Rekordy LA powiatu w wieku gimnazjalnym

HrubieszówPowiat hrubieszowski

Reklamy

Rozpoczął się sezon lekkoatletyczny na stadionach, szczególnie w najbliższym czasie w sporej ilości zawodów będą uczestniczyć gimnazjaliści. Myślę, że zainteresują ich rekordy hrubieszowskiego powiatu w obejmujących ich rocznikach. Na początek dziewczęta.

***

Sezon letni – Dziewczęta
Stan rekordów – 8 V 2009 r.

60 m – Pomiar Elektroniczny (PE)

14 lat Lebiedowicz Dominika SP 2 Hrubieszów 8,35 1998 10 06 Zamość
15 lat Brzozowska Dorota SP 2 Hrubieszów 8,26 1986 07 01 Łódż
16 lat Brzozowska Dorota SP 2 Hrubieszów 8,26 1986 07 01 Łódż

60 m – Pomiar ręczny (PR

14 Chrzanowska Grażyna SP Witków 8,1 1991 05 11 Zamość
15 Brzozowska Dorota SP 2 Hrubieszów 7,8 1986 05 31 Kozienice
16 Szczepańska Anna LO Hrubieszów 7,6 1975 07 15 Lublin
16 Marchewka Danuta LO Hrubieszów 7,6 1976 05 02 Hrubieszów

100 m – PE

14 Doroszczuk Magda G. 2 Hrubieszów 13,06 2007 06 14 Lublin
15 Grzyb Edyta SP 3 Hrubieszów 12,78 2000 06 07 Zamość
16 Dąbrowska Sylwia G.2 Hrubieszów 12,37 2002 06 22 Lublin

100 m – PR

14 Giergiel Agnieszka SP 2 Hrubieszów 12,8 1982 06 13 Lublin
15 Dąbrowska Sylwia G. 2 Hrubieszów 12,37 2001 10 11 Hrubieszów
16 Szczepańska Anna LO Hrubieszów 12,2 1975 06 22 Lublin

200 m – PE

14 Doroszczuk Magda G. 2 Hrubieszów 27,26 2007 06 14 Lublin
15 Grzyb Edyta SP 3 Hrubieszów 26,14 2000 05 18 Zamość
16 Dąbrowska Sylwia G. 2 Hrubieszów 25,01 2002 06 16 Siedlce

200 m – PR

14 Ziobro Lucyna SP 2 Hrubieszów 27,5 1983 08 21 Lublin
15 Szczepańska Anna LO Hrubieszów 26,1 1974 10 12 Roman
16 Szczepańska Anna LO Hrubieszów 25,2 1975 09 29 Petra Nemath

300 m – PE

14 Grzyb Edyta SP 3 Hrubieszów 42,82 1999 10 03 Lublin
15 Grzyb Edyta LO Hrubieszów 41,63 2000 09 09 Zamość
16 Grzyb Edyta LO Hrubieszów 41,63 2000 09 09 Zamość

300 m – PR

14 Grzyb Edyta SP 3 Hrubieszów 43,85 1999 09 03 Hrubieszów
15 Grzyb Edyta SP 3 Hrubieszów 42,50 2000 04 28 Hrubieszów
16 Pańczyk Jolanta LO Hrubieszów 40,8 1975 07 13 Lublin

400 m – PE

14 Chrzanowska Grażyna SP Witków 1:03,14 1991 09 14 Kielce
15 Grzyb Edyta SP 3 Hrubieszów 1:00,14 2000 05 21 Lublin
16 Pańczyk Jolanta LO Hrubieszów 58,19 1975 07 23 Białystok

400 m – PR

14 Ziobro Lucyna SP 2 Hrubieszów 1:02,4 1983 07 12 Lublin
15 Pańczyk Jolanta SP 2 Hrubieszów 1:00,1 1974 Warszawa
16 Pańczyk Jolanta LO Hrubieszów 58,0 1975 07 23 Białystok

500 m – pomiar łączony

14 Ziobro Lucyna SP 2 Hrubieszów 1:21,1 1983 07 17 Lublin
15 Turzyńska Elżbieta SP 2 Hrubieszów 1:20,4 1983 07 17 Lublin
16 Pańczyk Jolanta LO Hrubieszów 1:16,4 1975 07 18 Lublin

600 m

14 lat Klik Małgorzata SP 1 Hrubieszów 1:42,12 1994 09 10 Lublin
15 lat Jędruszko Justyna ZSE Hrubieszów 1:39,7 1995 10 19 Hrubieszów
16 lat Jędruszko Justyna ZSE Hrubieszów 1:39,7 1995 10 19 Hrubieszów

800 m

14 Klik Małgorzata SP 1 Hrubieszów 2:27,64 1994 09 17 Kielce
15 Paczos Maria LO Hrubieszów 2:16,4 1978 10 13 Hrubieszów
16 Paczos Maria LO Hrubieszów 2:15,8 1979 06 10 Spała

1000 m

14 Brzoza Marlena SP 3 Hrubieszów 3:17,21 1994 09 10 Lublin
15 Klik Małgorzata ZSO Hrubieszów 3:03,89 1995 10 05 Hrubieszów
16 Klik Małgorzata ZSO Hrubieszów 2:55,96 1996 07 27 Kielce

1500 m

14 Śliwińska Joanna SP 2 Hrubieszów 5:25,83 1996 09 10 Hrubieszów
15 Turzyńska Elżbieta SP 2 Hrubieszów 5:02,1 1983 05 14 Hrubieszów
16 Paczos Maria LO Hrubieszów 4:33,3 1979 07 28 Poznań

1 mila

14 Łatka Anna SP 2 Hrubieszów 6:42,75 2005 08 04 Hrubieszów
15 Śliwińska Joanna SP 2 Hrubieszów 5:41,55 1996 08 06 Warszawa
16 Klik Małgorzata ZSO Hrubieszów 5:10,07 1996 08 28 Hrubieszów

2000 m

15 Borkowska Maria ZSE Hrubieszów 8:58,0 1988 09 27 Hrubieszów
16 Skibińska Aneta LO Hrubieszów 7:02,4 1989 06 17 Hrubieszów

3000 m

15 Cierech Maria LO Hrubieszów 12:04,8 1973 Hrubieszów
16 Węs Anna ZSMR Hrubieszów 10:45,03 1997 07 18 Kraków

5000 m

16 Klik Małgorzata ZSO Hrubieszów 20:24,20 1996 08 13 Warszawa

5 km po szosie (Sz)

16 Koszałko Alicja LO Hrubieszów 22:08 1997 06 08 Urszulin

10 km – Sz

16 Jędruszko Justyna ZSE Hrubieszów 44:10 1996 05 12 Krzywda

20 km – Sz

16 Koszałko Alicja LO Hrubieszów 1.37:41 1997 09 28 Horodło

100 m. p.pł. (8.20) – PE

15 Szczęk Aleksandra G. 3 Hrubieszów 15,72 2007 09 30 Słubice
16 Bolek Małgorzata ZSO Hrubieszów 15,46 1993 06 19 Kielce

100 m. p.pł. (8.20) – PR

14 lat Ziarkiewicz Marzena SP 2 Hrubieszów 19,0 1981 05 07 Hrubieszów
15 lat Sienkiewicz Elżbieta SP 2 Hrubieszów 16,4 1981 06 27 Kielce
16 lat Tarcz Irena LO Hrubieszów 15,8 1979 06 07 Rzeszów
16 lat Siemko Dorota LO Hrubieszów 15,8 1980 06 08 Hrubieszów

100 m p.pł. (76,2 – 8.50) – PE

15 Szczęk Aleksandra G. 3 Hrubieszów 16,84 2007 06 16 Zamość

200 m p.pł. – PE

14 Krawczuk Marzena SP 1 Hrubieszów 34,46 1991 09 28 Lublin
15 Piekarska Anna LO Hrubieszów 32,20 1991 09 28 Lublin
15 Bolek Małgorzata ZSO Hrubieszów 32,20 1992 10 03 Lublin
16 Bolek Małgorzata ZSO Hrubieszów 30,75 1993 07 10 Lublin

200 m p.pł. – PR

14 Grzyb Edyta SP 3 Hrubieszów 31,71 1999 10 19 Hrubieszów
15 Piekarska Anna LO Hrubieszów 32,0 1991 09 21 Zamość
16 Piekarska Anna LO Hrubieszów 31,7 1992 05 19 Hrubieszów

300 m p.pł. – PE

14 Seweryn Justyna SP 2 Hrubieszów 52,72 1998 10 06 Zamość
15 Szczęk Aleksandra G. 3 Hrubieszów 46,04 2007 09 29 Słubice
16 Pieniak Mariola ZSE Hrubieszów 45,96 1991 07 25 Zabrze

400 m p.pł. – PE

15 Seweryn Justyna ZSR Hrubieszów 1:14,01 1999 09 29 Zamość
16 Pieniak Mariola ZSE Hrubieszów 1:04,48 1991 08 25 Poznań

400 m p.pł. – PR

14 Szczęk Barbara SP 2 Hrubieszów 1:19,0 1984 05 13 Hrubieszów
15 Kwaśniak Bożena ZS 3 Hrubieszów 1:10,8 1980 09 07 Lublin
16 Pańczyk Jolanta LO Hrubieszów 1:04,9 1975 06 11 Warszawa

Skok w dal

14 lat Doroszczuk Magda G. 2 Hrubieszów 5.32 2007 06 20 Lublin
15 lat Dąbrowska Sylwia G. 2 Hrubieszów 5.55 2001 09 30 Bielsko-Biała
16 lat Dąbrowska Sylwia ZS 3 Hrubieszów 5.69 2002 09 29 Lublin

Skok wzwyż

14 Zawadzka Danuta SP Werbkowice 1.47 1970
15 Kamieniarz Danuta SP 2 Hrubieszów 1.51 1977 05 13 Hrubieszów
16 Pukaluk Aneta G. Mircze 1.56 2003 05 28 Zamość

Trójskok

14 Teterycz Aneta SP 3 Hrubieszów 8.75 2003 08 08 Hrubiesz.
15 Teterycz Aneta SP 3 Hrubieszów 8.75 2003 08 08 Hrubiesz.
16 Szabat Aleksandra G. 2 Hrubieszo0w 9.43 2002 06 25 Zamość

Pchnięcie kulą 4 kg

14 lat Obszańska Beata SP 1 Hrubieszów 9.37 1979 05 03 Hrubieszów
15 lat Michalina Bogumiła SP Michalów 10.26 1980 06 08 Hrubieszów
16 lat Michalina Bogumiła ZSR Turkowice 11.10 1981 05 05 Hrubieszów

Pchnięcie kulą 3 kg

14 Gorzędowska Justyna SP Przewodów 9.53 1997 09 24 Hrubieszów
15 Basiak Alicja ? 9.98 1986 05 10 Zamość
16 Basiak Alicja ? 9.98 1986 05 10 Zamość

Rzut dyskiem 1 kg

14 Bojarczuk Joanna SP Czerniczyn 27.88 1984 05 16 Hrubieszów
15 Skibińska Renata SP Czerniczyn 30.42 1985 04 25 Hrubieszów
16 Dragan Małgorzata ZSR Turkowice 31.34 1985 06 Białystok

Rzut oszczepem – obecny typ

14 Kiryczuk Anna G. Horodło 23.56 2005 05 12 Zamość
15 Kiryczuk Anna G. Horodło 25.14 2006 06 03 Zamość
16 Kiryczuk Anna G. Horodło 25.14 2006 06 03 Zamość

Chód 3000 m – po bieżni

14 lat Łatka Agnieszka G. 2 Hrubieszów 17:41,35 2005 09 11 Warszawa
15 lat Koszałko Joanna G.ZS 2 Hrubiesz. 15:54,67 2005 09 25 Kielce
16 lat Koszałko Joanna G.ZS 2 Hrubiesz. 14:46,27 2006 07 15 Biała Podl.

Chód 5000 m – po bieżni

15 Łatka Agnieszka G. 2 Hrubiesz. 28:02,15 2006 09 09 Zamość
16 Koszałko Joanna G.ZS 2 Hrubiesz. 25:50,75 2006 09 09 Zamość

Chód 20 km – szosa

16 Łatka Agnieszka ZS 3 Hrubieszów 2.01:27 2007 09 23 Bieruń

4 x 100 m – PE

14 Dąbrowska Sylwia, Justyna Paczała, Paulina Krzaczek, Iwona Kamień G. 2 Hrubieszów 53,63 2000 06 12 Zamość
15 Justyna Paczała, Sylwia Dąbrowska, Paulina Krzaczek, Iwona Kamień G. 2 Hrubieszów 51,91 2001 06 17 Białystok
16 Kamień Iwona, Paczała Justyna, Krzaczek Paulina, Dąbrowska Sylwia ZS 3 Hrubieszów 51,13 2002 06 04 Zamość

4 x 100 m – PR

14 Sylwia Dąbrowska, Paulina Krzaczek, Justyna Paczała, Iwona Kamień G. 2 Hrubieszów 53,55 2000 10 12 Hrubieszów
15 Dobrowolska Aleksandra, Bobis Agnieszka, Hukowska Beata, Kuniczuk Małgorzata SP 2 Hrubieszów 52,5 1986 05 31 Kozienice
16 Raczyńska Małgorzata, Czuwara Małgorzata, Pańczyk Jolanta, Szczepańska Anna LO Hrubieszów 51,2 1975 06 01 Lublin

4 x 200 m – PE

16 Justyna Seweryn, Patrycja Bogucka, Dorota Balcer, Dominika Lebiedowicz 2:03,83 ZSR Hrubieszów 19999 09 29 Zamość

4 x 200 m – PR

14 Kowalczyk Joanna, Binięda Mariola, Fiedur Małgorzata, Sidor Aleksandra SP 2 Hrubieszów 1:59,5 1979 05 08 Zamość
15 Kolano Dorota ,Kwaśniewska Irmina, Mazur Irmina, Kwiatkowska Anna Unia Hrubieszów 1:54,5 1976 06 23 Mielec
16 Kolano Dorota, Kwaśniewska Irmina, Mazur Irmina, Kwiatkowska Anna Unia Hrubieszów 1:54,5 1976 06 23 Mielec

4 x 400 m

14 Lenard Beata, Misiuk Beata, Baran Marta, Stankiewicz Helena SP 2 Hrub. 4:3… 81 06 07 Hrub.
15 Korzeniowska Barbara, Kulik Aneta, Muzyczuk Małgorzata, Safin Wanda Unia Hrub. 4:16,8 1976 06 27 Lublin
16 Siemko Dorota, Bakuń Małgorzata, Kwaśniak Bożena, Kotko Jolanta Unia Hrub. 4:06,5 1980 07 13 Mielec

Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Od lewej: Majka Hojda, Bartek Grzyb i Magda Doroszczuk mogą sporo zmian wprowadzić w rekordach od 14 do 16 lat (zdjęcie – mak).

Hrubieszow LubieHrubie 2009