Rejonowy Czwórbój LA – szkoły podstawowe

Dnia 21 maja 2008 r. w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Rejonu Zamojskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym dla szkół podstawowych. Niestety żadnej z naszych drużyn szkolnych nie udało się awansować do zawodów Wojewódzkich.

Reklamy

Przypomnę niektórym, a niektórych zapoznam, że w zawodach rejonu zamojskiego mogą uczestniczyć po 2 drużyny szkolne po rozegranych wcześniej zawodach powiatowych z następujących powiatów: Hrubieszów, Tomaszów Lub., Krasnystaw, Zamość – miasto, Zamość – gmina.

Wśród dziewcząt najwięcej punktów z naszych drużyn zebrała Dorota Wójcicka 262, natomiast u chłopców Michał Łopocki 214 – oboje z SP 1 w Hrubieszowie. Najszybciej 60 m. przebiegła Wiola Kaczanowska z SP 2 w Hrubieszowie 9,05 sek. (mierzone elektronicznie), w dal skoczyła najdalej wspomniana Wójcicka 4.20 m. i ona najlepiej pokonała 600 m. w 1:57,96 min., piłeczką palantową najdalej rzuciła też Wójcicka ale Marta 34 m. (obie SP 1 Hrubieszów).

U chłopców z „naszych” najszybszy na 60 m. był Mateusz Pędzik z SP 1 Hrubieszów 8,60 sek. i on skoczył najdalej w dal 4.67 m. oraz rzucił piłeczką palantową 45 m., najwytrzymalszym był Krystian Malowany uzyskując na 1000 m. – 3:26,63 min.

***

Komunikat końcowy Rejonowych Igrzysk w czwórboju la – Zamość 21.05.2008

Dziewczęta:

I miejsce SP3 Tomaszów Lub.-1358 pkt. op. Kołcun Waldemar

Lp.
Nazwisko imię
Rocz.
60m
W dal
p.palant.
600m
Pkt.

1.
Pleskacz Ewelina
95
8,93
4,47
38,00
1:55,27
316

2.
Żółkiewska Gosia
95
9,38
3,82
37,50
1:56,00
269

3.
Ozkavak Diana
95
9,36
3,79
30,50
2:01,95
240

4.
Korkosz Katarzyna
95
8,93
3,84
41,00
2:12,24
264

5.
Zielińska Agnieszka
95
9,19
3,98
39,50
2:04,90
269

6.
Kordas Natalia
95
10,76
3,56
34,50
2:19,19
165 x

II miejsce SP Zwierzyniec -1133pkt.op. Bartnik Adam

Lp.
Nazwisko imię
Rocz.
60m
W dal
p.palant.
600m
Pkt.

1.
Brygider Katarzyna
95
9,45
4,24
28,00
2:13,01
228

2.
Herc Magdalena
95
9,42
3,76
33,50
2:03,92
240

3.
Lal Zuzanna
95
9,48
3,67
34,00
2:08,00
229

4.
Kurzyńska Ewelina
95
9,39
3,68
27,00
2:14,30
202

5.
Zaburska Wioletta
95
10,27
3,57
29,00
2:13,90
174 x

6.
Zaczek Kaja
95
9,68
3,99
35,00
2:08,11
234

III miejsce SP9 Zamość – 1111pkt. op. Sadowska Renata

Lp.
Nazwisko imie
Rocz.
60m
W dal
p.palant.
600m
Pkt.

1.
Martyniuk Weronika
95
9,63
4,22
22,00
2:10,73
211 x

2.
Sawicka Agata
95
9,46
3,90
33,00
2:06,83
235

3.
Szczygieł Katarzyna
95
9,58
3,72
17,50
1:52,29
216

4.
Hrynkiewicz Aneta
95
9,88
4,02
36,00
2:07,01
233

5.
Wołk Dominika
96
9,93
3,78
27,50
2:01,13
211

6.
Wołk Klaudia
96
9,64
3,69
23,50
1:57,48
216

IV miejsce SP3 Zamość – 1107 pkt. op. Mazurek Przemysław

Lp.
Nazwisko imię
Rocz.
60m
W dal
p.palant.
600m
Pkt.

1.
Sekrecka Diana
95
9,60
4,31
35,50
2:05,85
259

2.
Repeć Gabriela
95
9,93
3,48
21,00
2:07,68
175

3.
Janowska Anna
95
9,70
3,58
30,00
2:06,29
212

4.
Niedźwiecka Anna
95
10,12
3,70
38,50
2:13,72
209

5.
Mazurek Katarzyna
95
9,35
4,10
37,00
2:10,93
252

6.
Antończak Joanna
95
10,61
3,62
26,00
2:20,00
147 x

V miejsce SP1 Hrubieszów – 1054 pkt. op. Kasperkiewicz Waldemar

Lp.
Nazwisko imię
Rocz.
60m
W dal
p.palant.
600m
Pkt.

1.
Wójcicka Dorota

9,31
4,20
30,00
1:57,96
264

2.
Wójcicka Marta

9,25
3,68
34,00
2:07,55
238

3.
Wąsik Agnieszka

10,05
3,80
23,50
2:13,52
176

4.
Sawiniec Karolina

9,61
4,06
27,00
2:03,45
227

5.
Chudzik Marlena

9,90
3,38
19,50
2:19,33
149

6.
Juszczuk Magda

9,86
3,32
23,00
2:30,24
137 x

VI miejsce SP2 Tomaszów – 988 pkt. op. Hek Rafał

Lp.
Nazwisko imię
Rocz.
60m
W dal
p.palant.
600m
Pkt.

1.
Janicka Ola
95
9,56
3,75
30,00
2:04,55
223

2.
Wicijewska Izabela
95
9,50
3,97
24,00
2:02,26
224

3.
Żuk Magdalena
95
10,10
3,48
26,00
2:14,01
168

4.
Mazurek Dominika
95
9,89
3,75
26,00
2:19,77
204

5.
Woś Katarzyna
95
10,34
3,69
32,00
2:21,51
169

6.
Radzka Sabina
95
9,80
3,73
31,50
2:36,40
165 x

VII miejsce SP2 Hrubieszów – 957 pkt. op. Sobczak Anna

Lp.
Nazwisko imię
Rocz.
60m
W dal
p.palant.
600m
Pkt.

1.
Kaczanowska Wiola
96
9,05
3,97
33,50
Nie ukoń.
195

2.
Pirogowicz Kamila
95
9,45
3,68
21,50
2:05,27
205

3.
Smyk Jagoda
97
9,76
3,46
23,00
2:14,20
173 x

4.
Irek Józefina
95
9,81
3,61
30,00
2:12,47
196

5.
Gajewska Ewelina
97
9,94
3,86
18,50
2:06,13
186

6.
Winogrodzka Karol.
95
9,99
3,75
25,00
2:16,05
175

Awans do zawodów Wojewódzkich wywalczyły drużyny SP3 Tomaszów i SP Zwierzyniec.

Chłopcy:

I miejsce SP3 Tomaszów Lub.-1096 pkt. op. Nowosielecki Andrzej

Lp.
Nazwisko imię
Rocz.
60m
W dal
P.palant.
1000m
Pkt.

1.
Szabat Karol
95
8,95
4,40
42,00
3:17,05
240

2.
Porębski Sebastian
95
8,89
4,13
41,50
3:28,74
217

3.
Szabat Marek
95
9,31
4,23
40,00
3:31,44
199

4.
Kienczkowski Maciej
95
8,88
4,18
39,00
3:34,86
206

5.
Brodowski Wojciech
95
9,53
3,95
35.00
3:39,55
163 x

6.
Mazur Piotr
95
8,75
4,39
45,00
3:31,58
234

II miejsce SP9 Zamość – 1070 pkt. op. Szmidt Piotr

Lp.
Nazwisko imię
Rocz.
60m
W dal
P.palant.
1000m
Pkt.

1.
Parol Marcin
96
9,02
3,93
41,00
3:07,46
234

2.
Mołdoch Kamil
96
9,33
4,04
36,00
Nie ukoń
134 x

3.
Szmidt Hubert
96
9,29
4,00
38,00
3:24,94
196

4.
Kołodziejczyk Maciej
95
8,63
4,34
52,00
3:39,82
241

5.
Krukowski Adrian
95
9,25
4,28
35,00
3:38,24
185

6.
Borek Mateusz
95
9,14
4,22
50,00
3:40,14
214

III miejsce SP4 Zamość – 1010 pkt. op. Malec Rafał

Lp.
Nazwisko imię
Rocz.
60m
W dal
P.palant.
1000m
Pkt.

1.
Hałasa Marcin
95
8,90
4,50
44,50
3:13,06
256

2.
Witkowski Mateusz
95
8,75
3,93
40,00
3:45,59
192

3.
Czerwiński Kacper
95
9,31
4,16
39,00
3:38,99
186

4.
Kulesza Łukasz
95
9,36
3,92
36,50
3:59,53
149 x

5.
Boczkowski Marcin
95
8,96
4,57
40,00
3:43,88
208

6.
Józefiak Wojciech
96
9,50
4,18
37,50
3:44,13
171

IV miejsce SP2 Tomaszów Lub – 920 pkt. op. Jadczyszyn Bartłomiej

Lp.
Nazwisko imię
Rocz.
60m
W dal
P.palant.
1000m
Pkt.

1.
Ślusarczyński Norbert
95
9,30
4,22
45,00
3:41,99
196

2.
Cybulski Piotr
95
8,85
4,48
40,00
3:45,04
207

3.
Mazurkiewicz Tomasz
95
9,52
3,87
37,00
3:47,36
155

4.
Górnik Bartłomiej
95
9,27
4,30
43,00
3:41,25
196

5.
Hałasa Mateusz
96
9,68
3,69
33,00
3:23,68
166

6.
Martyniak Mateusz
95
10,41
3,78
33,00
3:46,10
124 x

V miejsce SP3 Hrubieszów – 909 pkt. op. Stajszczyk Dominik

Lp.
Nazwisko imię
Rocz.
60m
W dal
P.palant.
1000m
Pkt.

1.
Malowany Krystian

9,89
3,75
42,00
3:26,63
176

2.
Starzec Adrian

9,01
4,23
44,00
3:49,78
197

3.
Pańko Mateusz

9,57
3,89
41,00
3:32,25
181

4.
Chachler Albert

9,17
3,85
39,00
3:44,90
173

5.
Krygiel Patryk

9,33
4,18
41,00
3:43,89
182

6.
Małyszka Paweł

8,99
3,96
36,50
3:56,70
166 x

VI miejsce SP1 Hrubieszów – 907 pkt. op. Kasperkiewicz Waldemar

Lp.
Nazwisko imię
Rocz.
60m
W dal
P.palant.
1000m
Pkt.

1.
Pędzik Mateusz

8,60
4,67
45,00
Nie ukoń
199

2.
Hunia Paweł

9,32
3,75
44,50
3:35,39
187

3.
Klain Piotr

9,40
4,06
33,00
3:41,22
164

4.
Łopocki Michał

8,76
4,14
42,00
3:35,30
214

5.
Światowski Konrad

9,42
3,79
34,00
3:53,18
143

6.
Skotnicki Wojciech

9,85
3,85
38,50
4:21,46
122 x

VII miejsce SP Zwierzyniec – 853 pkt. op. Bartnik Adam

Lp.
Nazwisko imię
Rocz.
60m
W dal
P.palant.
1000m
Pkt.

1.
Galarda Kamil

9,37
3,85
32,50
3:50,52
147

2.
Gmyz Radosław

9,43
4,12
44,00
4:13,73
158

3.
Grzyb Piotr

9,22
4,21
43,50
3:37,49
210

4.
Kozioł Szymon

9,93
3,75
40,00
3:53,71
140 x

5.
Lalik Mateusz

9,57
3,87
50,50
Nie ukoń
150

6.
Sokoliński Przemysław

9,40
3,91
46,50
3:39,62
188

Do Igrzysk Wojewódzkich awansowały drużyny SP 3 Tomaszów i SP 9 Zamość.

Komunikat przesłał Przewodniczący Powiatowego SZS w Hrubieszowie p. Mirosław Kamień

Opracował – mak

Na zdjęciu – Dorota Wójcicka, która osiągnęła najlepszy wynik z hrubieszowskich sportowców.