Rejonowa Licealiada – indywidualny tenis stołowy

Hrubieszów

Reklamy

24 października w Szkole Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie odbyła się rejonowa Licealiada w indywidualnym tenisie stołowym. Do finału wojewódzkiego awansowało 2 zawodników z Kościuszki.

***

KOMUNIKAT – plik do pobrania >>

K O M U N I K A T
REJONOWA LICEALIADA
W INDYWIDUALNYMTENISIE STOŁOWYM
Hrubieszów 24.10.2008 r.

D Z I E W C Z Ę T A

Indywidualnie:

M-ce Nazwisko i imię Szkoła Powiat Opiekun Pkt pomocn.

1 Pasieczna Monika ZS-1 Tomaszów Tomaszów Zyza Joanna 18
2 Rawiak Agnieszka I LO Zamość Zamość Ćwierz Maria 17
3 Bielecka Agnieszka ZS-1 Szczebrzeszyn Zamojski Pietrowicz Paweł 16
4 Wróbel Karolina ZS-1 Tomaszów Tomaszów Zyza Joanna 15
5 Kubiszyn Beata ZS-1 Tomaszów Tomaszów Zyza Joanna 14
6 Bączkowska Barbara ZS-1 Hrubieszów Hrubieszów Jaworski Jacek 13
7-8 Kot Ewelina II LO Zamość Zamość Szajna Dorota 11,5
7-8 Lemińska Paulina ZS Horodło Hrubieszów Brzyska Aneta 11,5
9-12 Olko Ewelina ZSP-1 Zamość Zamość Luchowski Jacek 8,5
9-12 Depka Agnieszka ZS-4 Tomaszów Tomaszów Rachański Artur 8,5
9-12 Gąsławska Agnieszka II LO Krasnystaw Krasnystaw Szufnara Joanna 8,5
9-12 Cymińska Małgorzata II LO Zamość Zamość Szajna Dorota 8,5
13-16 Depka Justyna ZS-4 Tomaszów Tomaszów Rachański Artur 3,5
13-16 Iwaszkiewicz Monika ZS Tarnogóra Krasnystaw Olech Bartoń Anna 3,5
13-16 Bondyra Agata ZS-1 Hrubieszów Hrubieszów Jaworski Jacek 3,5
13-16 Jurek Irena ZS-1 Hrubieszów Hrubieszów Jaworski Jacek 3,5
17-18 Kawka Ewelina ZS-3 Hrubieszów Hrubieszów Nowak Marcin 1,5
17-18 Łuczak Teresa ZSP-2 Krasnystaw Krasnystaw Mąka Piotr 1,5

***

Punktacja szkół dziewcząt:

M-ce Szkoła Powiat Opiekun Pkt pomocn. Pkt do współ.

1 ZS-1 Tomaszów Tomaszów Zyza Joanna 47
2-3 II LO Zamość Zamość Szajna Dorota 20
2-3 ZS-1 Hrubieszów Hrubieszów Jaworski Jacek 20
4 I LO Zamość Zamość Ćwierz Maria 17
5 ZS-1 Szczebrzeszyn Zamojski Pietrowicz Paweł 16
6 ZS-4 Tomaszów Tomaszów Rachański Artur 12
7 ZS Horodło Hrubieszów Brzyska Aneta 11,5
8-9 ZSP-1 Zamość Zamość Luchowski Jacek 8,5
8-9 II LO Krasnystaw Krasnystaw Szufnara Joanna 8,5
10 ZS Tarnogóra Krasnystaw Olech Bartoń Anna 3,5
11-12 ZS-3 Hrubieszów Hrubieszów Nowak Marcin 1,5
11-12 ZSP-2 Krasnystaw Krasnystaw Mąka Piotr 1,5

***

C H Ł O P C Y :

Indywidualnie

M-ce Nazwisko i imię Szkoła Powiat Opiekun Pkt pom.

1 Wójcik Arkadiusz ZSP1 Krasnystaw Krasnystaw Dworucha Leszek 19
2 Bieńko Piotr ZS-3 Hrubieszów Hrubieszów Nowak Marcin 18
3 Walczak Albert ZS-5 Zamość Zamość Piróg Agnieszka 17
4 Słoboda Rafał ZS-6 Lubycza Król Tomaszów Feret Jerzy 16
5 Polikowski Adrian ZS-3 Hrubieszów Hrubieszów Nowak Marcin 15
6 Rybiński Dariusz ZS-5 Zamość Zamość Piróg Agnieszka 14
7-8 Powroźniak Jarosław ZSP1 Krasnystaw Krasnystaw Dworucha Leszek 12,5
7-8 Kuźma Wojciech II LO Zamość Zamość Szajna Dorota 12,5
9-12 Todys Łukasz ZS-6 Lubycza Król Tomaszów Feret Jerzy 9,5
9-12 Mazurek Dariusz ZS-1 Hrubieszów Hrubieszów Jaworski Jacek 9,5
9-12 Słupski Kamil ZS-1 Hrubieszów Hrubieszów Jaworski Jacek 9,5
9-12 Pylak Tomasz I LO Krasnystaw Krasnystaw Matejuk Mirosław 9,5
13-16 Winiarczyk Bartłomiej ZS-6 Lubycza Król Tomaszów Feret Jerzy 5,5
13-16 Łusiak Piotr I LO Krasnystaw Krasnystaw Matejuk Mirosław 5,5
13-16 Zarek Damian ZS-3 Hrubieszów Hrubieszów Nowak Marcin 5,5
13-16 Sak Patryk ZS-2 Tomaszów Tomaszów Kotowicz Jadwiga 5,5
17-19 Ważny Maciej ZS-1 Tomaszów Tomaszów Zyza Joanna 2
17-19 Marchewka Jarosław ZSP-4 Zamość Zamość Uchymiak Wojciech 2
17-19 Bis Karol ZS Tarnogóra Krasnystaw Olech Bartoń Anna 2

***

Punktacja szkół chłopców:

M-ce Szkoła Powiat Opiekun Pkt pom. Pkt do współ.

1 ZS-3 Hrubieszów Hrubieszów Nowak Marcin 38,5
2 ZSP1 Krasnystaw Krasnystaw Dworucha Leszek 31,5
3-4 ZS-6 Lubycza Król Tomaszów Feret Jerzy 31
3-4 ZS-5 Zamość Zamość Piróg Agnieszka 31
5 ZS-1 Hrubieszów Hrubieszów Jaworski Jacek 19
6 I LO Krasnystaw Krasnystaw Matejuk Mirosław 15
7 II LO Zamość Zamość Szajna Dorota 12,5
8 ZS-2 Tomaszów Tomaszów Kotowicz Jadwiga 5,5
9-11 ZS-1 Tomaszów Tomaszów Zyza Joanna 2
9-11 ZSP-4 Zamość Zamość Uchymiak Wojciech 2
9-11 ZS Tarnogóra Krasnystaw Olech Bartoń Anna 2

Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy gratuluje zwycięskim zespołom i dziękuje wszystkim za udział w zawodach.

Imprezę przeprowadzono dzięki pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego Lublinie.

Organizator: Krawczuk Zbigniew

zobacz zdjęcia >>