYK KAMIL ŁĘCZNA 39:38 M2

ZARZEKA MARCIN BIAŁA PODLASKA 39:39 M3

SIEJKO PAWEŁ MIĘDZYRZEC PODLASKI 39:40 M1

STELMACH ZBIGNEW CMIŁÓW 39:44 M5

STYRNIK KRYSTIAN OŻARÓW 39:45 M1

BOROWSKI MARCIN LUBLIN 39:46 M1

OŻÓG GRZEGORZ MOTYCZ 39:47 M3

Kozak Rafał Kurów 39:47 M2

KOMAR Andrzej Zielony Kąt 39:49 M3

BRODACKI TOMASZ LUBLIN 39:54 M2

MICHALAK TOMASZ LUBLIN 39:54 M3

KĄKOL MICHAŁ LEŚNA PODLASKA 39:56 M2

Myszkiewicz Piotr Strzelce 39:56 M3

CEBERAK Maciej Lubartów 39:57 M2

Kiereś Mateusz Lublin 39:58 M3

Olek Artur Ryki 39:59 M3

KRZOSEK MICHAŁ KRAŚNIK 40:00 M2

Pyz Marcin Janów Lubelski 40:01 M3

 

121.DUDKOWSKI KAMIL BEŁŻYCE 40:05 M2

KOWALSKI ŁUKASZ Lublin 40:07 M2

FRANKOWSKI ŁUKASZ ŁĘCZNA 40:07 M2

WIĄCEK ERNEST LUBARTÓW 40:09 M1

Grzeszczyk Bartosz Puławy 40:10 M2

JEFIMOWSKI WŁODZIMIERZ LUBLIN 40:14 M2

WŁADZIMIRUK MARCIN BIAŁA PODLASKA 40:14 M2

IWANEJKO ROBERT LUBLIN 40:15 M3

SZABAT WIESŁAW ANNOPOL 40:17 M5

LEMIESZEK MICHAŁ LUBLIN 40:17 M2

WOŹNIAK KONRAD LUBARTÓW 40:17 M2

KĘPA Damian Kraśnik 40:19 M2

POŻAK GRZEGORZ LUBARTÓW 40:19 M3

DĄBSKI PAWEŁ SIENNICA RÓŻANA 40:20 M2

IWANIUK ADRIAN ANDRZEJÓW 40:23 M1

PAWLAK Łukasz Świdnik 40:25 M3

Pawlonka Tomasz Puławy 40:26 M2

MAZUREK MARCIN LUBLIN 40:27 M3

ORLIK MICHAŁ LUBLIN 40:28 M1

CENKAŁA CEZARY WŁODAWA 40:28 M4

 

141.STYK MACIEJ LUBLIN 40:29 M2

MĄCIK BARTŁOMIEJ LUBLIN 40:31 M2

PRZYKAZA WALDEMAR Puławy 40:32 M5

MAZUREK PAWEŁ LUBLIN 40:35 M3

STOMA KAROL LUBLIN 40:38 M3

WIERUSZEWSKI NORBERT LUBLIN 40:39 M2

WRONA JERZY KRĘŻNICA JARA 40:41 M5

Drwal Marcin Ryki 40:41 M3

KORDOWICZ ŁUKASZ BIŁGORAJ 40:42 M3

WIEDRO WOJCIECH LUBLIN 40:42 M3

JADACH MICHAŁ CHODEL 40:45 M2

KĄDZIELEWSKI DAMIAN ŚWIDNIK 40:47 M2

Pawoniak Andrzej Chotyłów 40:49 M3

DYŚ PAWEŁ LUBLIN 40:50 M3

KUDELA ŁUKASZ LUBLIN 40:50 M3

DZIADUCH ROBERT PUŁAWY 40:52 M4

WŁUDARCZYK DAMIAN PUŁAWY 40:54 M3

BIGAS JAKUB LUBLIN 40:55 M2

Czelej Rafał Świdnik 40:56 M3

Kupiec Stanisław Dęblin 40:57 M4

 

161.ŚLEDŹ SŁAWOMIR LUBLIN 40:58 M2

WÓJCIK PAWEŁ Spiczyn/NOWA WÓLKA 40:58 M3

Włodarczyk Mirosław Terespol (41:00) M5

WALUSIŃSKI JAROSŁAW PUŁAWY 41:03 M2

KONDRAK JAN ŚWIDNIK 41:04 M5

Król Ryszard Brzostówiec/Radzyń Podlaski 41:05 M3

KAWALA KONRAD KALINÓWKA 41:10 M2

LASKOWSKI ANDRZEJ WYSOKIE  41:10 M5

MICHALAK PAWEŁ LUBLIN 41:10 M4

Węda Łukasz Studzianka 41:12 M3

WĄSOWSKI KRZYSZTOF LUBLIN 41:13 M4

SWORCZUK IRENEUSZ SZACHY 41:13 M5

BIGORAJ MARCIN LUBLIN 41:14 M2

Wołoszka Artur Stoczek łukowski 41:15 M1

DZIUBIŃSKI MARCIN LUBLIN/Prawiedniki 41:19 M1

STĘPIEŃ Łukasz Krasnystaw 41:20 M2

DZIECIĄTKO KAROL KORYTNICA 41:22 M2

PARZYMIES TOMASZ LUBLIN 41:23 M2

CHMIELEWSKI PIOTR LUBLIN 41:25 M4

KAPROŃ PRZEMYSŁAW LUBLIN 41:28 M2

 

181.KOZYRA PAWEŁ LUBLIN 41:30 M1

MAJ ROBERT LUBLIN 41:32 M4

BIERNACKI ARTUR LUBARTÓW 41:36 M5

WEREMKO RAFAŁ LUBLIN/Krasnystaw 41:36 M2

BACHAN KRZYSZTOF Puławy 41:36 M3

RUDNICKI JERZY ADAMÓWKA 41:37 M3

ZAJĄC JACEK KRAŚNIK 41:39 M4

Majewski Krzysztof Biała Podlaska 41:42 M4

STYRNIK MARCIN OŻARÓW 41:42 M2

WÓJTOWICZ PAWEŁ LUBLIN  41:42 M4

BARTOSZEK JAROSŁAW KAZIMIERZ DOLNY 41:43 M3

Bielecki Tomasz Lublin 41:47 M2

KORZENIECKI ANDRZEJ Lublin 41:47 M2

Szewczyk Michał Krasnystaw 41:47 M2

BAŁABUCH JAN LUBLIN 41:49 M2

JONIK MARCIN LUBLIN 41:50 M3

Nazaruk Łukasz Chełm 41:51 M2

MAŁYSZ ZBIGNIEW FRAMPOL 41:53 M3

WAWRYNIUK KRZYSZTOF LUBLIN 41:53 M2

HAŁAJKO Piotr Radzyń Podlaski 41:53 M2

 

201.PIETRZAK KONRAD LUBLIN 41:54 M2

JÓŹWIK PIOTR LUBLIN 41:55 M4

SKRZYPCZAK PIOTR LUBLIN 41:55 M3

JEZIORAŃSKI MAREK LUBLIN 41:56 M3

KŁAŁO ROBERT LUBLIN 41:56 M2

SMOLIRA MICHAŁ KRASNYSTAW 41:57 M1

DRYJA ARKADIUSZ LUBLIN 42:00 M2

WASILEWSKI RADOSŁAW BIŁGORAJ 42:01 M3

DRABIK Dawid Lublin 42:01 M3

DOBOSZ DAMIAN WOLA SIENNICKA 42:01 M2

KĘPOWICZ MARCIN STRZYŻEWICE 42:02 M3

ZASIADKO MIKOŁAJ ŁĘCZNA 42:02 M4

Orkiszewski Łukasz Izbica 42:02 M2

Kozieł Kamil Soczek Łukowski 42:02 M1

Arseniuk Mateusz Połoski Nowe 42:07 M2

MACKIEWICZ DARIUSZ KODEŃ 42:09 M3

BIŃKOWSKI JAROSŁAW BIAŁA PODLASKA 42:10 M3

MUSZYŃSKI Dariusz Międzyrzec Podlaski 42:10 M3

STYŻEJ JAROSŁAW LUBLIN 42:11 M3

GRABOWSKI WOJCIECH LUBLIN 42:11 M3

 

221.MYDLAK Tomasz Chełm 42:11 M2

Osypiuk Artur BIAŁA PODLASKA 42:12 M3

STEĆ STANISŁAW LISZNO 42:14 M4

RUKASZ BARTŁOMIEJ LUBLIN 42:15 M2

Oniszczuk Marcin Kozłówka 42:16 M3

JACH PAWEŁ LUBLIN 42:18 M3

GAŁCZYŃSKI ROBERT LUBLIN 42:18 M4

WÓJTOWICZ GRZEGORZ LUBARTÓW 42:19 M2

Caban Paweł Małaszewice/Kobylany 42:19 M3

KARDYKA GRZEGORZ ŚWIDNIK 42:21 M3

SOCHA Marcin LUBARTÓW 42:23 M3

NIEDŹWIECKI ADRIAN Siedliska/ZAMOŚĆ 42:23 M2

FILA MICHAŁ LUBLIN 42:26 M2

ZYCH ZBIGNIEW LUBLIN 42:27 M4

GAWDA PIOTR LUBLIN 42:28 M4

SERAFIN DAMIAN MOTYCZ 42:29 M3

MAJERSKI KRZYSZTOF LUBLIN 42:29 M2

CEGIEŁKO PAWEŁ LUBLIN 42:30 M4

KONDRACKI Rafał Łuków 42:30 M3

PIETRAS TOMASZ LUBLIN 42:31 M2

 

241.KACZMARSKI ROBERT PARCZEW 42:34 M4

Bojar Michał Lublin 42:35 M3

DACHNO MAREK TOMASZOWICE 42:37 M2

OSTRYKIEWICZ KRZYSZTOF PIASKI 42:38 M2

Perczyński Rafał Stoczek Łukowski 42:39 M2

STANISŁAWEK BARTŁOMIEJ CHODEL 42:40 M2

MICHALCZUK DOMINIK LUBLIN 42:43 M3

SULOWSKI KAMIL BYCHAWA 42:46 M2

SPOCZYŃSKI MARCIN LUBLIN 42:49 M3

Matuszewski Michał Garbów/Lublin 42:50 (41:09) M3

Mucha Krzysztof KOLONIA SOBOLEW 42:50 M4

DROGOŃ ŁUKASZ STRZYŻÓW 42:50 M2

ŚCIBOR Marcin Krasnystaw 42:50 M2

JANKOWSKI Eugeniusz PUŁAWY 42:52 M5

DUMA KAMIL LUBLIN 42:53 M2

FLIS PIOTR LUBLIN 42:53 M3

SOCHAL MARCIN LUBLIN 42:53 M3

DWORZAŃSKI Tomasz Lublin 42:53 M3

IWANICKI WŁADYSŁAW ŁĘCZNA 42:54 M5

KOSIŃSKI PAWEŁ Lubartów 42:57 M3

 

261.Czernecki Marek Łuków 42:57 M5

WRONOWSKI Marcin Lubartów 43:00 M3

ŁOPUSZYŃSKI Robert Lublin 43:02 M4

DURKO GRZEGORZ STRACHOSŁAW 43:04 M2

SACHARCZUK Kacper Łuków 43:04 M2

GMITEREK TOMASZ LUBLIN 43:06 M4

Pulik Jerzy Międzyrzec Podlaski 43:06 M5

Zbiciak Adam Lubartów 43:07 M3

Kurenda Andrzej Nieledew 43:08 M3

OSTROWSKI MICHAŁ BIAŁA PODLASKA 43:09 M3

BOROWIEC MICHAŁ ŚWIDNIK 43:10 M2

GUZOWSKI MICHAŁ LUBLIN 43:10 M3

SKWAREK PIOTR LUBLIN 43:11 M2

SZCZĘŚNIAK JACEK LUBLIN 43:12 M4

Zieliński Marcin Strupin Łanowy 43,12 M2

KOPIŃSKI Dawid Nałęczów 43:13 M2

JASIŃSKI KRZYSZTOF LUBLIN 43:17 M3

KOWALCZYK DAMIAN LUBLIN 43:17 M3

STYPUŁA Marcin Nałęczów 43:18 M2

WALENCIK MARCIN LUBLIN 43:19 M3

 

281.Kot Leszek Bogdanka 43:20 M6

GOŹDZIENIAK SOBIESŁAW LUBLIN 43:21 M3

KOCYBA GRZEGORZ LUBLIN 43:21 M2

Dyguś Filip Lublin 43:21 M3

PONIEWOZIK MARIUSZ Niemce 43:21 M3

TYBUREK MICHAŁ LUBLIN 43:22 M3

BARAN CEZARY LUBLIN 43:23 M3

BERECKI RAFAŁ LUBLIN 43:26 M2

STRUG ARTUR Słopnice/LUBLIN 43:26 M2

FASTOWIEC Damian Michał Chełm 43:26 M2

MICHAŁOWSKI MARCIN LUBLIN 43:27 M3

LIK Michał Chełm 43:27 M2

MACKIEWICZ KAMIL CHEŁM 43:28 M2

KOWALCZYK GRZEGORZ KURÓW 43:30 M4

KOŻUCH JERZY Łuków 43:33 M5

CHOJECKI DARIUSZ LUBLIN 43:33  M4

BIELAK Krzysztof Lublin 43:34 M2

WODZISZ RAFAŁ LUBLIN 43:34 M2

CHOROŚ PIOTR NIEMCE 43:35 M3

RADWAN TOMASZ LUBLIN 43:35 M3

 

301.Marciniewicz Marcin Zamość 43:35 M1

ZAJĄC Zbigniew Biłgoraj 43:36 M5

MAŁOLEPSZY Sławomir LUBLIN 43:36 M3

CHMIELEWSKI Piotr Lublin 43:37 M3

WTYKŁO ARKADIUSZ LUBLIN 43:37 M2

WÓJCIK MICHAŁ LUBLIN 43:38 M3

Mitura Bartłomiej Przytoczno 43:44 M1

KUCHARSKI Piotr Lubartów 43:45 M4

BIAŁY Zbigniew Kraśnik 43:45 M5

REDESTOWICZ PAWEL LUBLIN 43:46 M5

MAMEJ PIOTR LUBLIN 43:46 M4

Leziak Wojciech WILKOŁAZ 43:47 M4

SMOLUCH Ryszard Zamość 43:48 M4

KUŚ PIOTR LUBLIN 43:48 M3

Pazik Piotr Puławy 43:49 M2

DOBRZYŃSKI OLIWER LUBLIN 43:50 M1

ROGALA MICHAŁ SZCZEBRZESZYN 43:50 M2

LEWANDOWSKI Hubert Hrubieszów 43:51 M3

ROSŁOWICZ JERZY LUBLIN 43:53 M6

PRUS ADAM NIEDRZWICA DUŻA 43:54 M3

 

321.ZARZYCKI DARIUSZ Borek/Turka 43:54 M3

MITURA MICHAŁ LUBARTÓW 43:55 M1

JARMUSZYŃSKI TOMASZ CHEŁM 43:56 M4

KRZYMOWSKI KRZYSZTOF Międzyrzec Podlaski 43:56 M2

IWANIUK ADRIAN ANDRZEJÓW 43:57 M1

ORŁOWSKI TOMASZ LUBLIN  43:58 M2

OSIŃSKI DANIEL LUBLIN 43:58 M3

ZATOŃSKI ZBIGNIEW LUBLIN 43:58 M3

SZCZYPIORKOWSKI Emil Lubartów 43:58 M3

JARZYNKA KRZYSZTOF LUBLIN 44:01 M3

POPAJEWSKI KRZYSZTOF LUBLIN 44:01 M5

ŁOŚ DOMINIK BYCHAWA 44:01 M1

JEZIORAŃSKI MAREK LUBLIN 44:02 M3

HWEDYNA TOMASZ Międzyrzec Podlaski 44:02 M2

SZWAJ MARIUSZ WŁODAWA 44:04 M4

HAJBOS KAROL ROMASZKI/Rossosz 44:05 M2

SZYMAŃSKI Mariusz Radzyń Podlaski 44:05 M3

MRÓZ Dawid Poniatowa 44:06 M2

Szewczak Jerzy Tuchowicz 44:06 M4

ZGORZAŁEK JAKUB Międzyrzec Podlaski 44:06 M2

 

341.OŻÓG MIROSŁAW CHEŁM 44:06 M4

MACIĄG MICHAŁ 44:07 DĘBLIN M3

ŚLUSARZ KRZYSZTOF LUBLIN 44:07 M2

Cydejko Marcin Biała Podlaska  44:07 M1

BASZNIANIN JAN LUBLIN 44:08 M5

DUŃKO JAKUB KRASNYSTAW 44:08 M3

LISOWSKI JACEK DĄBROWICA 44:08 M4

SWEKLEJ ADAM BIAŁA PODLASKA 44:08 M3

Wasilewski Paweł Ryki 44:08 M3

KORULCZYK ŁUKASZ LUBLIN 44:09 M3

BISKUP MIROSŁAW LUBARTÓW  44:11 M2

MIKLASZEWSKI PAWEŁ TERESPOL 44:11 M3

NOWOSAD JAN LUBLIN 44:11 M2

KOSMALA GRZEGORZ RYKI 44:12 M4

PURCHAŁA Leszek PUŁAWY 44:12 M3

SAWA JAROSŁAW LUBLIN 44:14 M3

ZABIELSKI CEZARY Lublin 44:14 M4

GACMAN Piotr  Biłgoraj 44:14 M2

Sikora Michał Puławy 44:17 M3

KRÓLIK TOMASZ DĘBLIN 44:18 M2

 

361.JAREMEK WITOLD LUBLIN 44:18 M4

FLIS DOMINIK ZAMOŚĆ 44:18 M3

BISEK TOMASZ LUBLIN 44:18 M2

ZYSŁOWSKI ANDRZEJ LUBLIN 44:19 M4

Celej Andrzej Stare Zadybie 44:19 M3

KOPER PIOTR LUBLIN 44:20 M2

PASZCZYK DARIUSZ LUBLIN 44:21 M3

SZCZYGIEŁ PAWEŁ LUBARTÓW 44:21 M3

SKWARZYŃSKI ERWIN LUBLIN 44:27 M2

SINICKI PIOTR LUBLIN 44:27 M3

BAKON BARTŁOMIEJ LUBLIN 44:27 M2

SZPURA WOJCIECH BIAŁA PODLASKA 44:28 M4

MĄCZKA JANUSZ ZAMOŚĆ 44:30 M4

MYSZKOWSKI ADRIAN ŚWIDNIK 44:30 M4

TRZCINIECKI MARCIN Lublin/Zagórz  44:30 M2

Mołodkiewicz Zbigniew Hrubieszów 44:31 M4

LIPCZUK PIOTR CHEŁM 44:31 M4

MAZUREK ROBERT LUBLIN 44:31 M3

KURZYNA KRZYSZTOF DZIERZKOWICE 44:31 M3

WOŁOS JACEK HRUBIESZÓW 44:37 M4

 

381.KUROWSKI Jakub Puławy 44:37 M3

WINIARCZYK EMIL LUBLIN 44:38 M3

KULIK MAREK BIAŁA PODLASKA 44:38 M2

NOWAKOWSKI TOMASZ NIEDRZWICA DUŻA 44:38 M3

DYSZCZAK TOMASZ ŚWIDNIK 44:39 M3

BOGDANOW ANDRZEJ LUBLIN 44:39 M5

Chadaj Marek Adamów 44:41 M4

CIENIUCH MICHAŁ SIEMIEŃ  44:42 M2

GALEWSKI Jacek Łuków 44:42 M3

MEJSNER BARTOSZ LUBLIN 44:43 M3

GUZ ŁUKASZ Lubartów 44:43 M3

WOŹNIAK TOMASZ LUBARTÓW 44:43 M2

ZMYSŁOWSKI ŁUKASZ MOTYCZ 44:45 M3

MACIEJEWSKI PIOTR LUBLIN 44:45 M3

KORBEL BOLESŁAW LUBLIN 44:47 M4

WIŚNIEWSKI KAROL LUBLIN 44:47 M2

CHARKOT Sławomir Krasnystaw 44:48 M3

OSIŃSKI JAKUB LUBLIN 44:48 M3

SZUBA MACIEJ LUBLIN 44:48 M3

KASPEREK DAMIAN LUBLIN 44:51 M2

 

401.BIELAK MATEUSZ LUBLIN 44:51 M2

CABOŃ Piotr Nałęczów 44:51 M2

FILIP BARTOSZ LUBLIN 44:52 M2

TOŁYSZ SŁAWOMIR CHEŁM 44:53 M3

Matczuk Kamil Hanna 44:53 M2

KASPRZAK Piotr Lublin 44:54 M1

LIPNIACKI DANIEL LUBLIN 44:55 M3

Kuncewicz Dariusz LUBLIN 44:55 M4

DUDEK MARIUSZ LUBLIN 44:56 M3

MOTYL ARTUR ŚWIDNIK 44:57 M3

PŁECHA GRZEGORZ CHODEL 44:57 M4

DOMAŃSKI ARKADIUSZ BRZEZINY 44:57 M2

ANTONIUK WIESŁAW MIEDZYRZEC PODLASKI 44:58 M4

Sysa Kazimierz Krasnystaw 44:58 M4

CĄKAŁA KRZYSZTOF LUBLIN 44:59 M4

JUŚ LESZEK NAŁĘCZÓW 45:00 M4

CIEŚLAK Dariusz LUBLIN 45:00 M3

 


Półmaraton – najlepsze wyniki biegaczy woj. lubelskiego (wg deklarowanego m-ca zam.)

Pierwszych 200 wyników.

W nawiasie wyniki z Tomaszowa Lub., Lubyczy (różnica przekraczająca 1% w stosunku do pełnego dystansu półmaratonu)  i Małaszewic (nieznany dokładny dystans biegu).

 

1. KERN Artur Hrubieszów/Kraków 1:08:57 M3

Jabłoński Artur Horodło/Warszawa 1:10:03 M3

MŁYNARZ KAMIL ŁĘCZNOWOLA 1:10:06 M2

SZOSTAK PAWEŁ Hrubieszów  1:10:25 M2

PIECH KACPER BIAŁA PODLASKA 01:10.30 M2

RACZYŃSKI PAWEŁ Annopol 01:13.10 M2

BUCZAK RAFAŁ Zamość (01:14.30) M2

Młodzikowski Paweł Adamów 1:14:41 M2

KUTRYN ŁUKASZ BISZCZA 01:15:55 (1:14:50) M2

ZDUNEK MICHAŁ FRAMPOL 01:16:22 M3

 

11.Ceberak Bartosz Lubartów 01:16:59 M2

Stefaniec Mateusz Rogóźno (1:17:26) M2

Biały Michał Kraśnik 1:17:34 M2

GROMEK RADOSŁAW ZAMOŚĆ 01:18:30 M3

Prószyński Romuald Puławy 1:18:40 M4

Sroczyński Rafał Krasnystaw 1:19:06 M4

BEDNARZ Cezary ŚWIDNIK 01:19:25

RYCYK GRZEGORZ KRASNYSTAW 01:19:36 M3

ZIĘBA PIOTR LUBLIN 01:19:39 M2

Szady Tomasz Poraj/Hrubieszów  01:19:40 (1:17:25) M2

 

21.LISTOPAD DARIUSZ LUBLIN 01:19:47 M4

Marzec Stanisław Nałęczów (1:19:48) M5

REKIEL JACEK LUBLIN 01:20:02 M3

PŁECHA MICHAŁ CHODEL 01:20:16 M2

KAMOLA KAZIMIERZ Puławy 1:20:43 M5

ĆWIK HUBERT ZAMOŚĆ (1:20:44) M3

PAKUŁA PAWEŁ WISZNICE 01:21:09 M3

DUDA SEWERYN Misie/MIĘDZYRZEC PODLASKI 1:21:12 M3

Podlipny Marek Wesołówka 01:21:43 M3

Biały Paweł Kraśnik 01:21:53 M2

 

31.Grono Krzysztof Fiukówka 1:22:15 M3

KRASOWSKI Tomasz Kraśnik 01:22:25 M2

PAWŁOWSKI TOMASZ LACK 01:22:28 M2

ROMANIUK MACIEJ ŁĘCZNA 01:22:33 M2

GREGORCZUK PAWEŁ BIAŁA PODLASKA 01:22:42 M2

Belowski Łukasz Puławy 01:22:59 M3

BUDZYŃSKI BOGDAN LUBLIN 01:22:59 (1:22:40) M3

Ochalski Sebastian Okrzeja 1:23:05 M1

ORZEŁ MICHAŁ LUBLIN 01:23:36 M3

Majewski Andrzej Biała Podlaska 01:23:42 M5

 

41.Osojca Cezary NAŁĘCZÓW 1:24:17 M2

ZARZEKA MARCIN BIAŁA PODLASKA 01:24:23 M3

Nowosielski Jerzy Adamów 1:24:26 M4

MILESZCZYK KAROL UŚCIMOW 1:24:29 M3

JAKUSZKO GRZEGORZ TERESPOL 1:24:31 M3

Lipiec Sebastian Kłoczew 01:24:33 M2

Wąsik Arkadiusz Przykwa 01:24:40 M3

BUJAK MACIEJ LUBLIN 01:24:47 M4

BISEK MAREK LUBLIN 01:24:51 (1:22:40) M5

ZIEMIŃSKI KAROL KRAŚNIK 1:24:54 M2

 

51.Olszewski Zbigniew Krasnobród (1:25:01) M3

Drelich Kamil TOMASZÓW LUBELSKI (1:25:15) M2

Krasucki Marcin Osiny 01:25:44 M2

Krzysztoń Marcin LASY 1:25:47 M3

OSINA JAKUB ŚWIDNIK 01:25:56 M3

WRONIKOWSKI SALWADOR LUBLIN 01:26:12 M3

PAJDOSZ RAFAŁ BIAŁA PODLASKA 01:26:24 M3

Wysiński Wiesław Łuków 1:26:25 M5

Hawryluk Ireneusz Krasnystaw 01:26:36 M4

ŚWIŚ PAWEŁ DZWOLA 01:26:52 M2

 

61.OŻÓG MIROSŁAW CHEŁM 01:27:25 M4

JAWORSKI GRZEGORZ HRUBIESZÓW 01:28:27 M3

KIMBER RADOSŁAW FIUKÓWKA 01:28:40 M3

DOROSZUK CEZARY BIAŁA PODLASKA 01:28:42 M3

SWORCZUK IRENEUSZ SZACHY 01:28:46 M5

Cur Marcin Buchałowice 01:28:49 M2

POŻAK GRZEGORZ LUBARTÓW 01:29:07 M3

PASIECZNY JERZY TOMASZÓW LUBELSKI  01:29:16 (1:28:22) M5

SOLIŃSKI WOJCIECH JANÓW LUBELSKI 1:29:18 M2

Jagniontkowski Jarosław Krasnystaw 01:29:32 M2

 

71.Olek Artur Ryki 01:29:32 M3

WOŹNIAK KONRAD LUBARTÓW 01:29:41 M2

Skwarek Sławomir Adamów 01:29:45 M5

KACZMARSKI ROBERT PARCZEW 1:29:47 M4

Kupiec Stanisław Dęblin 01:29:49 M4

KOWALSKI ŁUKASZ Lublin 1:29:58 M2

Drwal Marcin Ryki 1:30:00 M3

PRZYKAZA WALDEMAR Puławy 1:30:00 M5

ROBAK SŁAWOMIR LUBLIN 01:30:07 M2/M3?

LIS ŁUKASZ LUBLIN 1:30:08 M2

 

81.SMOLIRA MICHAŁ KRASNYSTAW 1:30:08 M1

Lentowicz Paweł Łaszczówka (1:30:11) M2

JAWORSKI PAWEŁ CHEŁM 1:30:12 M3

DĄBSKI PAWEŁ SIENNICA RÓŻANA 01:30:14 M2

FRANKOWSKI ŁUKASZ ŁĘCZNA 1:30:22 M2

CENKAŁA CEZARY WŁODAWA 01:30:28 M4

WRONA JERZY KRĘŻNICA JARA (1:30:38) M5

KŁAŁO ROBERT LUBLIN/Biszcza 01:31:04 M2

ZAJĄC JACEK KRAŚNIK 01:31:07 M4

ORKISZEWSKI ŁUKASZ IZBICA 01:31:08  M2

 

91.MITURA ADAM ZAKALEW/KOCK 1:31:18 M2

MITURA MIKOŁAJ ZAKALEW 1:31:19 M2

KRUK KRZYSZTOF LUBARTÓW 1:31:30 M3

FROŃCZUK RAFAŁ BIAŁA PODLASKA 1:31:34 M4

Czelej Rafał Świdnik 01:31:36 M3

Grzeszczyk Bartosz Puławy 1:31:45 M2

ZBIGNIEW OLESZCZUK KRASNYSTAW 01:31:53 M4

Pawoniak Andrzej Chotyłów 01:31:59 M3

Król Ryszard Brzostówiec/RADZYŃ PODLASKI 01:32:09 M3

CHMIELEWSKI Piotr Lublin 1:32:10 M3

 

101.STOMA KAROL LUBLIN 01:32:18 M3

STEĆ STANISŁAW LISZNO/Rejowiec 01:32:23 M4

WYSOCKI Stanisław CYCÓW 1:32:25 M3

JANKOWSKI Eugeniusz PUŁAWY 1:32:36 M5

TRĘBICKI DARIUSZ BIAŁA PODLASKA 1:32:44 M4

TOMASZ GMITEREK LUBLIN 01:32:46 M4

Majewski Krzysztof Biała Podlaska 01:32:50 (1:31:54) M4

MUSZ DAMIAN WŁODAWA 01:32:56 M2

PARZYMIES TOMASZ LUBLIN 01:33:04 M2

CAR JACEK UNISZOWICE 01:33:08 M3

 

111.STELMACH ZBIGNEW CMIŁÓW 01:33:08 M5

CZERWONKA ADAM BIŁGORAJ 01:33:21 M3/M4?

SZCZĘŚNIAK JACEK LUBLIN 1:33:23 M4

MACKIEWICZ DARIUSZ KODEŃ 1:33:30 M3

DZIADUCH ROBERT PUŁAWY 1:33:30 M4

SZABAT WIESŁAW ANNOPOL 01:33:31 M5

DOBOSZ DAMIAN SIENNICA RÓŻANA 01:33:41 M3

WĘDA ŁUKASZ ŁOMAZY 01:33:49 M3

MAZIARZ Marcin JANÓW LUBELSKI 1:33:51 M2

SZPINDA SEBASTIAN BIŁGORAJ  01:33:55 M3

 

121.BEREZA PATRYK WÓLKA ORŁOWSKA 01:33:56 M1

GRABOWSKI WOJCIECH LUBLIN 01:34:00 M3

ŁYP MIESZKO ZAMOŚĆ 1:34:02 M3

STYK MACIEJ LUBLIN 01:34:05 M2

MAJ ROBERT LUBLIN 01:34:07 M4

KOGUCIUK TOMASZ CHEŁM 01:34:30 M3

LASKOWSKI ANDRZEJ WYSOKIE 01:34:31 M5

Matuszewski Michał Garbów/Lublin 01:34:33 M3

BEREZA KAMIL WÓLKA ORŁOWSKA 01:34:33 M2

ZATOŃSKI ZBIGNIEW LUBLIN 1:34:38 M3

 

131.KORDOWICZ ŁUKASZ BIŁGORAJ 01:34:41 M3

SAWICKI PAWEŁ ZAMOŚĆ 1:34:50 (1:31:59) M3

ŻUKOWSKI JERZY ZAMOŚĆ 01:34:58 M3

WIECHNIK ANDRZEJ MALINÓWKA 01:34:59 M3

BURAK PIOTR ZAMOŚĆ 01:35:00 M?

MUSZYŃSKI Dariusz Międzyrzec Podlaski 1:35:02 M3

SIKORA KRZYSZTOF ZAMOŚĆ 1:35:03 M3

ŚLEDŹ SŁAWOMIR LUBLIN 1:35:10 M2

BASZNIANIN JAN LUBLIN 01:35:15 M5

Sak Krzysztof Tomaszów Lubelski (1:35:20) M5

 

141.BEREZA RAFAŁ WÓLKA ORŁOWSKA 01:35:21 M2

KOWALIK Paweł Komarówka Podlaska 01:35:22 M2

OSTRYKIEWICZ KRZYSZTOF PIASKI 01:35:22 M2

STĘPIEŃ Łukasz Krasnystaw 01:35:23 M2

JÓŹWIK PAWEŁ LUBLIN 01:35:31 M2

KUCHARSKI PIOTR LUBARTÓW 1:35:37 M4

FILA MICHAŁ LUBLIN 01:35:40 M2

Skwarzyński Erwin Lublin 1:35:41 M2

PONIEWOZIK MARIUSZ NIEMCE 01:35:43 M3

KĘPOWICZ MARCIN STRZYŻEWICE  01:35:48 M3

 

151.STEFANOWSKI ROBERT TERESPOL 01:35:49 M4

IWANICKI WŁADYSŁAW ŁĘCZNA 01:35:50 M5

ŚWIDERSKI Paweł Dąbie/ŁUKÓW 01:35:50 M2

FLIS PIOTR LUBLIN 1:35:58 M3

Kiereś Mateusz Lublin 01:35:59 M3

TRĄBKA KAROL LUBARTÓW 01:36:01 M2

KARDYKA GRZEGORZ ŚWIDNIK 01:36:02 M3

BERECKI Rafał LUBLIN 1:36:08 M2

Kot Leszek Bogdanka 01:36:10 M6

CZEKIERDA IRENEUSZ CHEŁM 01:36:12 M4

 

161.Kaźmierczak Krzysztof Ryki 01:36:13 M4

WOCH Sławomir Bychawa 1:36:13 M2

CIECHAN MATEUSZ KRASNYSTAW 01:36:22 M2

KOSOWSKI KONRAD LUBARTÓW 1:36:23 M2

OSIŃSKI DANIEL LUBLIN 01:36:25 M3

KOZAK PIOTR CHEŁM 1:36:27 M3

CHMIELARZ MIROSŁAW PARCZEW 1:36:30 M4

BÓBSKI MICHAŁ LUBLIN 1:36:30 M2

BARTOSZEK MATEUSZ Lublin 1:36:37 M2/M3

ZASIADKO MIKOŁAJ ŁĘCZNA 01:36:38 M4

 

171.Matczuk Kamil Hanna (1:36:38) M2

Kostowski Stanisław Chełm (1:36:42) M3

KOZIEŁ ROMAN LUBLIN 1:36:47 M3

Zbiciak Adam LUBARTÓW (1:36:47) M4

TURZYNIECKI DARIUSZ KRASNYSTAW 01:36:49 M5

MARCINIEWICZ MARCIN ZAMOŚĆ 1:36:53 M2

KMICIC ANDRZEJ KRASNYSTAW 1:36:55 M5

Miklaszewski Paweł Terespol (1:36:57) M4

SZEWCZYK MICHAŁ KRASNYSTAW 1:37:00 M2

WOJTYNA ŁUKASZ KRASNYSTAW 1:37:05 M?

 

181.BARDADIN ADAM LUBLIN 1:37:06 M2

CHARKOT Sławomir Krasnystaw 1:37:15 M3

JONIK MARCIN LUBLIN 1:37:32 (1:36:23) M3

PODLEWSKI ŁUKASZ LUBLIN 1:37:38 M2

ANCYGIER KAMIL KRAŚNIK 1:37:43 M2

Włodarczyk Mirosław Terespol (1:37:46) M5

DACHNO MAREK TOMASZOWICE 01:37:47 M2

KOŻUCH JERZY ŁUKÓW 1:37:50 M5

JARZYNKA Krzysztof LUBLIN 1:37:52 M4

RADWAN TOMASZ LUBLIN 1:37:54 M3

 

191.DĄBSKI GRZEGORZ WÓLKA ORŁOWSKA 1:37:57 M3

MICHALCZUK ARTUR TERESPOL 1:38:02 M4

WALENCIK MARCIN LUBLIN 01:38:06 M3

BARAN CEZARY LUBLIN 1:38:07 M3

Gnieciak Tomasz Lublin (1:38:16) M2

Żurawski Mateusz Palikije Drugie/Wojciechów  (1:38:17) M2

GAJOWNICZEK ŁUKASZ LUBARTÓW 1:38:19 M3

DRABIK Dawid Lublin 01:38:21 M3

Janik Tomasz HRUBIESZÓW 1:38:24 M4

KOŚCIARZ JAN ŁĘCZNA 1:38:24 M4

 

201.WEREMKO RAFAŁ KRASNYSTAW/Lublin 1:38:27 M2

KRZYSZTOŃ GRZEGORZ KRAŚNIK 1:38:36 M2

Oniszczuk Marcin Kozłówka 01:38:37 M3

CEGIEŁKO PAWEŁ LUBLIN 1:38:42 M4

 


Maraton – najlepsze wyniki biegaczy woj. lubelskiego (wg deklarowanego m-ca zamieszkania)

wyniki do 3h 40min

 

Zestawienie obejmuje wyniki z 11 biegów w Polsce: Warszawa, Warszawa-Orlen, Poznań, Kraków, Łódź, Dębno, Lublin, Krynica, Radom, Toruń, Wrocław, Koszalin +Berlin +Koszyce +Visegrad

 

1.KERN Artur Hrubieszów/Kraków 2:34:12 M3 Kry

ZDUNEK MICHAŁ FRAMPOL 02:37:10 M3 War

PIECH KACPER BIAŁA PODLASKA 02:41:51 M2 Kry

Sroczyński Rafał Krasnystaw 02:43:11 M4 War

Ceberak Bartosz Lubartów 2:45:10 M2 War

Gromek Radosław Zamość 02:46:42 M3 War

PAKUŁA PAWEŁ WISZNICE 02:49:57 M3 War

Nagórek Marcin Słupsk-Agros Zamość 2:50:15 M3 Tor

Prószyński Romuald Puławy 2:50:27 M4 Lub

KUTRYN ŁUKASZ BISZCZA 2:52:18 M2 Lub

 

21.DUDA SEWERYN Misie/MIĘDZYRZEC PODLASKI 02:53:29 M3 Poz

Grono Krzysztof Fiukówka/Adamów 2:54:44 M3 Orl

ORZEŁ MICHAŁ LUBLIN 02:55:31 M3 War

CHOMICZEWSKI MATEUSZ HANNA 2:57:03 M2 Orl

ZIĘBA PIOTR LUBLIN 2:57:58 M2 Poz

BUDZYŃSKI BOGDAN LUBLIN 02:58:29 M3 War

ZARZEKA MARCIN BIAŁA PODLASKA 2:59:19 M3 Koszyce

RYCYK GRZEGORZ KRASNYSTAW 2:59:34 M3 Łód

LISTOPAD DARIUSZ LUBLIN 02:59:49 M4 Lub

Podlipny Marek Wesołówka 3:00:31 M3 Rad

 

31.PAJDOSZ RAFAŁ BIAŁA PODLASKA 03:02:57 M3 Koszyce

OSINA JAKUB ŚWIDNIK 3:03:31 M3 Orl

KRASOWSKI Tomasz Kraśnik 3:03:37 M2 War

ŁYP MIESZKO ZAMOŚĆ 03:03:57 M3 War

SIKORA KRZYSZTOF ZAMOŚĆ 3:04:57 M3 War

Pyz Marcin Janów Lubelski 03:05:07 M3 Lub

BUJAK MACIEJ LUBLIN 03:06:20 M4 Lub

REKIEL JACEK LUBLIN 03:06:42  M3 Lub

Hawryluk Ireneusz Krasnystaw  03:07:51 M4 War

BISEK MAREK LUBLIN 03:08:11 M5 Poz

 

41.OSOJCA Cezary PUŁAWY/Nałęczów 3:08:45 M3 Kra

SWORCZUK IRENEUSZ SZACHY 03:09:22 M5 War

GAWRYLUK Radosław Dęblin 03:09:22 M2 War

WOŹNIAK MICHAŁ CHEŁM 03:09:48 M2 Kra

STOMA KAROL LUBLIN 3:11:04 M3 Poz

Ochalski Sebastian Okrzeja 3:11:17 M1 Orl

MAKOWSKI Jerzy SUSZNO 3:12:26 M4 Łód

Matuszewski Michał Garbów/Lublin 3:13:32 M3 Koszyce

DOROSZUK CEZARY BIAŁA PODLASKA 3:15:26 M3 Koszalin

PETKOWICZ Paweł LUBLIN 3:15:35 M2 Kra

 

51.Kaźmierczak Krzysztof Ryki 03:15:52 M4 War

SMOLIRA MICHAŁ KRASNYSTAW 3:16:34 M1 Orl

WÓJTOWICZ PAWEŁ Janów Lubelski 3:16:34 M3 Poz

Blacha Piotr Hrubieszów 3:17:56 M2 War

Kupiec Stanisław Dęblin 3:18:00  M4 War

KIMBER RADOSŁAW FIUKÓWKA 03:18:06 M3 War

Lipiec Sebastian Kłoczew 3:18:54 M2 Orl

DRABIK Dawid Lublin 3:19:01 M3 War

WRONIKOWSKI SALWADOR LUBLIN 3:19:11 M3 Poz

ŚLEDŹ SŁAWOMIR LUBLIN 03:19:27 M2 War

 

61.FROŃCZUK RAFAŁ BIAŁA PODLASKA 3:19:42 M4 Ber

WĄSOWSKI KRZYSZTOF LUBLIN 03:20:17 M4 War

Krzysztoń Marcin Kraśnik/LASY 3:20:26 M3 Lub

KACZMARSKI ROBERT PARCZEW 3:21:47 M4 War

SZABAT WIESŁAW ANNOPOL 3:21:50 M5 War

Młodzikowski Paweł Adamów 03:22:19 M2 War

Zubik Michał Lublin 03:22:57 M3 War

ZIEMIŃSKI KAROL KRAŚNIK 03:23:17 M2 War

MUSZ DAMIAN WŁODAWA 03:23:24 M2 War

DOBOSZ DAMIAN Krasnystaw/SIENNICA RÓŻANA 03:23:33 M3 Orl

 

71.PODSIADŁY PRZEMYSŁAW BYSTRZYCA NOWA 3:23:35 M2 Lub

Wysiński Wiesław Łuków 3:24:12 M5 Orl

Rudkowski Michał Puławy 3:24:20 M2 War

ŻUKOWSKI JERZY ZAMOŚĆ 3:24:21 M3 War

KŁAŁO ROBERT LUBLIN/Biszcza 3:24:36 M2 Rad

Czuba Karol Świdnik 03:24:42 M2 Poz

KORULCZYK ŁUKASZ LUBLIN 03:25:28 M3 War

ŁAGUNA KACPER LUBLIN 3:25:36 M2 Lub

Frankowski Łukasz Łęczna 3:25:56 M2 Dęb

OLESZCZUK ZBIGNIEW KRASNYSTAW 3:26:35 M4 Orl

 

81.Wąsik Arkadiusz Przykwa 3:26:40 M3 Orl

BIERNACKI ARTUR LUBARTÓW 03:26:42 M5 War

Janik Tomasz HRUBIESZÓW 03:26:44 M4 War

GUZINA Piotr Mircze 3:26:52 M3 Poz

Czernecki Marek Łuków 03:27:35 M5 Wro

ZAJĄC JACEK KRAŚNIK 3:27:37 M4 Rad

KOMAR Andrzej Zielony Kąt 03:28:02 M3 War

CEGIEŁKO PAWEŁ LUBLIN 03:28:42 M4 War

JANKOWSKI Eugeniusz PUŁAWY 3:28:47 M5 Ber

CENKAŁA CEZARY WŁODAWA 3:28:10 M4 Kra

 

91.CHOJECKI DARIUSZ LUBLIN 03:28:54 M4 Orl

Staszewski Maciej Janów Lubelski 3:29:02 M3 Poz

Piątek Paweł Łukówiec/Firlej 3:29:14 M2 War

MICHALAK PAWEŁ LUBLIN 03:29:23 M4 War

POŻAK GRZEGORZ LUBARTÓW 03:29:25 M3 Lub

SAWICKI PAWEŁ ZAMOŚĆ 3:29:27 M3 Orl

MICHALAK TOMASZ LUBLIN 03:29:32 M3 Visegrad

GMITEREK TOMASZ LUBLIN 03:29:34 M4 Orl

Kot Leszek Bogdanka 3:29:51 M6 Poz

DYŚ PAWEŁ LUBLIN 03:30:16 M3 War

 

101.MILESZCZYK KAROL UŚCIMOW 3:30:29 M3 Lub

JAWORSKI Paweł Chełm 03:30:38 M3 Orl

CZEKIERDA IRENEUSZ CHEŁM 03:30:53 M4 War

Kiereś Mateusz Lublin 03:30:56 M3 War

Trębicki Dariusz Biała Podlaska  03:30:56 M4 Poz

BARTOSZEK JAROSŁAW KAZIMIERZ DOLNY 03:31:01 M3 War

Drwal Marcin Ryki 3:31:09 M3 Dęb

SIEKALSKI MARIUSZ LUBLIN 3:31:17 M3 Lub

MARSZAŁEK MARCIN KRAŚNIK 3:31:27 M3 Lub

Guzek Tadeusz Łuków 3:31:40 M5 Orl

 

111.Grzeszczak Marek Lublin 3:31:46 M5 Poz

JEFIMOWSKI WŁODZIMIERZ LUBLIN 3:31:54 M2 Lub

Kulbaczyński Jan Kodeń 3:32:10 M5 War

Sak Krzysztof Tomaszów Lubelski 03:32:22 M5 War

Bożym Adam Świdnik 3:32:30 M2 War

GRENDA WOJCIECH NOWINY 03:32:58 M1 Lub

Brzozowski Andrzej Zamość 3:33:36 M5 War

SACHARCZUK Kacper Łuków 3:33:45 M2 Poz

Król Ryszard Brzostówiec/RADZYŃ PODLASKI 03:33:57 M3 War

Gątarz Marek Lublin 3:34:10 M3 War

 

121.MAJ ROBERT LUBLIN 3:34:14 M4 War

ZYCH ZBIGNIEW LUBLIN 03:34:46 M4 War

FLIS PIOTR LUBLIN 03:34:58 M3 War

CAR JACEK UNISZOWICE 03:34:59 M3 Lub

Krzysztoń Grzegorz Kraśnik 3:35:06 M2 War

Kiereś Mateusz Lublin 03:30:56 M3 War

Trebicki Dariusz Biała Podlaska  03:30:56 M4 Poz

KOSMALA GRZEGORZ RYKI 3:35:09 M4 Kra

SZWAJ MARIUSZ WŁODAWA 03:36:12 M4 Orl

MOMOT PATRYK ZAMOŚĆ 03:35:57 M1 Orl

 

131.Szociński-Klein Marek Lublin 03:36:01 M3 War

PIĄTEK PAWEŁ FIRLEJ 3:36:03 M2 Lub

KRZOSEK MICHAŁ KRAŚNIK 03:36:04 M2 War

KOSIŃSKI PAWEŁ Lubartów/Starachowice 03:36:06 M3 War

SZPINDA SEBASTIAN BIŁGORAJ 03:36:12 M3 War

Czelej Rafał Świdnik 03:36:19 M3 War

KOWALSKI ŁUKASZ Lublin 3:36:37 M2 War

Folusz Andrzej Chełm 3:36:47 M3 War

Marek Jan Chełm 3:37:00 M4 War

STEFANOWSKI ROBERT TERESPOL 3:37:12 M4 War

 

141.ANTOŃ PAWEŁ NIEDRZWICA DUŻA 3:37:34 M2 Lub

Wasilewski Paweł Ryki 3:37:36 M3 War

BIELAK Krzysztof Lublin 3:37:39 M2 War

MEJSNER BARTOSZ LUBLIN 3:37:42 M3 Orl

Węda Łukasz Studzianka 03:38:18 M3 War

NOWAK Wojciech Chełm 3:38:26 M4 Orl

Szczypiorkowski Emil Lubartów 3:38:33 M3 War

Daniłko Paweł Biała Podlaska 03:38:44 M3 War

Wawryniuk Krzysztof Lublin 03:38:44 M2 War

JONIK MARCIN LUBLIN 03:38:48 M3 War

 

151.IWANEJKO ROBERT LUBLIN 03:38:51 M3 Lub

ŚCIBOR Marcin Krasnystaw 03:38:59 M2 War

WIERUSZEWSKI WIKTOR LUBLIN 3:39:06 M1 Lub

DZIUBIŃSKI MARCIN LUBLIN/Prawiedniki 03:39:12 M1 War

KOŻUCH JERZY Łuków 03:39:47 M5 War

WIEDRO WOJCIECH LUBLIN 3:39:49 M3 Lub

MAZUREK ROBERT LUBLIN 03:39:55 M3 War

PAWŁOWSKI Wojciech KRASNYSTAW 3:40:00 M3 Łód

Wójtowicz Grzegorz Lubartów 3:40:03 M2 War

GRABOWSKI WOJCIECH LUBLIN 03:40:17 M3 War


Artrur Kern przebiegł maraton 2.34:12 w Krynicy-Zdrój, ale był to bieg z handicapem.

 


Rankingi opracował

– anonimowy biegacz – amator

– inne mak


Na zdjęciu – Czołowy zawodnik w kraju i najlepszy w województwie lubelskim Artur Kern!