Rejonowa Gimnazjada SZS – liga LA

Komunikat końcowy Rejonowej Gimnazjady SZS – ligi LA, która odbyła się w Zamościu 16 maja 2013 roku.

Reklamy

Komunikat końcowy Rejonowej Gimnazjady liga la

Zamość 16.05.2013

 

 

Dziewczęta:

                          I miejsce Gim.2 Tomaszów Lub. 1219 pkt. op. Onyszczuk Beata       AWANS

 Konkur.

Nazwisko imię

Rocznik

       Wynik

      Pkt.

        Uwagi

     100m

Mazurkiewicz Monika

      99

        13,62

       131

 

 

Ścirka Weronika

      98

        14,01

       114

 

 

Diduch Aleksandra

      98

        14,27

       106

 

     300m

Miszczyszyn Wiktoria

      99

        48,53

         99

 

 

Bednarz Klaudia

      97

        51,06

         86

 

 

Putkowska Izabela

      98

        47,27

       115

 

      600m

Bednarz Oliwia

      98

     1:49,62

       102

 

 

Wojtowicz Anna

      98

     1:58,80

         82

 

 

Godzisz Anna

      97

     2:04,52

         70

     *

    W dal

Krawczyk Katarzyna

      98

          3,99

         75

     *

 

Murzacz Anna

      97

          4,03

         77

 

  oszczep

Pawłowska Patrycja

      98

        20,99

         43

     *

     kula

Wójtowicz Kamila

      98

          9,09

        101

 

 

Buczak Aneta

      98

          7,93

          66

     *

 

Bender Diana

      97

          8,81

          94

 

  4x100m

Gim.2 Tomaszów

 

        53,51

        112

 

 

           II miejsce Gim.1 Tomaszów Lub. 1179 pkt. op. Korkosz Ewa                             AWANS

     100m

Malec Patrycja

     98

        14,43

        102

 

 

Gospodarek Magda

     97

        14,89

          90

 

 

Sendecka Karolina

     98

        15,34

          80

 

      300m

Grabek Emanuela

     97

        43,30

        176

 

 

Beńko Oliwia

     99

        49,21

          96

 

 

Węcławska Weronika

     99

        49,27

          95

 

      600m

Kuczyńska Magda

     98

     1:54,77

          89

 

 

Grad Jagoda

     99

     1:54,49

          89

 

 

Wawrzusiszyn Martyna

     98

     1:51,33   

          95

 

    W dal

Przytuła Paulina

     97

          4,74

        119

 

 

Tryndoch Natalia

     98

          3,97

          74

        *

 

Słoboda Aleksandra

     99

          3,77

          64

        *

     kula

Pasławska Aleksandra

     98

          8,27

          77

 

 

Wicijewska  Klaudia

     98

          8,05

          70

        *

   4x100m

Gim.1 Tomaszów

 

        55,89

          89

 

 

      III miejsce Gim.3 Hrubieszów  1157 pkt. op. Grzyb Wiesław

      100m

Bronicka Kinga

      97

        14,66

          96

 

 

Kidyba Paulina

      97

        14,48

        101

 

 

Dziomaga Maryla

      98

        15,03

          87

 

      300m

Szlonzak Katarzyna

      98

        49,98

          92

 

      600m

Soja Wiktoria

      97

     1:55,41

          88

 

 

Suchowska Paulina

      98

     1:54,54

          89

 

     W dal

Radomska Anna

      98

           4,31

          91

 

 

Ścibor  Zuzanna

      97

           4,13

        82

 

 

Hołdaś Ola

      97

           4,49

        99

 

   wzwyż

Chodun Joanna

      98

            140

       100

 

 

Niemczyk Karolina

      99

            130

         76

     *

     kula

Zając Dominika

      97

           9,98

       133

 

   4x100m

Gim.3 Hrubieszów

 

         55,76

         89

 

 

         IV miejsce Gim.6 Zamość 1007 pkt. op. Bikowski Wojciech

     100m

Sadowska Paulina

      97

          13,79

       126

 

 

Szopa Klaudia

      98

          14,83 

         92

 

 

Borek Natalia

      99

          15,02

         88

 

     300m

Matwiejczuk Luiza

      98

          51,89

         82

 

 

Ładnowska Patrycja

      99

          49,96

         92

 

 

Raczkiewicz Karolina

      99

          50,53

         89

 

     600m

Młynarska Wiktoria

      99

       2:16,78

         48

      *

 

Magdziak Karolina

      99

       2:13,94

         53

      *

 

Strzelec Karolina

      99

       2:02,87

         73

 

   W dal

Łopuszyńska Monika

      99

            3,77

         64

 

 

Kozak Aleksandra

      99

            3,73

         63

      *

    wzwyż

Sowa Aleksandra

      98

            135

         86

 

 

Rogalska Jolanta

      98

            125

         66

 

 

Skiba Elżbieta

      98

            125

         66

 

      kula

Maguła Angelika

      97

            7,64

         56

      *

   4x100m

Gim.6 Zamość

 

          56,78

         83

 

 

      V miejsce ZS2 Gim. Hrubieszów  891 pkt. op. Chwedczuk Andrzej

     100m

Sykut Kamila

     97

          14,97

         89

 

 

Kowalczuk Monika

     99

          14,31

       104

 

 

Winiarczyk Sylwia

     99

          14,95

         89

 

     300m

Góral Weronika

     99

          53,37

         75

 

 

Załoga Gabriela

     99

          53,91

         72

 

 

Wołyniec Oliwia

     99

          49,41

         95

 

      600m

Waś Karolina

     99

       2:01,64

         76

 

 

Danilczuk Klaudia

     99

       2:06,90

         66

 

     W dal

Majkut Klaudia

     97

            3,69

         60

      *

    wzwyż

Konsowicz Ewa

     98

             135

         86

 

 

Gajewska Ewelina

     97

             120

         56

      *

 

Patyjewicz Weronika

     99

             110

         36

      *

      kula

Jasina Paula

     98

            8,49

         85

 

 

Flaks Klaudia

     98

            7,82

         62

      *

 

Palonka Magdalena

     99

            7,92

         66

 

    4x100m

ZS2 Gim. Hrubieszów

 

          57,89

         77

 

 

         VI miejsce Gim. Łabuńki  873 pkt. op. Lewicki Zbigniew      /powiat zamojski/

      100m

Madeja Kinga

      97

         14,96

        89

 

 

Pyś Aleksandra

      98

         15,49

        77

 

     300m

Paluch Katarzyna

      97

         48,06

      105

 

 

Chrzan Iza

      98

         51,62

        84

 

      600m

Kolaja Dominika

      98

      2:04,14

        71

 

 

Semczuk Łucja

      99

      2:12,56

        56

 

     W dal

Kulpa Aleksandra

      97

           3,15

        35

       *

 

Madeja Klaudia

      98

           3,49

        50

 

     wzwyż

Burcon Marta

      97

            140

      100

 

 

Piłat Milena

      98

            125

        66

 

    oszczep

Dybzińska Katarzyna

      97

          16,78

        26

       *

 

Fusiarz Angelika

      98

          19,59

        37

 

 

Kurzempa Katarzyna

      98

          15,97

        22

       *

      kula

Palonka Ewa

      97

            6,12

        15

       *

 

Stanisławek Monika

      98

            7,95

        67

 

    4x100m

Gim. Łabuńki

 

          58,75

        71

 

 

 

  CHŁOPCY

                               I miejsce Gim.2 Tomaszów Lub. 1380 pkt. op. Wawrzusiszyn Tomasz  AWANS

    100m

Mandziuk Kamil

     97

         12,41

       115

 

 

Cymbała Szymon

     98

         13,05

         90

 

 

Stromidło Tomasz

     97

         12,45

       113

 

     300m

Chmiel Jakub

     97

         38,49

       162

 

 

Ogorzałek Jakub

     97

         40,52

       124

 

 

Sendecki Konrad

     97

         40,58

       124

 

   1000m

Beba Jakub

     97

      3:01,87

         96

 

 

Jarczak Kacper

     99

      2:59,75

       100

 

 

Mielniczek Adrian

     97

      3:02,09

         95

 

    W dal

Droździel Jakub

     97

           5,72

       109

 

 

Palak Bartosz

     97

           5,45

         89

 

   oszczep

Kozak Sebastian

     97

         32,89

         77

 

 

Rorat Wojciech

     97

         29,52

         57

 

     kula

Czop Karol

     97

         10,91

       104

 

 

Działa Maciej

     97

           9,49

         72

 

   4x100m

Gim.2 Tomaszów

 

         48,12

       148

 

 

                                II miejsce Gim.1 Tomaszów Lub. 1313 pkt. op. Fus Mirosław   AWANS

      100m

Kostecki Karol

      97

          12,83

         97

 

 

Węcławski Karol

      97

          13,05

         90

 

 

Żuk Krystian

      97

          13,13

         87

 

      300m

Witkowski Rafał

      98

          40,88

       120

 

 

Piwko Bartek

      97

          38,38

       164

 

 

Gęborys Wojciech

      98

          42,91

         95

 

   1000m

Łeń Radosław

      97

       2:55,25

       111

 

 

Orzechowski Przemysław

      97

       2:55,68

       110

 

 

Malec Łukasz

      98

       2:59,37

       101

 

   W dal

Bukała Łukasz

      97

            4,67

         61

      *

 

Bury Maksymilian

      97

            4,85

         67

      *

 

Witkowski Mateusz

      98

            4,07

         41

      *

   oszczep

Wasyl Maciej

      97

          36,79

         98

 

 

Pisarczyk Tomasz

      97

          34,30

         86

      *

     kula

Ważny Wojciech

      97

          10,69

       102

 

   4x100m

Gim.1 Tomaszów

 

          48,88

       138

 

        

 

               III miejsce Gim.3 Hrubieszów 1225 pkt. op. Wojciechowski Kamil

    100m

Małyszka Paweł

      97

         11,76

        149

 

 

Skoczylas Dominika

      98

         12,31

        120

 

 

Traczuk Krystian

      98

         12,69

        103

 

    300m

Kazan Kacper

      98

         42,29

        103

 

 

Czerniak Oktawian

      98

         42,91

          95

 

 

Warecki Kamil

      99

         44,61

          85

 

    1000m

Kasztelan Przemysław

      99

      3:08,90

          84

 

 

Chachler  Hubert

      99

      3:16,05

          72

 

 

Łazorczyk Arek

      99

      3:18,69

          70

 

    W dal

Fijołek Patryk

      99

            4,65

          59

      *

 

Popławski Kacper

      98

            4,50

          55

      *

  wzwyż

Jóźwiak Damian

      98

            160

          91

 

 

Frańczuk Mateusz

      97

            160

          91

 

    kula

Chmarzyński Paweł

      97

            8,22

          47

      *

 

Orzechowski Miłosz

      99

            9,04

          63

      *

   4x100m

Gim.3 Hrubieszów

 

          47,19

        162

 

 

          IV miejsce ZS2 Gim. Hrubieszów 1200 pkt. op. Lewandowski Dawid

    100m

Esing Ernest

      97

         12,68

        103

 

 

Stadnicki Kacper

      97

         12,84

          97

 

 

Hossin Damian

      98

         12,66

        104

 

     300m

Załoga Bartosz

      97

         41,72

        109

 

 

Bobak Marek

      97

         42,36

        101

 

 

Pietrusiewicz Kacper

      99

         41,27

        114

 

   1000m

Kozyra Maciej

      97

      3:05,37

          91

 

 

Borsukiewicz Szymon

      97

      3:13,45

          76

 

 

Koper Paweł

      98

      3:14,65

          75

     *

   W dal

Jurkiewicz Michał

      97

           4,85

          67

     *

 

Kopczyński Kamil

      98

           4,95

          70

     *

  wzwyż

Kasperski Bartosz

      97

            155

          83

 

    kula

Gnieciak Maciej

      97

          11,33

        110

 

 

Jasina Jarosław

      97

          10,03

          86

 

 

Kowalewski Marcin

      98

            9,49

          72

     *

  4x100m

ZS2 Gim. Hrubieszów

 

          49,75

        126

 

 

     V miejsce Gim.4 Zamość  1174 pkt. op. Andruszek Jerzy

    100m

Szynkarczuk Mateusz

      97

          12,83

          97

 

 

Mróz Norbert

      97

          13,29

          82

 

    300m

Gielecki Michał

      98

          47,64

          70

 

 

Poterucha Oskar

      97

          36,98

        186

 

   1000m

Kozak Bartosz

      98

       2:59,18

        102

 

   W dal

Sak Jakub

      98

            4,69

          61

 

 

Kołodziejczyk Kamil

      98

            4,81

          65

 

 

Buczny Mateusz

      98

            5,15

          77

 

   wzwyż

Radwański Igor

      97

             171

        113

 

  oszczep

Mosarzewski Jakub

      97

          36,39

           96

 

    kula

Adamczyk Hubert

      97

          10,38

           96

 

 

Wydmański Bartosz

      97

            8,70

           57

    *

   4x100m

Gim.4 Zamość

 

          49,51

         129

 

 

        VI miejsce  Gim. Łabuńki  982 pkt. op. Lewicki Zbigniew   /powiat zamojski/

   100m

Wójcicki Kamil

     97

         13,16

        86

 

 

Czekirda Damian

     97

         13,77

        66

 

 

Krukowski Karol

     97

         13,85

        64

 

    300m

Stepuch Konrad

     98

         41,27

      114

 

 

Semczuk Mariusz

     97

         42,98

        95

 

  1000m

Trusek Paweł

     98

      3:15,61

        73

 

 

Kukiełka Mateusz

     97

      3:04,39

        91

 

    W dal

Banach Piotr

     98

            4,66

        60

 

 

Luterek Michał

     99

            4,31

        49

      *

  wzwyż

Pupiec Krystian

     97

             150

        75

 

  oszczep

Branecki Grzegorz

     97

          33,31

        80

 

 

Fedak Kamil

     97

          28,43

        52

 

     kula

Przyczyna Jakub

     98

            8,30

        49

      *

 

Helman Krystian

     98

            7,71

        37

      *

  4x100m

Gim. Łabuńki

 

          49,73

      126

 

 

        VII miejsce Gim.5 Krasnystaw    915 pkt.  op. Bąk Mariusz

   100m

Galewski Daniel

    

         13,80

         65

 

 

Patroń Michał

 

         13,09

         88

 

 

Chwiej Łukasz

 

         13,66

         69

 

    300m

Zdybel Szymon

 

         44,92

         83

 

 

Fabiański Kamil

 

         42,52

         99

 

 

Szewczyk Karol

 

         44,67

         85

 

  1000m

Miszczak Karol

 

      2:51,40  

       101

 

 

Knap Wojciech

 

      3:15,23

         74

 

 

Maj Wojciech

 

      3:22,30

         65

 

   W dal

Śmigasiewicz Patryk

 

            4,02

         39

      *

 

Chuszcza Kamil

 

            4,04

         40

      *

 

Żebrowski Mateusz

 

            4,16

         44

      *

    kula

Fabiański Maciej

 

            8,61

         55

 

 

Kostrzanowski Łukasz

 

            8,17

         46

 

 

Hakobyan Sieroża

 

            7,11  

         24

      *

  4x100m

Gim.5 Krasnystaw

 

          52,43

         95

 

 

           VIII miejsce Gim.1 Zamość  656 pkt. op. Bekas Jerzy

    100m

Muzyczuk Damian

 

          14,04

         59

 

   1000m

Baranowski Adrian

 

       3:41,36

         32

    *

 

Chmiel Filip

 

       3:27,36

         58

 

  W dal

Wiatrzyk Łukasz

     97

             4,23

         46

   

 

Antoszek Kamil

     97

             3,88

         34

 

 

Dziewulski Mateusz

     98

             4,56

         57

 

  Wzwyż

Powroźnik Łukasz

     98

              150

         75

 

 

Pilarczyk Maciej

     98

              150

         75

 

 

Bucior Kamil

     98

              150

         75

 

 oszczep

Szram Michał

     97

           30,39

         62

 

 

Garbuz Jan

     97

           24,25

         35

 

 

Miazga Adrian

     97

           16,03

           8

     *

   kula

Turczyniak Michał

 

             8,90

         61

 

 4x100m

Gim.1 Zamość

 

         54,28

         77

 

 

Zawody przeprowadzono dzięki pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.


Jerzy Prokop

Wiceprezes LWSZS