Rejonowa Licealiada w tenisie stołowym

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

27 października 2009 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie odbył się turniej rejonowy indywidualnej Licealiady w tenisie stołowym.

***

K O M U N I K A T
REJONOWA LICEALIADA W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM
Hrubieszów 27.10.2009 r.

KOMUNIKAT – plik do pobrania »

D Z I E W C Z Ę T A
a/ indywidualnie:

M-ce Nazwisko i imię Szkoła Powiat Opiekun Pkt pomocn.
1 Wróbel Karolina ZS nr 1 Tomaszów Tomaszów Zyza Joanna 22
2 Bielecka Agnieszka ZS nr 1 Szczebrzeszyn Zamość Pietrowicz Paweł 21
3 Kubiszyn Beata ZS nr 1 Tomaszów Tomaszów Zyza Joanna 20
4 Rechul Marlena ZSP Łaszczów Tomaszów Borkowski Konrad 19
5 Sałacka Dagmara ZS nr 1 Tomaszów Tomaszów Zyza Joanna 18
6 Cisek Aleksandra ZSP 4 Zamość Zamość Uchymiak Wojciech 17
7-8 Bojar Katarzyna I LO Zamość Zamość Ćwierz Maria 15,5
7-8 Złomańczuk Agata I LO Zamość Zamość Ćwierz Maria 15,5
9-12 Bondyra Agata ZS Nr 1 Hrubieszów Hrubieszów Jaworski Jacek 12,5
9-12 Lemińska Paulina ZS Horodło Hrubieszów Brzyska Aneta 12,5
9-12 Kot Ewelina II LO Zamość Zamość Szajna Dorota 12,5
9-12 Jurek Irena ZS Nr 1 Hrubieszów Hrubieszów Jaworski Jacek 12,5
13-16 Kitka Edyta ZSP 5 Zamość Zamość Piróg Agnieszka 8,5
13-16 Mazurek Joanna ZSCKR Siennica Róż. Krasnystaw Jurkiewicz Waldemar 8,5
13-16 Szymańska Mirela ZS Horodło Hrubieszów Brzyska Aneta 8,5
13-16 Jabłońska Olga ZSCKR Siennica Róż, Krasnystaw Jurkiewicz Waldemar 8,5
17-22 Wójcik Monika ZSP nr 2 Krasnystaw Krasnystaw Cichosz Krzysztof 3,5
17-22 Suszek Agnieszka II LO Krasnystaw Krasnystaw Szufnara Joanna 3,5
17-22 Czwórnóg Monika II LO Krasnystaw Krasnystaw Szufnara Joanna 3,5
17-22 Rybińska Anna ZS nr 2 Tomaszów Tomaszów Kotowicz Jadwiga 3,5
17-22 Dziura Anna ZS nr 1 Szczebrzeszyn Zamość Pietrowicz Paweł 3,5
17-22 Kawka Ewelina ZS Nr 3 Hrubieszów Hrubieszów Brudnowski Krzysztof 3,5

***

b/ punktacja szkół dziewcząt:

M-ce Szkoła Powiat Opiekun Pkt pomocn. Pkt do
współ.
1 ZS nr 1 Tomaszów Tomaszów Zyza Joanna 60
2 I LO Zamość Zamość Ćwierz Maria 31
3 ZS Horodło Hrubieszów Brzyska Aneta
21
4 ZS nr 1 Szczebrzeszyn Zamość Pietrowicz Paweł 20
5 ZSP Łaszczów Tomaszów Borkowski Konrad 19
6-7 ZSCKR Siennica Róż. Krasnystaw Jurkiewicz Waldemar 17
6-7 ZSP 4 Zamość Zamość Uchymiak Wojciech 17
8 ZS Nr 1 Hrubieszów Hrubieszów Jaworski Jacek 15
9 II LO Zamość Zamość Szajna Dorota 12,5
10 ZSP 5 Zamość Zamość Piróg Agnieszka 8,5
11 II LO Krasnystaw Krasnystaw Szufnara Joanna 7
12-14 ZS Nr 3 Hrubieszów Hrubieszów Brudnowski Krzysztof 3,5
12-14 ZSP nr 2 Krasnystaw Krasnystaw Cichosz Krzysztof 3,5
12-14 ZS nr 2 Tomaszów Tomaszów Kotowicz Jadwiga 3,5

***

C H Ł O P C Y :

a/indywidualnie:

M-ce Nazwisko i imię Szkoła Powiat Opiekun Pkt pom.
1 Ferens Błażej ZSP 5 Zamość Zamość Piróg Agnieszka 21
2 Margol Patryk ZS 4 Tomaszów Tomaszów Rachański Artur 20
3 Bielecki Michał I SLO Zamość Zamość Podkościelny Piotr 19
4 Zaborowski Rafał II LO Krasnystaw Krasnystaw Szufnara Joanna 18
5 Brzyski Paweł ZS 3 Tomaszów Tomaszów Korzeń Jarosław 17
6 Polikowski Adrian ZS 3 Hrubieszów Hrubieszów Brudnowski Krzysztof 16
7-8 Ziółkowski Michał I LO Krasnystaw Krasnystaw Patejuk Mirosław 14,5
7-8 Bednarz Patryk ZS 3 Hrubieszów Hrubieszów Brudnowski Krzysztof 14,5
9-12 Wojciechowski Piotr ZS 4 Tomaszów Tomaszów Rachański Artur 11,5
9-12 Leleń Paweł I LO Zamość Zamość Kobylarz Andrzej 11,5
9-12 Dąbrowski Kamil ZS 1 Hrubieszów Hrubieszów Jaworski Jacek 11,5
9-12 Rusinek Piotr I PLO Zamość Zamość Bąk Bartłomiej 11,5
13-16 Kuźma Wojciech II LO Zamość Zamość Szajna Dorota 7,5
13-16 Sokołowski Grzegorz ZS 1 Hrubieszów Hrubieszów Jaworski Jacek 7,5
13-16 Mazurek Piotr ZSCKR Siennica Róż. Krasnystaw Jurkiewicz Waldemar 7,5
13-16 Mikuła Mateusz ZSP 2 Krasnystaw Krasnystaw Cichosz Krzysztof 7,5
17-21 Barcicki Piotr ZSCKR Siennica Róż. Krasnystaw Jurkiewicz Waldemar 3
17-21 Przepiórka Krzysztof ZS 2 Hrubieszów Hrubieszów Krawczuk Zbigniew 3
17-21 Chudyga Marcin ZS 4 Tomaszów Tomaszów Rachański Artur 3
17-21 Lizak Krzysztof ZS 4 Hrubieszów Hrubieszów Padkowski Paweł 3
17-21 Maryńczak Piotr ZS 2 Tomaszów Tomaszów Kotowicz Jadwiga 3

***

b/ punktacja szkół chłopców:

M-ce Szkoła Powiat Opiekun Pkt pom. Pkt do
współ.
1 ZS 4 Tomaszów Tomaszów Rachański Artur 34,5
2 ZS 3 Hrubieszów Hrubieszów Brudnowski Krzysztof 30,5
3 ZSP 5 Zamość Zamość Piróg Agnieszka 21
4-5 ZS 1 Hrubieszów Hrubieszów Jaworski Jacek 19
4-5 I SLO Zamość Zamość Podkościelny Piotr 19
6 II LO Krasnystaw Krasnystaw Szufnara Joanna 18
7 ZS 3 Tomaszów Tomaszów Korzeń Jarosław 17
8 I LO Krasnystaw Krasnystaw Patejuk Mirosław 14,5
9-10 I LO Zamość Zamość Kobylarz Andrzej 11,5
9-10 I PLO Zamość Zamość Bąk Bartłomiej 11,5
11 ZSCKR Siennica Róż, Krasnystaw Jurkiewicz Waldemar 10,5
12-13 ZSP 2 Krasnystaw Krasnystaw Cichosz Krzysztof 7,5
12-13 II LO Zamość Zamość Szajna Dorota 7,5
13-15 ZS 2 Hrubieszów Hrubieszów Krawczuk Zbigniew 3
13-15 ZS 4 Hrubieszów Hrubieszów Padkowski Paweł 3
13-15 ZS 2 Tomaszów Tomaszów Kotowicz Jadwiga 3

***

Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy gratuluje zwycięskim zespołom i dziękuje wszystkim za udział w zawodach.

Imprezę przeprowadzono dzięki pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego Lublinie

Organizator:
Krawczuk Zbigniew

_________________________________________________

zobacz zdjęcia »

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009