Rejonowa Indywidualna Gimnazjada w LA

Dnia 28 maja 2008 r. w Zamościu odbyła się Rejonowa Indywidualna Gimnazjada w Lekkiej Atletyce. Do zawodów wojewódzkich ze szkół z powiatu hrubieszowskiego awansowało 15 osób w tym 5 dziewcząt. Najwięcej osób awansowało z Gimnazjum w Horodle – 5.

Reklamy

Ponadto: Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie – 3, Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie – 2, Gimnazjum przy ZS 2 w Hrubieszowie – 1, G. Mircze – 1, G. Trzeszczany – 1, G. Uchanie – 1 i G. Dołhobyczów – 1. Należy podkreślić, że większość uczniów awansowała z pierwszej pozycji – 9, z drugiej i trzeciej po 3. Dlatego z optymizmem na zdobycze medalowe możemy patrzeć na zawody wojewódzkie.

***

Dziewczęta

100 m. – pomiar elektroniczny

1.Szczęk Aleksandra 92G.3 Hrubieszów 12,84

2.Całuch Agnieszka 92G.7 Zamość 12,86

3.Bumbul Małgorzata 92G.2 Tomaszów 13,21

4.Kołodziej Angelik 93G.2 Hrubieszów 13,70

5.Szewczuk Justyna 92G.Sitno 13,72

6.Wnuk Sylwia 94G.Łabunie 13,75

7.Kolenda Katarzyna 93G.3 Hrubieszów 13,74

8.Kawka Agnieszka 93G.Majdan Sopocki 14,00

9.Caryk Karolina 92G.1 Tomaszów 14,11

10. Korniluk Irmina 93G. Zwierzyniec 17,82

300m

1.Pyś Karolina 92G.2 Zamość 44,06

2.Śliwa Sabina 92G.2 Tomaszów 45,07

3.Madeja Magda 93G. Łabuńki 47,39

4.Borek Anna 94G.2 Hrubieszów 48,16

5.Majdan Anna 92G.2 Tomaszów 48,21

6.Ścirka Karolina92G.2 Tomaszów 48,90

7.Ciesielczuk Anita 94G.3 Hrubieszów 49,23

8.Garbacz Monika 92G. Łabuńki 49,64

9.Demusiak Sylwia 92G. Mircze 49,67

10.Szczerbiak Sara 93G. Jarosławiec 52,51

11. Sobczuk Monika 92G.2 Zamość 52,96

600m

1.Paluch Magda93G. Łabuńki 1:45,05

2.Nogas Patrycja94G.5 Zamość 1:50,62

3.Łepak Aneta 92G. Sitno 1:54,41

4.Pawlos Wiktoria G.ZS2 Hrubieszów 1:57,05

5.Chromiec Natalia 93G.1 Tomaszów 1:58,64

6.Strumidło Dominika 92G.2 Tomaszów 2:00,00

1000m

1.Hojda Maja 93G.2 Hrubieszów 3:14,62

2.Czusz Magda 93G.1 Tomaszów 3:21,52

3.Brud Aleksandra 92G. Sitno 3:29,67

4.Bojarczuk Paulina 92G.ZS2 Hrubieszów 3:35,93

5.Kostur Aleksandra 92G.2 Tomaszów 3:36,09

6.Cymińska Agnieszka 92G. Łabuńki 3:36,13

W dal

1.Doroszczuk Magda 93G.2 Hrubieszów 5,07

2.Zając Monika 94G.1 Tomaszów 4,54

3.Grzyb Joanna 93G. Zwierzyniec 4,50

4.Lewandowska Patrycja 92G. Sitno 4,34

5.Zwolak Kalina92G.2 Tomaszów 4,32

6.Kasprowicz Ola 92G.3 Hrubieszów 4,26

7.Kierepka Joanna94G. Mircze 4,09

8.Bartoszyk Sylwia94G.2 Tomaszów 3,87

9.Flis Agnieszka 92G.5 Zamość 3,81

Wzwyż

1.Banaszek Paulina G.ZS2 Hrubieszów 145

2.Kowalczuk Joanna 92 G. Łabuńki 140

3.Karwańska Dominika G. Mircze 136

4.Smolińska Katarzyna 92 G.7 Zamość 135

5.Sachajko Aleksandra 94 G.2 Zamość 125

6.Trześniowska Marta 93 G.ZS2 Hrubieszów Bez wyniku

Oszczep

1.Flak Katarzyna 92G. Łabunie 32,32

2.Dąbrowska Agnieszka 92 G. Łabunie 29,90

3.Mazurek Aleksandra 92G.2 Tomaszów26,71

4.Smal IwonaG.2 Hrubieszów 22,27

5.Dubienka MartaG.2 Hrubieszów 21,75

6.Paszkiewicz Paula92G.2 Hrubieszów 21,70

7.Mróz Joanna 93G. Łabuńki 21,20

8.Kowalczyk Monika 93G.2 Tomaszów 19,78

Kula – 3 kg

1.Żmuda Marta92 G. Sitno 9,45

2.Dragan Paulina93G.2 Tomaszów 8,81

3.Bury Edyta 93G.2 Tomaszów 8,67

4.Zając Kalina92 G.3 Hrubieszów 8,58

5.Pasławska Justyna 92 G.2 Tomaszów 8,43

6.Lipnicka Marlena 92 G.3 Hrubieszów 8,41

7.Wiśniewska MajaG. Mircze 8,36

8.Rosa Paulina92G.5 Zamość 7,31

9.Bajek Karolina 92G.2 Zamość 7,27

4x100m

1.Gim.2 Tomaszów 54,24

2.Gim. Łabuńki 54,43

3.Gim.3 Hrubieszów 54,87

4.Gim.1 Tomaszów 55,66

5.Gim. Sitno 56,21

6.Gim.2 Hrubieszów 56,95

7.Gim.7 Zamość 58,72

Do Gimnazjady Wojewódzkiej awansowały zawodniczki, które zajęły miejsca 1-3 w poszczególnych konkurencjach oraz dwie pierwsze sztafety.

Organizator – Prokop Jerzy
Zamojski Szkolny Związek Sportowy

***

Punktacja drużynowa zawodów:

Miejsce Szkoła Punkty Opiekun

1.G.2 Tomaszów 76 Onyszczuk Beata

2.G.3 Hrubieszów 47 Drączkowski Czesław

3.G.2 Hrubieszów 35 Rozkal Krystyna

4.G. Łabuńki 33 Lewicki Zbigniew

5.G. Sitno 32 Smoląg Dorota

6.G.1 Tomaszów 2 Korkosz Ewa

7.G. Łabunie 20 Latawiec Piotr

8.G.2 Zamość 15 Bełz Alicja

9-11.G.7 Zamość13 Leszczyńska Grażyna

9-11.G. Mircze13

9-11.G.ZS2 Hrubieszów 13 Cygan Barbara

12-13.G. Zwierzyniec 8 Lal Małgorzata

12-13.G.5 Zamość 8 Lewicki Jarosław

14.G.Majdan Sopoc. 3 Pilipiec Tomasz

15.G. Jarosławiec 2 Smoląg Tomasz

Chłopcy:

100m – pomiar czasów elektroniczny

Miej.Nazwisko imię Rocznik Szkoła Wynik

1. Herc Paweł 92G. Zwierzyniec 11,75 F

2.Jaremko Mateusz 92G.2 Tomaszów 11,77 F

3.Pysz Przemysław 92G. Jarczów 11,79 F

4.Proc Bartek92G.2 Tomaszów 12,05 F

5.Nowicki Kamil92 G. Trzeszczany 12,22 F

6.Dubas Mateusz92G.6 Zamość 12,38 F

7.Kowalczyk ŁukaszG. Zwierzyniec 12,68

8.Harkot Michał92G. Zwierzyniec 13,04

300m

1. Gularowski Krzysztof 92G. Horodło 40,63

2.Kulas Jan 93G.2 Tomaszów 41,44

3.Kurzępa Damian 92G. Łabunie 41,57

4.Stępora Jakub 93G.1 Tomaszów 41,71

5.Mosek Paweł 93G.1 Hrubieszów 42,07

6.Łenc Mateusz 92G.5 Zamość 42,66

7.Malinowski Konrad 94G.2 Tomaszów42,89

8.Wesołowski Łukasz 92G. Horodło 43,24

9.Siwiło Mateusz 92G. Sitno 44,79

1000m

1. Załuski Albert 92G. Horodło 2:50,61

2.Nowosadowski Karol 92G. Sitno 2:51,98

3.Miedźwiedź Patryk 92 G.6 Zamość 2:52,17

4.Kuczyński Marcin 92G.1 Tomaszów 2:52,35

5.Wawrzusiszyn Michał 93G.2 Tomaszów 2:52,46

6.Wenio Łukasz 92G.1 Tomaszów 2:56,42

7.Mogielnicki Eryk 94G.2 Zamość 2:56,71

8.Tymecki Tomasz 93G.ZS2 Hrubieszów 3:04,32

9.Pańko Przemysław 93G. Horodło 3:12,02

10. Jakubczak Andrzej 94G.6 Zamość 3:15,23

11.Paluch Kamil 93G. Łabuńki 3:46,11

2000m

1.Szczerbiński Kamil 92G. Horodło 6:19,35

2.Palak Rafał 92G.2 Tomaszów 6:19,95

3.Lepionka Sylwester 92G.1 Tomaszów 6:29,36

4.Szostak Paweł 92G.3 Hrubieszów 6:34,94

5.Sikora Kamil 94G.1 Tomaszów 6:39,37

6.Mazurek Tomasz 92G. Sitno 6:59,18

7.Zieliński Emil 93G. Horodło 7:14,48

W dal

1.Fugiel Szymon 92G.5 Zamość 5,63

2.Brzuchala Szymon 92G. Trzeszczany 5,48

3.Kuśmierczuk Dominik G. Uchanie 5,44

4.Dańczuk Paweł 92G. Horodło 5,34

5.Pyś Łukasz 92G. Sitno 5,24

6.Wójtowicz Paweł 93G. Majdan Sopocki 4,92

7.Szuty Tomasz 92G. Zwierzyniec 4,91

8.Rachanski Michał 94G.1 Tomaszów 4,80

9.Materna Mateusz 92G.2 Zamość 4,78

10.Błyskoń Adrian 92G.2 Tomaszów 4,77

11.Nawrocki Bartek 93G. Zwierzyniec 4,66

Wzwyż

1.Grzyb Bartłomiej 94G.3 Hrubieszów 180

2. Maciąg Maciej 92 G.5 Zamość 175

3.Fugiel Tomasz 94 G.5 Zamość 165

4.Cymbała Rafał 93 G. Jarosławiec 165

5.Chchler Mateusz 94G.3 Hrubieszów 165

6.Tulpan Piotr 92G.1 Zamość 160

7.Klajne Rafał 92G. Dołhobyczów 155

Oszczep

1.Nowosad Maciej 93G.3 Hrubieszów 42.11

2.Kiszczynski Rafał 92G. Dołhobyczów40,69

3.Szozda Marek 92G. Zwierzyniec 40,40

4.Jaros Dominik 92G. Dołhobyczów 36,40

5.Bil Arkadiusz G. Majdan Sopocki 35,92

6.Daniluk Patryk 92G.6 Zamość 35,14

7.Wawrzyńczyk Bartek 94G. Zwierzyniec 31,19

8.Kołodziej MIchał 92G.6 Zamość 30,55

9.Koperwas Rafał 94G.2 Tomaszów 19,83

Kula

1.Mazur Marcin 92G. Łabunie 12,33

2.Nowaczewski Kamil 92G. Horodło 10,77

3.Oleszczuk Maciej 93G. Horodło 10,52

4.Mirosław Rafał G. Mircze 10,31

5.Maciejko Sebastian 92G.1 Tomaszów10,14

6.Radczak Jakub 92G.5 Zamość 10,11

7.Gwozda Michał 92G.2 Tomaszów 9,95

8.Bodys Mateusz 92G. Sitno 9,37

9.Świderek Piotr 92G.2 Tomaszów 9,14

4x100m

1.Gim.6 Zamość 49,49

2.Gim.2 Tomaszów 49,66

3.Gim. Horodło 49,79

4.Gim.3 Hrubieszów 50,20

5.Gim.5 Zamość 50,76

6.Gim.1 Tomaszów 51,21

Awans do Gimnazjady Wojewódzkiej wywalczyli zawodnicy, którzy zajęli miejsca 1-3

Oraz dwie pierwsze sztafety.

Organizator – Prokop Jerzy
Zamojski Szkolny Związek Sportowy

Punktacja drużynowa

Miejsce Szkoła Punkty Opiekun

1.Gim. Horodło 70Kamień Mirosław

2.Gim.2 Tomaszów 48

3.Gim.1 Tomaszów 38 Korkosz Ewa

4.Gim.5 Zamoś 32 Lewicki Jarosław

5.Gim. Zwierzyniec 2 7Lal Małgorzata

6.Gim.3 Hrubieszów 26 Grzyb Wiesław

7.Gim.6 Zamość 24 Lachowicz Dariusz

8.Gim. Sitno 22 Smoląg Dorota

9.Gim. Łabunie 16 Podkański Zbigniew

10.G. Dołhobyczów 15

11.Gim. Trzeszczany 14

12.Gim. Majdan Sopocki 11

13.Gim. Uchanie 9

14.Gim.2 Zamość 8 Piróg Dariusz

15-16.Gim. Mircze 6

15-16.Gim. Jarczów 6

17.Gim. Jarosławiec 4Smoląg Tomasz

Komunikat przesłał Przewodniczący Powiatowego SZS w Hrubieszowie p. Mirosław Kamień.

***

Najlepsze w historii powiatu hrubieszowskiego

100 M. – Pomiar łączny

1. Brzozowska Dorota ZSO Hrubieszów 12,17 1988 r.

2. Dąbrowska Sylwia ZS 3 Hrubieszów 12,21 2004

3. Szczepańska Anna LO Hrubieszów 12,24* 1977

4. Grzyb Edyta ZSE Hrubieszów 12,39 2002

5. Marchewka Danuta LO Hrubieszów 12,54* 1976

6. Pyc Edyta LO Hrubieszów 12,56 19 91

7. Piekarska Anna LO Hrubieszów 12,62 1993

8. Muzyczuk Małgorzata LO Hrubieszów 12,74* 1980

9. Kotko Jolanta LO Hrubieszów 12,74* 1980

10. Lebiedowicz Dominika ZSR Hrubieszów 12,76 2001

11. Paczała Justyna ZS 3 Hrubieszów 12,76 2002

12. Teterycz Aneta G. 3 Hrubieszów 12,79 2008

13. Zawadzka Danuta LO Hrubieszów 12,80 1975

14. Pańczyk Jolanta LO Hrubieszów 12,84* 1975

15. Horoszko Elżbieta ZSOd. Hrubiesz. 12,84* 1979

16. Szczęk Aleksandra G. 3 Hrubieszów 12,84 2008

Uwaga – * pomiar ręczny dodano 0,24 sek.

RZUT OSZCZEPEM (NOWY TYP)

1.Roman Wioletta SOSW Hrub. 25.59 2001 r.

2.Kiryczuk Anna G. Horodło 25.14 2006

3.Kodzis Justyna G. Hrodło 24.96 2004

4.Żarska Irmina G. Dołhobyczów 23.90 2005

5.Ciesielczuk Elwira Unia 22.88 2004

6.Krzaczek Paulina G.2 Hrubieszów22.75 2002

7.Drączkowska Paulina G. 2 Hrubieszów 22.70 2004

8.Smal Iwona G. 2 Hrubieszów 22.27 2008

9.Dubienka Marta G. 2 Hrubieszów 21.75 2008

10.Syta Roksana G. Dołhobyczów 21.70 2004

11.Paszkiewicz Paula G. 2 Hrubieszów 21.70 2008

12.Boniewska Malwina G. 2 Hrubieszów 21.36 2002

Najlepsi w historii powiatu hrubieszowskiego – Skok wzwyż

1.Jakubiak Janusz Unia 2.09 1982 r.

2. Spas PiotrSZR Turkowice 2.01 1998

3.Sobczuk Mirosław ZSMR Hrubieszów 1.92 1981

4.Guzina Andrzej ZSMR Hrubieszów 1.91 81

5.Sienkiewicz Jarosław ZSMR Hrubieszów 1.90 89

6.Gniecki Emil ZSMR Hrubieszów 1.89 20 01

7.Krawczyk Marcin ZSTR Tomaszów 1.88 97

8.Barański Ireneusz ZSMR Hrubieszów 1.87 h 81

9.Urbanowicz Jacek LO Hrubieszów 1.85 69

10.Wachowicz Piotr ZSMR Hrubieszów 1.85 81

11.Paradowski Roman ZSMR Hrubieszów 1.85 82

12.Denesiuk Mirosław ZSMR Hrubieszów 1.85 84

13.Klinszport Marek ZSMR Hrubieszów 1.83 75

14.Warchulski Jerzy LO Hrubieszów 1.81 78

15.Pukaluk Jerzy ZSMR Hrubieszów 1.81 86

16.Gnieciak Andrzej ZSMR Hrubieszów 1.81 86

17.Smarzewski Krzysztof Unia 1.80 71

18.Paczała Eugeniusz Unia 1.80 76

19.Gidziński Krzysztof LO Hrubieszów 1.80 78

20.Szumiata Artur LO Hrubieszów 1.80 79

21.Pruszyński Roman ZSMR Hrubieszów 1.80 81

22.Rudiuk Waldemar SP 2 Hrubieszów 1.80 82

23.Kraszewski Dariusz LO Hrubieszów 1.80 85

24.Bączkowski Jarosław ZSR Turkowice 1.80 01

25.Grzyb Bartłomiej G. 3 Hrubieszów 1.80 2008

26.Kitliński Marek LO Hrubieszów 1.78 67

Opracował – mak

zobacz zdjęcia >>