Rejonowa Gimnazjada LA

HrubieszówZamość

Reklamy

27 maja w Zamościu odbyły się zawody rejonowej indywidualnej Gimnazjady w lekkiej atletyce, w której awanse do finały wojewódzkiego uzyskali reprezentanci hrubieszowskich Gimnazjów – nr 1, 2 i 3.

Awanse do finału wojewódzkiego uzyskało troje najlepszych zawodniczek i zawodników w każdej konkurencji.

Komunikat końcowy
Rejonowej Gimnazjady la indywidualnie
Zamość 27.05.2009

Dziewczęta:

100m
Miej. Nazwisko imię Szkoła Wynik Finał Uwagi
1. Wronka Magdalena G. Tyszowce 13,43 13,39 Awans
2. Zając Monika G.1 Tomaszów 13,84 13,55 Awans
3. Kolenda Katarzyna G.3 Hrubieszów 14,03 13,67 Awans
4. Gdańska Dominika G.1 Tomaszów 13,73 13,84
5. Pilip Agata G.6 Zamość 14,41 13,90
6. Skop Wiktoria G.6 Zamość 14,42
7. Kaczanowska Natalia G.Uchanie 14,43
8. Załoga Agnieszka G.6 Zamość 14,49
9. Kołodziej Angelika G.2 Hrubieszów 15,02
10. Kasperek Agnieszka G.Zawada 17,01

300m
1. Pyś Karolina G.2 Zamość 44,01 Awans
2. Kasprowicz Karolina G.ZS2 Hrubiesz. 45,40 Awans
3. Tetych Katarzyna G.2 Tomaszów 46,77 Awans
4. Wójcicka Dorota G.1 Hrubieszów 47,07
5. Borek Anna G.2 Hrubieszów 47,64
6. Madeja Magda G. Łabuńki 47,92
7. Miszczyszyn Diana G.2 Tomaszów 48,04
8. Ozkuvak Diana G.1 Tomaszów 48,67
9. Adamczuk Ewa G. Łabuńki 49,28
10. Niedźwiedzka Iza G. Zawada 49,31
11. Mazur Ada G.4 Zamość 50,78

600m
1. Paluch Magda G. Łabuńki 1:43,55 Awans
2. Worożbit Paulina G. Werbkowice 1:53,07 Awans
3. Wołk Aleksandra G.6 Zamość 1:54,69 Awans
4. Chyś Magda G.2 Tomaszów 1:54,92
5. Proć Kamila G.6 Zamość 1:59,27
6. Ścirka Karolina G.2 Tomaszów 2:01,37
7. Gac Anita G.1 Hrubieszów 2:02,64
8. Czajka Magda G.1 Hrubieszów 2:03,89
9. Wróbel Sylwia G. Zawada 2:07,03
10. Ćmil Ewelina G. Tyszowce 2:07,06
11. Bożek Paulina G. Zawada 2:10,05

1000m
1. Hojda Maja G.2 Hrubieszów 3:08,32 Awans
2. Kulik Ewelina G. Rachanie 3:11,57 Awans
3. Szmit Joanna G. Łabuńki 3:30,43 Awans
4. Kozyra Magda G.1 Tomaszów 3:39,43
5. Wrębiak Aldona G.2 Tomaszów 3:47,93
6. Perelmuter Sara G.ZS2 Hrubiesz. 4:03,22
7. Hajkiewicz Magda G.2 Hrubieszów 4:17,66

W dal
1. Grzyb Joanna G. Zwierzyniec 4,64 Awans
2. Miłosińska Aneta G. Zwierzyniec 4,57 Awans
3. Szkalej Maja G.3 Hrubieszów 4,28 Awans
4. Iwanicka Agnieszka G. Majdan Sop. 4,25
5. Michońska Diana G. Łabunki 4,17
6. Neć Małgorzata G.2 Tomaszów 4,16
7. Kicun Dorota G.ZS2 Hrubiesz 4,10
8. Maruszak Anna G.6 Zamość 4,05
9. Sosnowska Patrycja G.2 Tomaszów 3,98
10. Kulińska Edyta G.4 Zamość 3,88
11. Krukowska Kamila G.6 Zamość 3,85
12. Olejarz Dominika G.3Hrubieszów 3,83

Wzwyż
1. Czop Marta G. Zawada 135 Awans
2. Karwańska Dominika G. Mircze 135 Awans
3. Wodyk Karolina G.6 Zamość 135 Awans
4. Denis Dorota G.ZS2 Hrubiesz 130
5. Bilacz Agnieszka G. Zawada 125
6. Borsukiewicz Wioletta G.2Hrubieszów 120

Kula
1. Dragan Paulina G.2 Tomaszów 9,31 Awans
2. Wrębiak Amanda G.2 Tomaszów 9,20 Awans
3. Maślanka Ola G.1 Hrubieszów 9,17 Awans
4. Bielecka Hanna G.2 Tomaszów 9,16
5. Adamczuk Ola G. Zwierzyniec 9,04
6. Borkowska Karolina G.ZS2 Hrubiesz 8,97
7. Pirogowicz Karolina G.2 Hrubieszów 8,87
8. Szopa Marlena G.6 Zamość 8,63
9. Wojciechowska Domin G.2 Zamość 8,28
10. Machałek Katarzyna G.2 Zamość 7,68
11. Startek Katarzyna G. Zwierzyniec 6,61

Oszczep
1. Bartoszyk Sylwia G.2 Tomaszów 25,98 Awans
2. Piasecka Karolina G. Zwierzyniec 23,61 Awans
3. Kowalczuk Monika G.2 Tomaszów 22,17 Awans
4. Turczyn Agnieszka G. Łabuńki 22,12
5. Pukaluk Maja G.2Hrubieszów 20,36
6. Kaczmarska Marta G.3Hrubieszów 19,55
7. Wiatrzyk Patrycja G. Zwierzyniec 19,25
8. Wrona Ewelina G.2Hrubieszów 17,19

4x100m
1. G.1 Tomaszów 55,69 Awans
2. G. Łabuńki 56,14 Awans
3. G.1 Hrubieszów 56,36
4. G.6 Zamość 56,58
5. G. Tyszowce 57,02
6. G.ZS2 Hrubieszów 57,19
7. Gim.4 Zamość 1:00,00
8. Gim. Zawada 1:00,60

Punktacja drużynowa dziewcząt
Miejsce Szkoła Punkty Opiekun Powiat
1. G.2 Tomaszów 85 Onyszczuk Beata
2. G.6 Zamość 50 Bikowski Wojciech
3. G. Łabuńki 45 Lewicki Zbigniew Zamość
4. G. Zwierzyniec 40 Kot Edyta Zamość
5. G.1 Hrubieszów 32 Tarcz Irena
6. G.ZS2 Hrubieszów 30 Cygan Barbara
7. G.2 Hrubieszów 28 Rozkal Krystyna
8. G.1 Tomaszów 25 Korkosz Ewa
9. G. Tyszowce 23 Wojciechowski Piotr Tomaszów
10. G.3 Hrubieszów 22 Stajszczyk Dominik
11-12. G. Zawada 16 Firek Grażyna Zamość
11-12. G.2 Zamość 16 Piróg Dariusz
13. G. Werbkowice 10 Kaczoruk Jarosław Hrubieszów
14. G. Majdan Sopocki 9 Pilipiec Tomasz Tomaszów
15-16. G.4 Zamość 6 Świergoń Andrzej
15-16. G. Rachanie 6 Piłat Bogusław Tomaszów
17. G. Mircze 5 Przytuła Urszula Hrubieszów
18. G. Uchanie 4 Jarocha Wojciech Hrubieszów

***

Chłopcy:

100m
Miejs. Nazwisko imię Szkoła Wynik Finał Uwagi
1. Malinowski Konrad G.2 Tomaszów 12,26 12,10 Awans
2. Szumski Bartłomiej G.3 Hrubieszów 12,35 12,23 Awans
3. Dziuba Karol G.6 Zamość 12,06 12,34 Awans
4. Kawka Oktawian G. Majdan Sop. 12,60 12,40
5. Pakuła Damian G.6 Zamość 12,50 12,60
6. Gałan Marcin G.3 Hrubieszów 12,76 12,65
7. Kryszczuk Adrian G. Kozodawy 12,77
8. Dziura Patryk G.2 Tomaszów 12,82
9. Czerwieniec Patryk G.6 Zamość 12,91
10. Kurzyński Paweł G. Zwierzyniec 12,97
11. Kliza Przemek G. Zawada 14,24

300m
1. Komendacki Bartek G.5 Zamość 38,67 Awans
2. Kulas Jan G.2 Tomaszów 38,98 Awans
3. Kozorys Bartek G.6 Zamość 39,96 Awans
4. Stępora Jakub G.1 Tomaszów 40,61
5. Bakalarczuk Marcin G.3 Hrubieszów 40,83
6. Mosek Paweł G.1 Hrubieszów 40,97
7. Rabiega Łukasz G.4 Zamość 41,02
8. Karpiuk Michał G.ZS5 Krasnysta. 41,80
9. Mielniczuk Jakub G.2 Hrubieszów 42,20
10. Koziołek Piotr G. Zawada 43,92
11. Dedko Marcin G. Zawada 44,77
12. Grabowski Łukasz G. Zwierzyniec 47,19

1000m
1. Wójtowicz Michał G. Susiec 2:53,05 Awans
2. Sikora Jarosław G.1 Tomaszów 2:53,69 Awans
3. Kulik Grzegorz G. Rachanie 2:54,92 Awans
4. Bereza Bartłomiej G.ZS5Krasnystaw 2:56,17
5. Kowalski Grzegorz G.3 Hrubieszów 2:59,22
6. Dziedzic Adam G.2 Zamość 3:01,81
7. Pańko Przemysław G. Horodło 3:07,75
8. Milewicz Maciej G. Mircze 3:11,69
9. Bubiłek Jakub G. Zawada 3:13,67
10. Płaza Paweł G. Zawada 3:21,25
11. Wójcik Łukasz G.4 Zamość 3:23,33

2000m
1. Sikora Kamil G.1 Tomaszów 6:02,94 Awans
2. Buczek Sylwester G.2 Tomaszów 6:11,60 Awans
3. Miazga Damian G. Rachanie 6:22,71 Awans
4. Momot Patryk G. Łabuńki 6:26,19
5. Zacharczuk Albin G.2 Hrubieszów 6:51,01
6. Zieliński Emil G. Horodło 7:06,69
7. Szostak Michał G.4 Zamość 7:12,75
8. Barczuk Marcin G. Horodło 8:02,

W dal
1. Rajtak Szymon G. Rachanie 6,38 Awans
2. Kuśmierczuk Dominik G. Uchanie 5,96 Awans
3. Wyżyn Daniel G.3 Hrubieszów 5,80 Awans
4. Piotrowski Tomasz G. Ulhówek 5,56
5. Cudzik Damian G,ZS5Krasnystaw 5,42
6. Bubczyk Damian G.2 Tomaszów 5,40
7. Gierała Mateusz G.4 Zamość 5,32
8. Smal Maciej G.2 Hrubieszów 5,18
9. Dzrewosz Hubert G.4 Zamość 5,13
10. Nawrocki Bartek G. Zwierzyniec 5,03
11. Pieczykolan Maciej G.7 Zamość 4,63
12. Rzezawski Rafał G. Zawada 4,42
13. Jonas Marek G.4 Zamość 4,21

Wzwyż
1. Grzyb Bartłomiej G.3 Hrubieszów 185 Awans
2. Żyła Andrzej G. Werbkowice 175 Awans
3. Chachler Mateusz G.3 Hrubieszów 165 Awans
4. Duda Arek G.1 Zamość 160
5. Niedźwiecki Patryk G. Zawada 155
6. Daniluk Michał G. Zawada 150
7. Paczała Bartek G. Zawada Bez wyniku

Oszczep
1. Gałan Krystian G.7 Zamość 45,16 Awans
2. Plak Krzysztof G.2 Tomaszów 44,98 Awans
3. Sidorowicz Paweł G.2 Hrubieszów 44,07 Awans
4. Mazurek Łukasz G. Zawada 41,07
5. Wawrzyńczyk Bartek G. Zwierzyniec 40,19
6. Kłak Mateusz G.3 Hrubieszów 36,12
7. Dudek Michał G. Zwierzyniec 36,07
8. Niedobit Kamil G.2 Hrubieszów 34,18
9. Charachajczuk Paweł G.2 Tomaszów 29,89
10. Koperwas Rafał G.2 Tomaszów 24,00

Kula
1. Nowosad Maciej G.3 Hrubieszów 13,69 Awans
2. Bosiak Paweł G. Łabunie 13,25 Awans
3. Sobczuk Łukasz G.2 Zamość 12,12 Awans
4. Wrzyszcz Piotr G.ZS5Krasnystaw 11,66
5. Skorupski Damian G.ZS2Hrubieszów 11,06
6. Joniec Mateusz G.1 Tomaszów 10,97
7. Oleszczuk Maciej G. Horodło 10,83
8. Biszczanik Marcin G. Majdan Sop. 10,30
9. Czernik Bartek G. Zawada 10,25
10. Nowosad Adam G. Łabunie 9,89
11. Gaudnyk Szymon G. Tyszowce 9,71
12. Kurzępa Dominik G.2 Zamość 9,65

4x100m
1. G.6 Zamość 46,87 Awans
2. G.3 Hrubieszów 47,22 Awans
3. G.2 Tomaszów 47,77
4. G.1 Tomaszów 48,86
5. G. Horodło 50,30
6. G.4 Zamość 50,87
7. G. Zawada 53,88

Punktacja drużynowa chłopców
1. G. 3 Hrubieszów 77 Grzyb Wiesław
2. G. 2 Tomaszów 57 Wawrzusiszyn Tomasz
3. G. 1 Tomaszów 37 Fus Mirosław
4. G. 6 Zamość 36 Bikowski Wojciech
5-6. G. Zawada 31 Firek Grażyna Zamość
5-6. G.ZS5 Krasnystaw 31 Bąk Mariusz
7. G. Rachanie 27 Piłat Bogusław Tomaszów
8. G. 2 Hrubieszów 24 Rozkal Krystyna
9. G. 4 Zamość 23 Świergoń Andrzej
10-11. G. Zwierzyniec 17 Sirko Marcin Zamość
10-11. G. 2 Zamość 17 Piróg Dariusz
12. G. Horodło 16 Kamień Mirosław Hrubieszów
13. G. Łabunie 14 Latawiec Piotr Zamość
14-15. G. 7 Zamość 13
14-15. G. Majdan Sopocki 13 Pilipiec Tomasz Tomaszów
16-17. G. 5 Zamość 12
16-17. G. Uchanie 12 Jarocha Wojciech Hrubieszów
18. G. Susiec 11 Tomaszów
19. G. Ulhówek 10 Chromiec Grzegorz Tomaszów
20. G.ZS2 Hrubieszów 8 Cygan Barbara
21. G. 1 Hrubieszów 7 Tarcz Irena

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA W FINALE WOJEWÓDZKIM !!!

Hrubieszow LubieHrubie 2009