Rejonowe Igrzyska SZS w czwórboju lekkoatletycznym

Czwarte i piąte miejsca zajęły reprezentacje hrubieszowskich szkół podstawowych – Jedynki i Trójki, w rejonowych Igrzyskach SZS w czwórboju lekkoatletycznym.

Reklamy

Komunikat końcowy Rejonowych Igrzysk w czwórboju la

Zamość 15.05.2013 

 

Dziewczęta:

     I miejsce SP9 Zamość 1083 pkt. op. Głębocka Joanna            Awans

Lp.

Nazwisko imię

Rocz.

60m

Pkt.

P pal

Pkt.

W dal

Pkt.

600m

Pkt.

suma

 1.

Kozak Monika

2000

  8,92

 81

21,5

 27

  3,90

 50

2:12,49

 51

209

 2.

Bucior Ola

2000

  9,21

 70

29,0

 44

  3,92

 51

1:55,71

 82

247

 3.

Pluskota Agnieszka

2000

  9,26

 69

20,5

 25

  3,92

 51

2:02,72

 69

214

 4.

Handiuk Ola

2001

  9,57

 59

25,5

 35

  3,68

 43

2:04,23

 66

203

 5.

Lizak  Ola

2001

  9,39

 64

28,0

 41

  3,82

 48

2:09,22

 57

210

 6.

Krawczuk Katarzyna

2000

  9,50

 61

39,0

 70

  3,65

 42

N. u.

  0

173*

 

     II miejsce SP2 Tomaszów Lub. 1041 pkt. op. Hek Rafał           Awans

 1.

Wójtowicz Ola

2000

  9,30

 67

34,0

 57

 3,89

 50

2:06,33

 62

236

 2.

Ostasz Angelika

2000

10,22

 43

30,0

 47

 3,91

 51

2:14,60

 47

188

 3.

Berezecka Anna

2002

  9,70

 56

26,5

 37

 4,10

 59

2:03,13

 68

220

 4.

Kozdra Patrycja

2000

  9,85

 52

21,0

 26

 3,98

 53

1:56,02

 82

213

 5.

Wójcik Gabriela

2000

10,32

 40

 31,0

 49

 3,81

 47

2:14,14

 48

184

 6.

Dzida Martyna

2000

10,23

 43

 29,0

 44

 3,69

 43

N.wyst

DSC

 DSC

 

    III miejsce SP3 Tomaszów Lub. 1034 pkt. op. Gdańska Małgorzata

 1.

Grzeszczuk Natalia

2000

 9,26

 69

29,5

 45

  3,97

 53

2:07,38

 60

227

 2.

Skinder Monika

2001

 9,55

 60

20,0

 24

  3,65

 42

2:00,82

 73

199

 3.

Kawęcka Barbara

2000

 9,87

 52

28,5

 43

  3,62

 41

2:08,15

 59

195

 4.

Korkowska Adriana

2001

10,26

 42

32,0

 52

  3,72

 44

2:01,67

 71

209

 5.

Sendecka Katarzyna

2000

  9,31

 66

19,0

 22

  3,49

 37

1:57,34

 79

204

 6.

Garbula Marta

2000

11,00

 23

31,0

 49

  3,31

 31

2:24,05

 30

133*

 

     IV miejsce SP Sitno 1002 pkt. op. Ostrowski Andrzej /powiat zamojski/

 1.

Bielik Katarzyna

2000

 9,56

 59

 38,5

 69

 3,56

 39

2:25,88

 27

194

 2.

Rycaj Patrycja

2000

 9,76

 54

 28,5

 43

 4,02

 55

2:07,08

 61

213

 3.

Baraś Katarzyna

2000

 9,66

 57

 28,0

 41

 3,80

 47

2:04,17

 66

211

 4.

Miszczyk Julia

2001

 9,84

 52

 28,5

 43

 3,63

 41

2:05,12

 64

200

 5.

Plizga Wiktoria

2001

 9,62

 58

 18,0

 20

 3,80

 47

2:08,27

 59

184

 6.

Wysok Ewa

2001

10,08

 46

 32,0

 52

 3,38

 33

2:30,17

20

151

 

     V miejsce SP3 Hrubieszów 941 pkt. op. Drączkowski Czesław

 1.

Szlonzak Justyna

2001

 9,61

 58

 29,0

 44

  3,95

 52

2:23,79

 30

184

 2.

Ciesielczuk Oliwia

2001

 9,67

 57

 28,0

 41

  3,85

 49

2:03,71

 67

214

 3.

Gajewska Karolina

2001

 9,53

 60

 22,0

 28

  4,12

 60

2:14,36

 48

196

 4.

Richter Ola

2001

 9,60

58

 23,5

 31

  3,54

 38

2:18,32

 40

167

 5.

Malon Paulina

2001

 9,60

58

 23,5

 31

  3,52

 38

2:11,45

 53

180

 

        VI miejsce SP5 Krasnystaw 913 pkt. op. Oleśniewicz Piotr

 1.

Podolak Kaja

2000

 9,90

 51

 33,5

 56

  3,49

 37

2:36,98

 11

 155

 2.

Drąg Sabina

2000

 9,21

 70

 25,0

 34

  3,91

 51

2:02,84

 69

 224

 3.

Kostrzanowska Ada

2000

 8,95

 80

 16,5

 17

  3,93

 51

2:08,07

 59

 207

 4.

Pitucha Zuzanna

2000

10,31

 41

 21,5

 27

  3,52

 38

2:16,94

 43

149*

 5.

Majewska Daria

2000

  9,88

 51

 22,0

 28

  3,72

 44

2:15,65

 45

 168

 6.

Parzymięs Patrycja

2001

  9,80

 54

 15,5

 15

  3,65

 42

2:14,28

 48

 159

 

      VII miejsce SP Zwierzyniec 873 pkt. op. Galka Dorota    /powiat zamojski/.

1.

Kowalska Kamila

2000

 9,41

 63

21,5

 27

  3,86

 49

2:11,81

52

 191

2.

Godowicz Paulina

2000

10,03

 48

26,5

 37

  3,32

 31

2:31,80

17

 133

3.

Skrzypa Kamila

2000

  9,40

 63

19,5

 23

  3,58

 40

2:53,43

   1

 127

4.

Kamińska Weronika

2000

10,65

 32

28,5

 43

  3,42

 34

2:35,81

 12

121*

5.

Zygmunt Julia

2000

10,28

 41

37,5

 66

  3,41

 34

2:27,56

 24

165

6.

Tomczyk Gabriela

2001

  9,26

 69

37,0

 65

  3,96

 52

2:01,85

 71

257

 

     VIII miejsce SP4 Zamość 699 pkt. op. Głębocki Janusz

1.

Kasprzak Wiktoria

2001

10,14

 45

 34,0

 57

  3,59

 40

2:42,02

   4

 146

2.

Mróz Kamila

2001

10,36

 39

 31,0

 49

  3,35

 32

2:45,62

   1

 121

3.

Laskowska Ola

2001

10,57

 34

 26,5

 37

  3,32

 31

2:48,49

 22

 124

4.

Cios Paulina

2002

  9,47

 62

 18,5

 21

  4,07

 58

2:18,89

 39

 180

5.

Szczepańska Julia

2002

10,40

 38

 19,5

 23

  3,08

 23

2:16,10

 44

 128

6.

Rębacz Oliwia

2001

10,28

 41 

 

 

 

 

 

 

  DSC

 

 

CHŁOPCY

        I miejsce SP2 Tomaszów Lub. 1030 pkt. op. Kulik Waldemar      Awans

1.

Wójtowicz Norbert

2000

 9,20

 48

 39,5

 44

   4,05

 42

3:49,34

 35

169*

2.

Żółkiewski Jan

2000

 9,31

 44

 40,5

 46

   4,02

 41

3:32,22

 52

 183

3.

Wawrzusiszyn Patr.

2000

 8,87

 59

 42,0

 49

   4,57

 60

3:40,22

 44

 212

4.

Gromek Sebastian

2000

 9,51

 38

 51,0

 67

   4,48

 57

3:27,27

 58

 220

5.

Świątek Paweł

2000

 8,70

 64

 47,0

 59

   4,38

 53

3:24,56

 62

 238

6.

Witkowski Jakub

2001

 9,11

 51

 36,0

 37

   4,13

 45

3:39,41

 44

 177

 

         II miejsce SP9 Zamość  992 pkt. op. Sadowska Renata               Awans

1.

Kawałko Jakub

2000

 8,44

 74

 48,0

 61

   4,61

  61

3:42,65

  41

 237

2.

Łagowski Kamil

2000

 8,86

 59

 43,0

 51

   4,63

  62

4:14,70

  14

 186

3.

Czarniecki Jakub

2000

 8,56

 69

 44,0

 53

   4,52

  58

3:51,02

  33

 213

4.

Czapka Jakub

2001

 9,13

 50

 31,5

 28

   4,24

  49

4:15,56

  14

141*

5.

Palejewski Adrian

2000

 9,15

 49

 36,5

 38

   4,30

  51

3:29,13

  56

 194

6.

Chyrchała Przemek

2001

 8,90

 58

 42,0

 49 

   4,12

  45

4:21,36

  10

 162

    

        III miejsce SP3 Tomaszów Lub. 976 pkt. op

1.

Smoluch Karol

2000

 8,20

 83

 63,0

 91

   4,82

  68

3:23,23

 63

 305

2.

Towbin Michał

2000

 9,66

 35

 41,0

 47

   3,72

  31

3:43,21

 41

154*

3.

Ozimek Patryk

2000

 9,32

 44

 41,5

 48

   3,69

  29

3:50,17

 34

 155

4.

Sidor Kacper

2000

 9,55

 37

 44,5

 54

   3,83

  35

3:42,72

 41

 167

5.

Sochan Maciej

2001

 9,81

 31

 43,0

 51

   3,67

  28

3:34,80

 49

 159

6.

Stępora Maciej

2000

 8,81

 61

 46,0

 57

   4,33

  52

4:05,52

 20

 190

 

     IV miejsce SP3 Hrubieszów  952 pkt. op. Szlonzak Tomasz

1.

Kraszkiewicz Przem

2000

 9,32

  44

 49,0

 63

   3,62

 26

3:55,88

 29

 162

2.

Szeląg Paweł

2000

 9,53

  38

 38,5

 42

   4,27

 50

3:58,79

 27

157*

3.

Chmielewski Marek

2000

 9,00

  54

 42,0

 49

   4,18

 47

3:46,68

 37

 187

4.

Czarnecki Szymon

2000

 8,75

  63

 46,5

 58

   4,32

 51

4:03,72

 23

 195

5.

Imperato Massiao

2000

 8,47

  72

 45,0

 55

   4,40

 54

3:49,37

 35

 216

6.

Zalewski Jakub

2000

 8,85

  59

 49,0

 63

   3,78

 33

3:47,17

 37

 192

 

     V miejsce SP1 Hrubieszów 906 pkt. op. Magdziak Tomasz

1.

Tarnowski Mateusz

2000

 8,70

 64

 44,5

 54

   4,29

 50

3:19,12

 68

 236

2.

Krawczuk Kacper

2000

 8,73

 63

 33,0

 31

   4,48

 57

3:32,84

 51

 202

3.

Gwardeńczuk Prz.

2000

 9,06

 52

 36,0

 37

   4,12

 45

4:00,05

 26

 160

4.

Duda Maciej

2001

 8,99

 55

 29,0

 23

   4,12

 45

3:57,77

 28

 151

5.

Chorzępa Damian

2001

10,00

 28

 37,5

 40

   3,17

 14

3:47,43

 36

118*

6.

Jasina Adam

2000

  9,50

 39

 41,0

 47

   4,05

 42

3:55,52

 29

 157

 

    VI miejsce SP Zwierzyniec 838 pkt. op. Galka Dorota

1.

Kowal Jarosław

2001

 9,12

 50

 38,5

 42

   3,70

 30

3:33,28

 51

 173

2.

Świstek Jan

2001

 9,17

 49

 49,5

 64

   3,96

 39

4:23,02

   9

 161

3.

Nizio Karol

2000

 9,19

 48

 39,0

 43

   3,82

 35

3:57,08

 28

 154

4.

Ciupik Sebastian

2000

 9,46

 40

 41,0

 47

   4,12

 45

3:26,68

 59

 191

5.

Balicki Mikołaj

2001

 9,10

 51

 44,0

 53

   3,89

 37

4:07,65

 18

 159

6.

Kobel Krystian

2000

10,36

 20

 44,0

 53

   3,50

 22

4:07,49

 19

115*

 

     VII miejsce SP4 Zamość 790 pkt. op. Głębocki Janusz

1.

Lenard Mateusz

2000

 8,42

 75

 38,5

 42

  4,13

 45

4:50,41

   1

 163

2.

Wilkos Dominik

2000

 9,21

 47

 35,0

 35

  3,98

 40

4:00,45

 25

 147

3.

Dębiński Dominik

2000

 8,51

 71

 41,0

 47

  4,36

 53

3:59,07

 26

 197

4.

Kucyk Daniel

2001

 9,12

 50

 28,5

 22

  4,47

 56

3:45,92

 38

 166

5.

Świszcz Maciej

2001

 9,45

 40

 33,5

 32

  3,51

 22

N. uk.

  0

 94*

6.

Piotrowski Miłosz

2002

10,27

 22

 34,0

 33

   3,72

 31

3:53,61

 31

 117

 

    VIII miejsce SP5 Krasnystaw 614 pkt. op. Oleśniewicz Piotr

1.

Kaszak Bartłomiej

2000

 9,01

 54

 29,0

 23

  3,90

 37

4:45,64

   1

  115

2.

Kostrzanowski  Bar.

2000

 9,00

 54

 36,5

 40

  4,15

 46

4:02,12

 24

  164

3.

Prychodko Krystian

2001

 9,52

 38

 29,0

 23

  3,54

 23

4:15,47

 14

    98

4.

Murdza Jakub

2000

10,29

 22

 41,0

 47

  3,36

 18

3:34,62

 49

  136

5.

Piłat Kamil

2001

  9,88

 30

 26,0

 17

  3,21

 15

4:28,40

   6

   68*

6.

Żyłowski Łukasz

2002

  9,80

 32

 38,0

 41

  3,43

 20

4:24,36

   9

  102

 

Zawody przeprowadzono dzięki pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Jerzy Prokop

Wiceprezes LWSZS