Rejonowa Licealiada w tenisie stołowym

9 listopada w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie odbył się rejonowy turniej indywidualnej Licealiady w tenisie stołowym. Do finału wojewódzkiego awansowała Marta Wójcicka z Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie, która zajęła wśród dziewcząt 3 miejsce.

Reklamy

Komunikat końcowy
Rejonowa Licealiada Młodzieży Szkolnej
w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców
Hrubieszów 9.11.2011.

***

KOMUNIKAT – plik do pobrania »

***

Dziewczęta
Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Pkt pomocnicza

1 Bielesza Dorota I LO Krasnystaw 19
2 Rechul Monika I LO Zamość 18
3 Wójcicka Marta ZS 3 Hrubieszów 17
4 Duda Kamila ZSP Łaszczów 16
5 Kupicz Dagmara ZS 1 Tomaszów Lub. 15
6 Kowal Elżbieta ZSP 1 Zamość 14
7-8 Kliszcz Barbara ZS 1 Hrubieszów 12,5
Sidor Sylwia LO CSM Zamość 12,5
9-12 Nosek Aldona ZS 1 Hrubieszów 9,5
Anioł Daria ZS 1 Hrubieszów 9,5
Żmuda Marta ZSP 1 Zamość 9,5
Krukowska Magdalena II LO Krasnystaw 9,5
13-16 Ziólkowska Magda I LO Krasnystaw 5,5
Sawicka Ewa ZSP Łaszczów 5,5
Wójcicka Dorota ZS 3 Hrubieszów 5,5
Skrzyńska Agnieszka LO CSM Zamość 5,5
17-19 Giergasz Aleksandra ZS 1 Tomaszów Lub. 2
Loba Ewelina ZSP 2 Krasnystaw 2
Pankiewicz Patrycja ZS 2 Tomaszów Lub. 2

***

Chłopcy
Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Pkt pomocnicza

1 Kisielewicz Daniel ZSP 3 Zamość 19
2 Puchalski Kamil ZSP 3 Zamość 18
3 Ferens Błażej ZSP 3 Zamość 17
4 Stepuch Dominik ZSP 3 Zamość 16
5 Rozwadowski Paweł ZSP 3 Zamość 15
6 Margol Patryk ZS 4 Tomaszów Lub 14
7-8 Tymecki Łukasz I LO Krasnystaw 12,5
Ziółkowski Michał I LO Krasnystaw 12,5
9-12 Dąbrowski Kamil ZS 1 Hrubieszów 9,5
Drop Adam ZS 2 Hrubieszów 9,5
Miecznik Grzegorz ZS 2 Tomaszów Lub. 9,5
Karpiuk Kamil ZS Turkowice 9,5
13-16 Pryciuk Łukasz ZS 2 Tomaszów Lub. 5,5
Mikuła Mateusz ZSP 2 Krasnystaw 5,5
Wojciechowski Piotr ZS 4 Tomaszów Lub. 5,5
Toczony Szymon I LO Krasnystaw 5,5
17-19 Fila Karol ZS 2 Hrubieszów 2
Turek Adrian ZS 2 Hrubieszów 2
Czarnecki Bartłomiej II LO Krasnystaw 2

***

Punktacja szkół do współzawodnictwa

Dziewczęta

Miejsce Szkoła Powiat Opiekun Pkt. pomoc. Pkt współzaw.

1 ZS 1 Hrubieszów Hrubieszów Jaworski Jacek 31,5 16
1 I LO Krasnystaw Krasnystaw Patejuk Mirosław 24,5 15
3 ZSP 1 Zamość Zamość Kowalska Sylwia 23,5 14
4 ZS 3 Hrubieszów Hrubieszów Nowak Marcin 22,5 13
5 ZSP Łaszczów Tomaszów Lub. 21,5 12
6 I LO Zamość Zamość Kucharski Andrzej 18 11
7 LO CSM Zamość Zamość Białas Magda 17,5 10
8 ZS 1 Tomaszów Lub. Tomaszów Lub. Zyza Joanna 17 9
9 II LO Krasnystaw Krasnystaw Szufnara Joanna 9,5 8
10-11 ZS 2 Tomaszów Lub. Tomaszów Lub. Kotowicz Jadwiga 2 6,5
10-11 ZSP 2 Krasnystaw Krasnystaw Moska Piotr 2 6,5

***

Chłopcy

Miejsce Szkoła Powiat Opiekun Pkt. pomoc. Pkt. współzaw.

1 ZSP 3 Zamość Zamość Kostrubiec Piotr 85 16
2 I LO Krasnystaw Krasnystaw Patejuk Mirosław 30,5 15
3 ZS 4 Tomaszów Lub Tomaszów Lub Rachański Artur 19,5 14
4 ZS 2 Tomaszów Lub. Tomaszów Lub. Kotowicz Jadwiga 14,5 13
5 ZS 2 Hrubieszów Hrubieszów Krawczuk Zbigniew 13,5 12
6-7 ZS 1 Hrubieszów Hrubieszów Jaworski Jacek 9,5 10,5
6-7 ZS Turkowice Hrubieszów Sawicki Arkadiusz 9,5 10,5
8 ZSP 2 Krasnystaw Krasnystaw Moska Piotr 5,5 9
9 II LO Krasnystaw Krasnystaw Szufnara Joanna 2 8

***

Imprezę przeprowadzono dzięki pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie i Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Organizator: Krawczuk Zbigniew

***

Rejonowa Licealiada w tenisie stołowym