Rekordy la Gimnazjum nr 2 i SP nr 2 w Hrubieszowie

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

Na stronie internetowej Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie ukazały się tabele najlepszych wyników lekkoatletycznych chłopców uczęszczających wcześniej do ośmioklasowej szkoły podstawowej oraz do obecnego gimnazjum. Zapewne jest to ciekawa lektura dla tych, którzy tam się załapali, ale i chłopcy z innych szkół mogą się porównać.

***

Dopisano również osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2008/2009 oraz wprowadzono najnowsze wyniki w tabelach historycznych dziewcząt. I na tym nie koniec, w swoim czasie będą tabele lekkoatletyczne tylko gimnazjalistek i gimnazjalistów.

Przykłady:

100 m – pomiar elektroniczny
1. Arkadiusz PUKALUK 11,40 2002 r.
2. Michał SIDOR 11,74 2005
3. Tomasz KOBYLSKI 11.80 2002
4. Tomasz KOZIK 11,90 1990
5. Sylwester TYMOSIEWICZ 12,14 1977
6. Maciej ADAMUS 12,18 1994
7. Rafał OLESZCZUK 12,18 2004
8. Piotr CZARNECKI 12,22 2003
9. Wiesław KAWARSKI 12,24 1973
10. Robert SZWANC 12,24 1979
11. Wojciech DUDEK 12,24 1980

1000 m
1. Sławomir CHORZĘPA 2:40,36 1991
2. Kamil FEDOROWICZ 2:43,58 2003
3. Rafał KOWALCZUK 2:48,88 1991
4. Bogdan KOŁCIUK 2:49,00 1976
5. Wojciech PAWLUK 2:52,30 1981
6. Krzysztof PALUCH 2:53,20 1978
7. Sławomir ŚLIWIŃSKI 2:54,10 1991
8. Jarosław KOLANO 2:54,50 1976
9. Wiesław GRZYB 2:55,20 1977
10. Dariusz SOCHA 2:56,30 1978

200 m. przez płotki – pomiar elektroniczny
1. Michał ŚLIWIŃSKI 28,99 1994
2. Robert ZABOROWSKI 30,64 1987
3. Mariusz KRYSZCZUK 30,94 1992
4. Waldemar RUDIUK 31,04 1982
5. Adam CIERECH 31,04 1993
6. Andrzej PIEKARSKI 31,24 1994
7. Emil GNIECKI 31,37 1998
8. Wiesław BZDEK 31,54 1983
9. Adam WATRAS 31,74 1990
10. Piotr PUKALUK 31,94 1985

Skok w dal
1. Wiesław BZDEK 6,40 1984
2. Jarosław SIENKIEWICZ 6,24 1987
3. Przemysław SIDOR 5,98 1976
4. Mirosław DENESIUK 5,95 1982
5. Marek HORBACZEWSKI 5,85 1977
6. Emil GNIECKI 5,85 1998
7. Kamil FEDOROWICZ 5,83 2002
8. Marek OSIKA 5,80 1986
9. Waldemar RUDIUK 5,75 1982
10. Marcin SOLAK 5,74 2003

Rzut oszczepem – 600 g.
1. Tomasz HUKOWSKI 47.91 2004
2. Kamil FEDOROWICZ 47.56 2004
3. Kamil KASPRZAK 46.63 2005
4. Marek SZCZUR 46.38 1974
5. Paweł SIDOROWICZ 44.40 2009
6. Krystian FEDOROWICZ 43.94 2007
7. Łukasz MICHALCZYK 42.82 1999
8. Artur PALUCH 41.43 1978
9. Piotr BODNAR 40.08 1985
10. Tomasz MARGOL 39.92 1996

Chód 5 km
1. Sławomir KUCHARSKI 29:33,00 1984
2. Tomasz KASZUBA 29:39,89 2003
3. Janusz KUŹMIŃSKI 30:12,40 1983
4. Janusz PALUCH 30:31,40 1983
5. Bartosz DOBROWOLSKI 31:16,80 1987

Itd.

WYNIKI DZIEWCZĄT »

WYNIKI CHŁOPCÓW »

Wyniki opracował niżej podpisany, kolorowe tabelki wykonał i na stronie gimnazjum umieścił p. Marcin Mróz – nauczyciel i muzyk.

***

Opracował – mak

_________________________________________________

Na zdjęciu – Tomasz Hukowski rekordzista szkoły w rzucie oszczepem.

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009