Rejonowa Gimnazjalna Liga Lekkoatletyczna – wyniki

W dniu 18.05.2017 r. w Zamościu rozegrano eliminacje rejonu zamojskiego w Gimnazjalnej Lidze Lekkoatletycznej. Powiat hrubieszowski reprezentowały cztery najlepsze szkoły po eliminacjach powiatowych, miło jest nam informować, że do zawodów wojewódzkich z pierwszego miejsca do zawodów wojewódzkich awansowały dziewczęta z ZS nr 2 w Hrubieszowie wzorowo motywowane przez nauczycielkę wf Dominikę Borys.

Reklamy

 

Komunikat końcowy Rejonowej Gimnazjady – szkolna liga la Zamość 18.05.2017

 

I miejsce – ZS2 Hrubieszów – 1231 pkt. op. Borys Dominika

konkurencja

Nazwisko i imię

Rocznik

        Wynik

         Pkt.

       100m

Kamień Julia

     02

        13,80

        124

 

Krotkiewicz Karina

     01

        13,55

        134

 

Wrona Katarzyna

     00

        15,90

          67

       300m

Tomicka Aleksandra

     03

        51,36

          82

 

Kamień Wiktoria

     01

        45,97

        133

 

Gajewska Karolina

     01

        43,66

        172

        600m

Skoczylas Wiktoria

     00

     2:16,02

          50

 

Łazorczyk Angelika

     00

     2:13,73

          54

 

Stepaniuk Magda

     03

     2:02,04

          79

      W dal

Szelezin Julia

     01

           3,98

          74

 

Świeca Julia

     01

           3,78

          64

 

Malinowska Wiktoria

     02

           4,50

        100

       kula

Semaj Marzena

     03

           7,80

          62

 

Patyjewicz Iga

   

           8,93

          97

 

Gnieciak Agnieszka

      01

           8,01

          69

  4x100m

ZS2 Hrubieszów

 

         54,44

        100

   

II miejsce Gim.2 Tomaszów Lub. – 1201 pkt. op. Onyszczuk Beata

       100m

Chromiec Natalia

      02

         15,00

          88

 

Mieszczakowska Wer.

      01

         14,07

        112

 

Probola Karina

      03

         14,18

        109

       300m

Buczkowska Ewa

      02

         49,98

          92

 

Hałasa Izabela

      03

         54,17

          71

 

Berezecka Anna

      02

         45,48

        142

       600m

Mróz Marlena

      02

      1:50,78

          97

 

Jasińska Maja

      01

      1:52,79

          92

 

Beba Paulina

      01

      2:01,04

          77

     W dal

Mazur Barbara

      01

            4,26

          88

 

Jagieła Natalia

      01

            4,10

          80

 

Świderek Dorota

      01

            4,08

          80

       kula

Czajka Patrycja

      01

            8,56

          87

 

Skinder Monika

      01

            9,57

        120

 

Słoboda Julia

      02

            8,46

          84

      4x100m

Gim.2 Tomaszów

 

          55,12

          94

 

III miejsce Gim.1 Tomaszów Lub. – 1164 pkt. op. Korkosz Ewa

        100m

Łuszczyk Kinga

     02

         12,84

        175

 

Kornaga Weronika

     03

         14,62

          97

 

Margol Aleksandra

     02

         15,13

          85

      300m

Kuśmierz Magda

      01

         50,92

           87

 

Szaluś Weronika

      01

         49,93

           97

 

Mandziuk Zuzanna

      01

         53,42

           75

       600m

Nieścior Weronika

      02

      2:03,73

           72

 

Pliżga Natalia

      01

      2:00,00

           79

 

Kowalczuk Natalia

      02

      1:54,29

           90

      W dal

Krawczyk Magda

      01

            3,65

           58

 

Chromiec Dominika

      02

            3,93

           72

       kula

Pawęska Kamila

      01

            9,39

         114

 

Błyskoń Patrycja

      02

            9,20

         107

 

Godzińska Weronika

      01

            7,82

           62

     4x100m

Gim.1 Tomaszów

 

          56,25

           86

 

IV miejsce Gim.6 Zamość – 921 pkt. op. Bikowski Wojciech

       100m

Górniak Aleksandra

      02

        15,67

          72

 

Pieczykolan Klaudia

      02

        13,84

        123

 

Szlendak Martyna

      02

        13,78

        126

       300m

Welcz Aleksandra

      03

        48,55

          99

 

Ziarkiewicz Jagoda

      02

        56,00

          62

     W dal

Złomańczuk Wiktoria

      03

          3,96

          73

 

Koza Aleksandra

      04

          3,94

          72

 

Iskierka Julia

      02

          3,24

          38

       Kula

Kaproń Patrycja

      03

          6,42

          21

 

Lenkiewicz Aneta

      03

          8,48

          84

 

Sadowska Amelia

      02

          8,36

          80

  4x100m

Gim.6 Zamość

 

        55,45

          92

 

V miejsce Gim. Mircze – 919 pkt. op. Przytuła Urszula

      100m

Głuch Dominika

     03

        14,77

          93

 

Górniak Natalia

     03

        14,81

          92

 

Wiśniewska Klaudia

     03

        15,23

          83

       300m

Kowalczuk  Ola

     03

        51,86

          82

 

Kuta Weronika

     03

        52,95

          77

 

Powęzka Monika

     02

        57,84

          55  

       600m

Tomaszewska Agn.

     04

    2:14,98

          51

     W dal

Wiatrzyk Julia

     01

          3,58

          54

 

Lewicka Natalia

     01

          3,69

          60

 

Matysek Beata

     01

          4,05

          78

    wzwyż

Kozdrój Oliwia

     01

           125

          66

 

Kusa Gabriela

     02

           125

          66

       kula

Janiak Julia

     02

          7,79

          61

 

Różańska Sandra

     01

          8,91

          97

 

Dziug Klaudia

     02

          6,64

          27

    4x100m

Gim. Mircze

 

    1:00,10 

          64

 

VI miejsce Gim.4 Zamość – 876 pkt. op. Gaca Barbara

     100m

Cios Paulina

     02

       15,70

         71

 

Kuchna Paulina

     01

       15,81

         69

 

Wójcik Natalia

     03

       15,75

         70

     300m

Kupiec Wiktoria

     02

       51,27

         85

 

Harkot Julia

     02

       50,55

         89

 

Bojarska Oliwia

     03 

       55,78

         63

      600m

Kmieć Dominika

     03

   2:18,39 

         45

 

Laskowska OLa

     01

   2:16,96

         48

     W dal

Kasperska Magda

     02

         3,84

         67

    oszczep

Kopczyńska Magda

     01

       14,92

         18

 

Pawluk Małgorzata

     01

       18,82

         34

 

Szczepańska Julia

     02

       24,36

         62

       kula

Kasprzak Wiktoria

     01

       10,36

       145

 

Kłos Martyna

     01

         6,64

         27

 

Kozłowska Dominika

     02

         7,65

         57

     4x100m

Gim.4 Zamość

 

    1:02,82

         50

 

***

 

CHŁOPCY:

 

I miejsce Gim.1 Tomaszów Lub. – 1424 pkt. op. Skawiński Mariusz

       100m

Góra Jakub

      03

         12,75

        100

 

Kuźniarz Mateusz

      01

         11,90

        141

 

Szulik Arkadiusz

      01   

         12,36

        117

      300m

Węgrzyn Dawid

      01

         39,78

        136

 

Skalski Maciej

      01

         39,41

        142

 

Krupa Piotr

      01

         37,50

        179

     1000m

Pleskacz Emil

      01

      3:09,26

          83    

 

Krawczyk Piotr

      01

      3:04,48

          91

 

Cielniak Bartosz

      02

      3:01,61

          96

    W dal

Krawczyk Mateusz

      03

            4,47

          54

  oszczep

Krawczyk Oskar

      01

          33,39

          80

 

Krajcarz Mikołaj

      01

          31,24

          67

      kula 

Ciećko  Dawid

      01

            9,18

          66

 

Witt Kacper

      01

          10,55

        100

 

Antoszak Krystian

      01

            9,49

          72

    4x100m

Gim.1 Tomaszów Lub.

 

          47,38

        159

 

II miejsce Gim.2 Tomaszów Lub. – 1354 pkt. op. Wawrzusiszyn Tomasz

       100m

Chmiel Kacper

      01

         12,09

        130

 

Jakubczak Jakub

      01

         12,99

          92

 

Konopka Tomasz

      02

         12,38

        117

       300m

Cichoń Wojciech

      02

         39,92

        133

 

Frąc Kamil

      01

         39,66

        138

 

Umer Adam

      01

         40,75

        121

     1000m

Luty Patryk

      02

      2:51,42

        121

 

Kluczek Karol

      01

      2:56,54

        108

 

Ferenc Jakub

     02

       3:07,58

          86

    W dal

Rybczyński Michał

     03

             4,70

          62

 

Kowalczuk Piotr

     01

             5,33

          83

 

Borejczuk Michał

     01

             5,13

          76

       kula

Malec Damian

     02

             8,91

          61

 

Kliszczewski Maciej

     02

             9,47

          72

 

Chmurzynski Oskar

     02

           10,08

          88

     4x100m

Gim.2 Tomaszów Lub.

 

           48,94

        137

 

III miejsce ZSM1 Hrubieszów – 1245 pkt. op.

      100m

Banasiak Przemek

     02

          12,72

         101

 

Bartnik Marcel

     03

          12,95

           93

 

Duda Andrzej

     01

          11,76

         149

     300m

Długosz Konrad

     03

          42,16

         104

 

Dziedzic Przemysław

     03

          42,90

           96

 

Oleszczuk Jakub

     01

          39,94

         133

    1000m

Dziedzic Bartłomiej

     02

       3:00,86

           97

 

Chorzępa Damian

     01

       3:10,23

           61

 

Daciuk Dominik

     01

       3:03,52

           93

    W dal

Stronkowski Konrad

     01

             4,97

           71

 

Pietruszewicz Mikołaj

     02

             4,76

           64

 

Herda Michał

     03

             4,83

           66

     kula

Skwarek Dominik

     01

             9,62

           75

 

Pempko Konrad

     01

             9,18

           66

 

Flisiuk Łukasz

     01

           10,15

           91

   4x100m

ZSM1 Hrubieszów

 

           48,63

         142

 

IV miejsce ZSM Gim.3 Hrubieszów – 1200 pkt. op.

      100m

Fijołek Bartłomiej

     02

         12,55

         109

 

Rodziewicz Kacper

     01

         12,50  

         111

 

Kaspruk Kacper

     01

         12,20

         125

      300m

Pawlos Krystian

     03

         41,24

         115

 

Kaczmarek Mateusz

     02

         42,58

           99

 

Budzyński Tomasz

     03

         43,03

           94

     1000m 

Paradowski Michał

     02

     3:08,54

           84

    W dal

Nowosad Mateusz

     02   

           4,38 

           51

 

Daciuk Kamil

     02

           4,96

           70

   wzwyż

Buta Dominik

     01

            150

           75

 

Kowalski Adam

     01

            170

         110

 

Ciucki Szymon

     02

            155

           83

       kula

Małyszka Krzysztof

     01

           9,33

           69

 

Burdzy Konrad

     01

           9,03

           63

 

Boraca Kamil

     01

           9,33

           69

   4x100m

Gim.3 Hrubieszów

 

         49,92

         123

 

V miejsce Gim.4 Zamość – 1187 pkt. op. Smolak Maros

      100m

Kucyk Daniel

     01

         11,87 

        143

 

Sawicki Jakub

     01

         12,43

        114

     300m

Urbański Krzysztof

     01

         40,72

        122

    1000m

Kucharz Wiktor

     03

      3:00,59

          98

   W dal

Danilak Jakub

     01

            4,94

          70

 

Koza Sebastian

     02

            5,26

          80

 

Pałczyński Kacper

     03

            4,54

          56

   wzwyż

Greszta Patryk

     01

             135

          53

 

Wojtyna Karol

     01

             150

          75

  oszczep

Nowosad Łukasz

     02

          33,11

          79

 

Korga Jakub

     02

          39,91

        114

    kula

Zwolan Kacper

     02

            8,84

          59

 

Nosal Patryk

     02

            9,16

          66

 

Hałasa Mateusz

     01

          10,21

          92

  4x100m

Gim.4 Zamość

 

          49,19

        134

 

VI miejsce- Gim. Łabuńki Pierwsze – 926  pkt. op. Lewicki Zbigniew

     100m

Flak Jakub

     01

         14,20

          55

 

Galant Przemysław

     03

         13,15

          86

 

Przyczyna Michał

     01

         12,04

        133

    300m

Karaś Damian

     01

         48,13

          67

 

Topolski Damian

     02

         48,29

          67

 

Tytuła Marek

     02

         49,64

          60

   1000m

Kobieluch Patryk

     02

      4:06,36

          15

 

Kurzempa Krystian

     02

      3:58,68

          23

   W dal

Borys Hubert

     03

            5,07

          74

 

Miller Jakub

     01

            5,46

          89

  wzwyż

Piłat Jakub

     02

             160

          91

 

Chrzan Kacper

     03

             140

          60

  oszczep

Rypina Jakub

     01

          23,23

          32

    kula

Skiba Jakub

     01

          10,62

        101

 

Klimko Jakub

      01

            8,00

          43

 

VII miejsce Gim.5 Zamość – 707 pkt. op. Gaweł Andrzej

     100m

Mazurek Karol

     01

         12,54

         109

     300m

Świszcz Maciej

     01

         43,36

           92

   1000m

Kapłon Szymon

     01

      3:11,17

           80

 

Żerebiec Jakub

     01

      3:05,66

           89

 

Naklicki Miłosz

     01

      3:17,64

           70

     kula

Joniec Dominik

     01

          10,63

         101

 

Trytek Szymon

     01

            8,94

           61

 

Poździk Norbert

     01

          10,97

         105

 

Awans do Wojewódzkiej Gimnazjady uzyskały drużyny, które zajęły miejsca I-II w swoich kategoriach.

                                                                                        

Wiceprezes LWSZS – Jerzy Prokop

Opracował – mak