Rejonowa Gimnazjada SZS w tenisie za nami

18 listopada w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Hrubieszowie (Staszic) odbył się rejonowy turniej indywidualnej Gimnazjady Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w tenisie stołowym.

Reklamy

 

Pierwsza piątka uzyskała awans do rozgrywek wojewódzkich.

 

 

   KOMUNIKAT    
REJONOWA GIMNAZJADA W TENISIE STOŁOWYM
HRUBIESZÓW 18.11.2016 r.
 
 
  DZIEWCZĘTA    
Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Opiekun
1 Niedzwiecka Sandra NG Zawada Firek Grażyna
2 Szewczak Weronika G.Łopiennik Nadrzeczny Rycyk Grzegorz
3 Wyłupek Martyna G.Szczebrzeszyn Rozwadowski Stanisław
4 Wyłupek Karina G.Szczebrzeszyn Rozwadowski Stanisław
5 Silezin Wiktoria G.6 Zamość Lasek Grzegorz
6 Koza Aleksandra G.6 Zamość Lasek Grzegorz
7 Szczerba Weronika G.Ulhówek Tytuła Stanisław
7 Tymicka Kinga G.Łopiennik Nadrzeczny Rycyk Grzegorz
9 Ślusarz Estera ZS Werbkowice Kaczoruk Jarosław
9 Wiatrzyk Julia SZS Mircze Majdanik Robert
9 Sądej Jagoda ZSM 1 Hrubieszów Pachla Andrzej
9 Wysok Ewa G.Sitno Smoląg Dorota
13 Palejewska Karolina G.6 Zamość Lasek Grzegorz
13 Franczak Anna G.6 Zamość Lasek Grzegorz
13 Kaczoruk Patrycja ZS 2 Hrubieszów Krawczuk Zbigniew
13 Ozimek Gabriela G.Ulhówek Tytuła Stanisław
17 Kasprzak Wiktoria G.4 Zamość Andruszek Jerzy
17 Mydlak Renata G.Jarosławiec Jarocha Wojciech
17 Pasternak Ewelina G.Fajsławice Borowik Marek
17 Żelik Oliwia G. Izbica Poniedziałek Małgorzata
17 Szewczyk Wiktoria G. Izbica Poniedziałek Małgorzata
17 Dużynska Julia G.Ulhówek Tytuła Stanisław
17 Drążek Wiktoria G.Łaszczów Wawryca Przemysław
 
  CHLOPCY    
Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Opiekun
1 Biszczanik Rafał ZS Lubycza Królewska Słoboda Marek
2 Michalski Bartosz G,Tomaszów Lub. Skulimowski Piotr
3 Czop Krystian PB Tarnawatka Litwińczuk Mariusz
4 Misiarz Paweł ZS Werbkowice Kaczoruk Jarosław
5 Smusz Jakub ZSM1 Hrubieszów Pachla Andrzej
6 Dadia Dominik G.Sitno Smoląg Dorota
7 Buczak Jakub G.5 Zamość Lewicki Jarosław
7 Greszta Adam GP Ulchówek Tytuła Stanisław
9 Herda Michał ZSM1 Hrubieszów Pachla Andrzej
9 Daciuk Dominik ZSM1 Hrubieszów Pachla Andrzej
9 Łata Patryk G.Nielisz Świstowski Andrzej
9 Pomarański Nikodem G.Nielisz Świstowski Andrzej
13 Dziemba Paweł G.6 Zamość Lasek Grzegorz
13 Płatek Krzysztof G. Izbica Olech Mariusz
13 Górnicki Tomasz GP Ulchówek Tytuła Stanisław
13 Jankowski Krystian G.Sitno Smoląg Dorota
17 Drączkowski Paweł G.6 Zamość Lasek Grzegorz
17 Czerniak Dawid G.2 Zamość Wilkiewicz -Juś Jolanta
17 Piotrowski Miłosz G.4 Zamość Andruszek Jerzy
17 Korol Jakub ZSM1 Hrubieszów Pachla Andrzej
17 Teliga Robert G. Izbica Olech Mariusz
17 Adamiec Konrad G.Fajsławice Krakiewicz Daniel
17 Kopiel Hubert G. Izbica Olech Mariusz
17 Momot Daniel NG Zawada Firek Grażyna
25 Szyszko Damian G.Fajsławice Krakiewicz Daniel
 
 
 
Organizator: Krawczuk Zbigniew