Rejonowa indywidualna Gimnazjada SZS w lekkiej atletyce

6 maja na stadionie w Zamościu odbyła się rejonowa indywidualna Gimnazjada Szkolnego Związku Sportowego (SZS) w lekkiej atletyce. 18 młodych lekkoatletów i lekkoatletek oraz 3 sztafety z Hrubieszowa i powiatu hrubieszowskiego awansowały do finałów wojewódzkich.

Reklamy


Wyniki Rejonowej Gimnazjady w la indywidualnie

Zamość 06.05.2015

 

 

DZIEWCZĘTA:

       100m

       1.

Psiuk Magdalena

 13,55         

F 13,67

G. Zwierzyniec

           A

       2.

Żuk Julita

 13,62

F 13,78

G. Majdan Sopocki

           A

       3.

Dubel Julia

 13,96

F 13,90

G.1 Zamość

           A

       4.

Borek Natalia

 14,25

F 13,98

G.6 Zamość

 

       5.

Krotkiewicz Karina

 14,23

F 14,15

ZS2 Hrubieszów

 

       6.

Mazur Barbara

 14,50

 

G. Mircze

 

       7.

Ciuch Dominika

 14,65

 

G. Mircze

 

       8.

Zimerman Katarzyna

 14,88

 

G. Łabuńki

 

       9.

Kołtun Paulina

 15,07

 

G. Tyszowce

 

 

Mazurkiewicz Monika

 

   DSC

G.2 Tomaszów

 

 

  300m

      1.

Strzelec Karolina

          47,59

G.6 Zamość

            A

      2.

Szumiata Klaudia

          48,50

ZSM3 Hrubieszów

            A

      3.

Chmielewska Małgorzata

          49,39

ZSM3 Hrubieszów

            A

      4.

Kostrzanowska Ada

          49,84

G.5 Krasnystaw

 

      5.

Buczkowska Karolina

          50,26

G. Ulhówek

 

      6.

Miszczyszyn Wiktoria

          50,72

G.2  Tomaszów

 

      7.

Beńko Oliwia

          51,00

G. 1 Tomaszów

 

      8.

Gajewska Karolina

          51,02

ZS2 Hrubieszów

 

      9.

Gazda Patrycja

          52,86

G. Sitno

 

    10.

Grula Daria

          53,05

G. Łabuńki

 

    11.

Karwat Karolina

          53,35

G. 6 Zamość

 

    12.

Nowak Weronika

          54,51

G. Sitno

 

 

   600m

      1.

Łabus Maja

      1:51,77

G.3 Zamość

            A

      2.

Słoboda Ola

      1:52,83

G.1 Tomaszów

            A

      3.

Frąckiewicz Natalia

      1:56,89

ZSM1 Hrubieszów

            A

      4.

Grzesik Agata

      1:59,19

G.1 Tomaszów

 

      5.

Drąg Sabina

      2:00,80

G.5 Krasnystaw

 

      6.

Pitucha Zuzanna

      2:04,31

G.5 Krasnystaw

 

      7.

Kasprzyk Ewa

      2:05,86

G. Jarosławiec

 

      8.

Sanek Katarzyna

      2:06,02

G. Werbkowice

 

      9.

Kwiatkowska Kinga

      2:15,70

ZSM3 Hrubieszów

 

    10.

Czernek Katarzyna

      2:16,45

G.5 Zamość

 

    11.

Krzyżanowska Emilia

      2:17,95

G.4  Zamość

 

 

   1000m

      1.

Skinder Monika

       3:23,87

G.2 Tomaszów

            A

      2.

Wołyniec Oliwia

       3:25,35

ZS2 Hrubieszów

            A

      3.

Waś Karolina

       3:28,65

ZS2 Hrubieszów

            A

      4.

Dąbrowska Natalia

       3:30,37

G. Majdan Górny

 

      5.

Pliżga Natalia

       3:37,17

G.1 Tomaszów

 

      6.

Skorupa Łucja

       3:42,74

ZSM1 Hrubieszów

 

      7.

Laskowska Ola

       4:28,91

G.4 Zamość

 

      8.

Komisarczuk Anna

       4:34,43

G.5 Zamość

 

      9.

Sienkiewicz Paula

       4:36,00

G.5 Zamość

 

 

  W dal

      1.

Kowalczuk Weronika

           4,42

G. Mircze

            A

      2.

Tymicka Patrycja

           4,36

G. Zwierzyniec

            A

      3.

Kowalik Monika

           4,32

G. Majdan Sopocki

            A

      4.

Kowalczuk Monika

           4,31

ZS2 Hrubieszów

 

      5.

Biela Sylwia

           4,15

G.1 Tomaszów

 

      6.

Mrozik Dominika

           4,14

G.1 Zamość

 

      7.

Działa Karolina

           4,13

G. Tyszowce

 

      8.

Kwitek Patrycja

           4,10

G.5 Krasnystaw

 

      9.

Jankowska Agnieszka

           4,06

G. Sitno

 

    10.

Kozdrój Oliwia

           3,97

G. Mircze

 

    11.

Kozak Monika

           3,77

G.6 Zamość

 

    12.

Fedzioryna Roksana

           3,76

G. Jarosławiec

 

 

 Wzwyż

      1.

Niemczyk Karolina

           145

ZSM3 Hrubieszów

            A

      2.

Raczkiewicz Karolina

           135

G.6 Zamość

            A

      3.

Rycaj Patrycja

           130

G. Sitno

            A

      4.

Madeja Natalia

           130

G. Łabuńki

 

      5.

Głąb Magdalena

           130

G.6 Zamość

 

      6.

Załuska Katarzyna

           125

G.2 Zamość

 

      7.

Myszak Oliwia

           120

G. Mircze

 

 

  oszczep

      1.

Bergiel Agata

         24,18

G. Sitno

            A

      2.

Umer Weronika

         23,00

G.2 Tomaszów

            A

      3.

Sochan Agata

         21,40

G. Mircze

            A

      4.

Świderek Kamila

         20,54

G.2 Tomaszów

 

      5.

Rewucha Weronika

         20,20

G.4 Zamość

 

      6.

Żuk Magda

         20,00

G.4 Zamość

 

      7.

Chlebicka Karolina

         17,91

G.2 Tomaszów

 

      8. 

Wszoła Marta

         16,42

G. Jarosławiec

 

      9.

Dmytruk Iwanna

         15,29

G. Werbkowice

 

    10.

Gurgul Dominika

         15,16

G. Mircze

 

 

  Kula

     1.

Śmiszek Daria

          9,81

ZSM3 Hrubieszów

            A

     2. 

Kozyra Dominika

          9,70

G.1 Tomaszów

            A

     3.

Wysok Ewa

          8,93

G. Sitno

            A

     4.

Palonka Magda

          8,70

ZS2 Hrubieszów

 

     5.

Wójtowicz Gabriela

          8,49

G.2 Tomaszów

 

     6.

Szczerba Katarzyna

          8,41

G.6 Zamość

 

     7.

Bielik Katarzyna

          8,35

G. Sitno

 

     8.

Bogucka Julia

          8,06

ZSM3 Hrubieszów

 

      9.

Nowosad Natalia

           8,03

G. Jarosławiec

 

    10.

Antoniak Maria

           7,99

G.5 Krasnystaw

 

    11.

Siemczyk Katarzyna

           7,87

G.5 Zamość

 

    12.

Czajka Patrycja

           7,62

G.2 Tomaszów

 

    13.

Podolak Kaja

           6,90

G.5 Krasnystaw

 

 

   4x100m

      1.

G. Majdan Sopocki

          56,28

          p. Tomaszów

            A   

      2.

G. Mircze

          56,77

          p. Hrubieszów

            A

      3.

G.6 Zamość

          56,94

 

 

      4.

G.2 Tomaszów

          58,27

 

 

      5.

G.5 Krasnystaw

          59,55

 

 

      6.

G.1 Zamość

      1:00,64

 

 

      7.

G. Łabuńki

      1:00,85

           p. Zamość

 

      8.

ZS2 Hrubieszów

      1:01,92

 

 

 

Sztafety szwedzkie:

      1.

ZS2 Hrubieszów

        2:39,52

 

             A

      2.

G.1 Tomaszów

        2:42,91

 

             A

      3.

G. Mircze

        2:50,44

 

 

      4.

G. Sitno

        2:54,72

 

 

      5.

G.4 Zamość

        3:02,08

 

 

 

 

CHŁOPCY:

         100m

      1.

Pakuła Patryk

 11,80

F 12,33

ZSM1 Hrubieszów

            A

      2.

Dudziński Michał

 12,23

F 12,45

G.1 Tomaszów

            A

      3.

Hossin Dominik

 12,20

F 12,50

ZS2 Hrubieszów

            A

      4.

Załuski Szymon

 12,15

F 12,58

G. Horodło

 

      5.

Lenard Mateusz

 12,30

F 12,72

G.1 Zamość

 

      6.

Amborski Michał

 12,42

F 12,86

G.5 Zamość

 

      7.

Kawka Szymon

 12,52

 

G. Majdan Sopocki

 

      8.

Złomaniec Michał

 12,90

 

G. Sitno

 

      9.

Mazur Wojciech

 12,90

 

G. Ulhówek

 

    10.

Pakuła Dawid

 13,25

 

G. Łabuńki

 

    11.

Chwiej Łukasz

 13,26

 

G.5 Krasnystaw

 

    12.

Niemczyk Dominik

 13,50

 

G.2 Zamość

 

 

        300m

     1.

Margol Kamil

         40,45

G.2 Tomaszów

            A

     2.

Kozak Szymon

         40,50

G.2 Tomaszów

            A

     3.

Kurzępa Bartłomiej

         40,70

G.2 Tomaszów

            A

     4.

Barczuk Krystian

         40,86

G. Horodło

 

     5.

Żukowski Paweł

         42,04

G. Ulhówek

 

     6.

Jeżyna Mateusz

         42,33

G. Horodło

 

     7.

Sadowski Szymon

         42,50

G.3 Zamość

 

     8.

Palonka Adrian

         42,54

G. Łabuńki

 

     9.

Radomski Patryk

         43,13

G.6  Zamość

 

   10.

Juszczak Konrad

         43,44

G.6  Zamość

 

   11.

Seń Hubert

         44,59

G. Sitno

 

    12.

Dzienisz  Klaudiusz

         45,81

G.5 Krasnystaw

 

 

1000m

     1.

Mróz Przemysław

        2:58,28

G. Majdan Górny

            A

     2.

Ślusarz Paweł

        2:59,69

G. Werbkowice

            A

     3.

Kasztelan Przemysław

        3:00,03

ZSM3 Hrubieszów

            A

     4.

Swatowski Adrian

        3:10,85

G. Łabuńki

 

     5.

Kluczek Karol

        3:11,40

G.2 Tomaszów

 

     6.

Naklicki Marcin

        3:21,49

G. Sitno

 

     7.

Szmyk Patryk

        3:26,97

ZSM3 Hrubieszów

 

     8.

Pizoń Piotr

        3:30,90

G.1 Zamość

 

 

   2000m

     1.

Chmiel Filip

        6:38,08

G.1 Zamość

             A

     2.

Jarczak Kacper

        6:40,26

G.2 Tomaszów

             A

     3.

Świderski Michał

        6:43,33

G.3 Zamość

             A

     4.

Misiaszek Kacper

        6:44,85

ZSM1 Hrubieszów

 

     5.

Skorupa Dominik

        6:52,40

ZSM1 Hrubieszów

 

     6.

Matwiejczuk Damian

        6:56,34

G. Horodło

 

     7.

Żółkiewski Jan

        7:17,02

G.2 Tomaszów

 

     8.

Głaz Bartłomiej

        7:17,14

G.1 Tomaszów

 

     9.

Nieścior Andrzej

        7:55,59

G.5 Zamość

 

 

      W dal

     1.

Magryta Chrystian

           5,76

G. Sitno

             A

     2.

Smerdel Bartosz

           5,73

ZSM3 Hrubieszów

             A

     3.

Syty Michał

           5,57

G.2 Tomaszów

             A

     4.

Łukaszczyk Karol

           5,38

G. Mircze

 

     5.

Krawczuk Kacper

           5,18

ZSM1 Hrubieszów

 

     6.

Kozyra Kacper

           5,18

G.4 Zamość

 

     7.

Hejzner Samuel

           5,16

G. Majdan Sopocki

 

     8.

Luterek Michał

           4,76

G. Łabuńki

 

     9.

Łasocha Sebastian

           4,32

G.5 Zamość

 

   10.

Kitka Jakub

           3,02

G.5 Zamość

 

 

  Wzwyż

     1.

Zalewski Jakub

           165

ZSM3 Hrubieszów

             A

     2.

Fiedurek Paweł

           160

G.2 Zamość

             A

     3.

Brzóza Tomasz

           160

G. Mircze

             A

     4.

Dobosz Bartek

           160

ZS2 Hrubieszów

 

     5.

Kudyk Tomasz

           155

G. Łabuńki

 

     6.

Barwiński Konrad

           150

G.1 Zamość

 

     7.

Zając Marek

           150

G.5 Zamość

 

     8.

Pupiec Sebastian

           140

G. Łabuńki

 

 

   Oszczep

     1.

Piasecki Mateusz

         40,14

G. Zwierzyniec

            A

     2.

Grechuta Marcin

         37,91

G.2 Zamość

            A

     3.

Mroczkowski Sylwester

         34,84

G. Dołhobyczów

            A

     4.

Smoluch Karol

         34,30

G.1 Tomaszów

 

     5.

Popko Szczepan

         29,26

G.1 Zamość

 

     6.

Kondratiuk Aleksy

         28,60

G.5 Zamość

 

     7.

Wójtowicz Norbert

         28,27

G.2 Tomaszów

 

     8.

Nastałek  Kacper

         27,20

G.1 Tomaszów

 

     9.

Hołdaś Patryk

         25,51

G. Werbkowice

 

   10.

Ruszczycki Chrystian

         23,18

G. Zwierzyniec

 

   11.

Szykuła  Michał 

         20,53

G. Łabuńki

 

 

   Kula

     1.

Maciuk Patryki

         11,72

ZS2 Hrubieszów

             A

     2.

Surmacz Aleksander

         11,07

G.2 Zamość

             A

     3.

Węgrzyn Aleksander

         11,03

G.2 Tomaszów

             A

     4.

Balicki Tomasz

         10,65

G. Zwierzyniec

 

     5.

Biszczanik Karol

         10,62

G.1 Tomaszów

 

     6.

Orzechowski Miłosz

         10,57

ZSM3 Hrubieszów

 

     7.

Beńko Szymon

         10,56

G. Werbkowice

 

     8.

Budzyński Damian

           9,98

G. Zwierzyniec

 

     9.

Gromek Sebastian

           9,56

G.2 Tomaszów

 

   10.

Szopa Przemysław

           9,45

G.5 Zamość

 

   11.

Polski Bartosz

           9,44

G. Sitno

 

   12.

Juźwiak Karol

           8,62

G.5 Zamość

 

   13.

Wawrzyk Mateusz

           8,08

G.5 Krasnystaw

 

 

      4x100m

     1.

G.2 Tomaszów

          48,33

 

              A

     2.

G. Horodło

          48,73

 indywidualnie 

 

     3.

ZSM3 Hrubieszów

          49,48

 

              A

     4.

G.2 Zamość

          50,74

 

 

     5.

G.5 Krasnystaw

          50,93 

 

 

     6.

G. Łabuńki

          51,07

 

 

     7.

G.1 Zamość

          51,67

 

 

     8.

ZSM1 Hrubieszów

          52,77

 

 

 

Sztafety szwedzkie

 

     1.

G.2 Tomaszów

        2:17,00

 

              A

     2.

G.1 Tomaszów

        2:17,16

 

              A

     3.

G. Horodło

        2:20,74

  p. Hrubieszów

 

     4.

ZS2 Hrubieszów

        2:21,80

 

 

     5.

G. Zwierzyniec

        2:24,62

  p. Zamość

 

     6.

G.4 Zamość

        2:25,11

 

 

 

 

Awans do Wojewódzkiej Gimnazjady wywalczyli zawodnicy i sztafety oznaczeni literą A.

Wojewódzka Gimnazjada odbędzie się 21.05.2015 na stadionie OSiR w Zamościu – od  godz. 10,00.

 Festiwal sztafet – sztafety szwedzkie oraz 4x100m – Puławy 2.06.2015 .