Rejonowa Gimnazjada w Drużynowej Lidze LA: Trójka w finale wojewódzkim!

23 maja na stadionie HOSiR w Hrubieszowie odbył się rejonowy mityng drużynowej Gimnazjalnej Ligi LA na szczeblu rejonu zamojskiego. Bardzo dobrze spisały się w zawodach reprezentacje dziewcząt i chłopców hrubieszowskiej Trójki, które awansowały do wojewódzkiego finału imprezy.

Reklamy


Rejonowa Gimnazjada w Drużynowej Lidze LA

Szkolnego Związku Sportowego

Hrubieszów dn.23.05.2014 r.

 

Do finału wojewódzkiego awansowały dwie pierwsze drużyny wśród dziewcząt i chłopców.

 

DZIEWCZĘTA

 

I miejsce

Gimnazjum Nr 2 Tomaszów Lub.-  1230   pkt            op.Onyszczuk Beata

Konkurencja

Lp

           Nazwisko  imię

  Rocznik

  Wynik  

 Punkty

100

1

Mazurkiewicz Monika

1999

13,83

144

 

2

Ścirka Weronika

1998

14,06

113

 

3

Diduch Aleksandra

1998

14,34

104

300

4

Putkowska Izabela

1998

47,17

117

 

5

Pyż Monika

1998

49,84

93

 

6

Bodys Angelika

1999

49,42

95

600

7

Bednarz Oliwia

1998

1:51,61

95

 

8

Wojtowicz Anna

1998

1:55,43

88

 

9

Skroban Klaudia

2000

1:56,19

87

skok w dal

10

Buczak Aneta

1998

4,58

106

 

11

Krawczyk Katarzyna

1998

4,00

76

 

12

Zwolak Laura

1999

4,02

76

pchnięcie kulą

13

Wójtowicz Gabriela

1999

8,03

70

 

14

Świderek Kamila

1999

7,48

51

rzut oszczepem

15

Pawłowska Patrycja

1998

14,85

18

skok w dal

 

Hałsa Martyna

1999

3,94

 

skok w dal

 

Budzaj Kamila

1998

390

 

sztafeta

4×100

16

Mazurkiewicz, Ścirka

Putkowska, Diduch

 

53,54

112

 

II miejsce

ZSM Nr 3 Hrubieszów –  1187     pkt          op. Drączkowski Czesław,Grzyb Wiesław

Konkurencja

Lp

           Nazwisko  imię

  Rocznik

  Wynik  

 Punkty

100

1

Kowalska Aleksandra

1998

14,66

96

 

2

Dziomaga Maryla

1998

14,81

92

 

3

Drzygało Estera

1998

15,12

85

300

4

Tlak Aleksandra

1998

49,71

93

 

5

Chmielowska Małgorzata

1998

47,98

106

skok w dal

6

Radomska Anna

1998

4,39

95

 

7

Pachla Karolina

1998

4,15

83

 

8

Łyko Zofia

2000

4,07

79

pchnięcie kulą

9

Śmiszek Daria

1999

9,28

110

 

10

Chodun Joanna

1998

8,13

73

 

11

Suchowska Paula

1998

9,65

123

skok wzwyż

12

Niemczyk Karolina

1998

140

100

 

13

Daciuk Aleksandra

1998

145

125

300

14

Mackiewicz Łucja

1998

53,75

pk

sztafeta

4×100

15

Dziomaga, Szostak,

 Radomska, Kowalska

 

57,76

77

 

III miejsce

Gimnazjum Nr 1 Tomaszów Lub.- 1127      pkt            op.Korkosz Ewa

Konkurencja

Lp

           Nazwisko  imię

  Rocznik

  Wynik  

 Punkty

100

1

Grad Jagoda

1998

14,80

93

 

2

Typek Monika

1998

14,86

91

 

3

Greszeta Oktawia

1998

15,04

87

300

4

Beńko Oliwia

1998

48,01

106

 

5

Węcławska Weronika

1998

47,79

109

 

6

Hawryło  Aleksandra

1998

48,50

100

600

7

Kuczyńska Magdalena

1999

2:01,68

76

 

8

Słoboda Aleksandra

1998

1:53,14

92

skok w dal

9

Tryndoch Natalia

1999

3,80

66

 

10

Krawczyk Natalia

1998

4,31

91

pchnięcie kulą

11

Pasławska Aleksandra

1998

8,61

88

 

12

Surmasz Aleksandra

1999

7,60

55

 

13

Wicijewska Klaudia

1998

9,35

113

oszczep

14

Biront Justyna

1998

16,72

26

sztafeta

4×100

15

Typek M, Beńko O.

Grad J. Węcławska W.

 

57,13

81

 

IV miejsce

SZS  Mircze    –  821    pkt            op.Przytuła Urszula

Konkurencja

Lp

           Nazwisko  imię

  Rocznik

  Wynik  

 Punkty

100

1

Krysztofowicz Daria

2000

15,18

84

 

2

Ciuch Dominika

2000

14,46

102

 

3

Kowalczuk Weronika

1999

14,62

97

300

4

Furlepa Aleksandra

2000

51,26

86

 

5

Trybuła Agata

1998

45,99

103

600

6

Talarowska Karina

1998

1:56,74

86

 

7

Kot Aleksandra

2000

2:11,51

58

pchnięcie kulą

8

Pogorzelska Karolina

1998

7,78

61

wzwyż

9

Ślepko Aleksandra

1998

125

66

sztafeta

4×100

10

Krysztofoficz , Trybuła ,

 Ciuch , Kowalczuk ,

 

57,69

78

 

 

CHŁOPCY

 

I miejsce

Gimnazjum Nr 1 Tomaszów Lub. – 1354  pkt            op.Fus Mirosław

Konkurencja

Lp

           Nazwisko  imię

  Rocznik

  Wynik  

 Punkty

100

1

Piątkowski Paweł

1998

13,69

69

 

2

Kida Jakub

1998

12,76

100

 

3

Zawada Dominik

1998

13,12

88

300

4

Sikora Szymon

1998

37,27

183

 

5

Gęborys Wojciech

1998

41,12

117

 

6

Śrótwa Karol

1998

41,74

109

1000

7

Nastałek Kacper

1999

3:06,14

88

 

8

Malec Łukasz

1998

2:52,34

119

 

9

Krawczyk Tomasz

1998

2:54,64

113

skok w dal

10

Ciszewski Karol

1998

5,47

90

 

11

Dudziński Michał

1999

4,97

71

pchnięcie kulą

12

Sak Mateusz

1998

10,79

103

 

13

Smoluch Karol

1999

10,22

92

oszczep

14

Baron Bartek

1998

27,74

49

 

15

Stokwisz Aleksy

 

30,32

62

sztafeta

4×100

16

Witkowski , Sikora ,

Gęborys ,Piatkowski

 

47,91

152

 

II miejsce

ZSM Nr 3 Hrubieszów – 1348      pkt            op. Wojciechowski Kamil

Konkurencja

Lp

           Nazwisko  imię

  Rocznik

  Wynik  

 Punkty

100

1

Popławski Kacper

1998

12,77

99

 

2

Jóźwiak Damian

1998

12,15

127

 

3

Fijołek Patryk

1999

12,44

114

300

4

Warecki Kamil

1999

42,29

102

 

5

Chachler Bartłomiej

1999

44,79

84

 

6

Kazan Kacper

1998

41,71

110

1000

7

Kasztelan Przemysław

1999

3:02,62

95

 

8

Chachler Hubert

1999

3:08,85

84

 

9

Warenica Maciej

1998

3:51,49

30

skok w dal

10

Skoczylas Dominik

1998

6,27

148

 

11

Czerniak Oktawian

1998

5,82

117

 

12

Smerdel Bartosz

1999

5,20

79

pchnięcie kulą

13

Orzechowski Miłosz

1999

10,56

100

skok wzwyż

14

Frankiewicz Kamil

1999

140

60

 

15

Zalewski Jakub

2000

160

90

sztafeta

4×100

16

Popławski, Skoczylas,

Fijołek,Jóźwiak

 

47,23

162

 

III miejsce

Gimnazjum Nr 2 Tomaszów Lub.-  1237     pkt          op. Wawrzusiszyn Tomasz

Konkurencja

Lp

           Nazwisko  imię

  Rocznik

  Wynik  

 Punkty

100

1

Pogłodzinski Jakub

1999

12,70

102

 

2

 Cymbała  Szymon

1998

12,40

116

 

3

Żółkiewski Łukasz

1998

12,66

104

300

4

Margol Kamil

1998

39,89

135

 

5

Sendecki Dawid

1998

42,33

102

 

6

Wójtowicz Patryk

1999

40,81

121

1000

7

Szuta Damian

1998

3:11,33

80

 

8

Bukała Adrian

1998

3:00,37

99

 

9

Jarczak  Kacper

1999

2:53,18

117

skok w dal

10

Syty Michał

1999

5,17

77

 

11

Łasocha Krzysztof

1999

5,17

77

pchnięcie kulą

12

Węgrzyn Aleksander

1999

11,08

107

 

13

Bukała Marcin

1998

9,52

73

 

14

Bender Mchał

1999

9,28

69

oszczep

15

Luty Szymon

1998

30,38

62

 

pk

Wicijewski Patryk

1998

29,97

 

skok w dal

pk

Walawender Mateusz

1998

5,52

 

300

pk

Krosman Patryk

1998

41,57

 

sztafeta

4×100

16

Żółkiewski, Cymbała

Pogłodzinski,Dyda

 

49,92

Dys.

 

IV miejsce

ZS Nr 2 Hrubieszów –  1182     pkt            op.Lewandowski Dawid

Konkurencja

Lp

           Nazwisko  imię

  Rocznik

  Wynik  

 Punkty

100

1

Hossin Dominik

2000

12,80

98

 

2

Kopczyński Kamil

1998

12,85

97

 

3

Grossman Michał

1999

12,81

99

300

4

Pietrusiewicz Kacper

1999

40,41

126

 

5

Mazurek Piotr

1999

42,32

102

 

6

Smoła Tomasz

1998

45,05

83

1000

7

Tomaszcuk Bartłomiej

1999

3:24,47

62

skok w dal

8

Hossin  Damian

1998

5,38

85

 

9

Mazur Tomasz

1998

4,64

60

 

10

Rybaczuk Przemysław

1999

4,92

69

pchnięcie kulą

11

Maciuk Patryk

1999

10,71

102

 

12

Dudek Mateusz

1998

9,50

73

 

13

Kowalewski Marcin

1998

10,73

102

skok wzwyż

14

Dobosz Bartłomiej

1999

150

75

sztafeta

4×100

15

Hossin D,Kopczyński,

Pietrusiewicz,Hossin D.

 

48,77

140

 


Komunikat – plik do pobrania »

 

Krawczuk Zbigniew