Rekordy powiatu chłopców w la 10 – 13 lat

HrubieszówPowiat hrubieszowski Podaliśmy rekordy dziewcząt powiatu hrubieszowskiego w lekkiej atletyce w zakresie obecnej szkoły podstawowej klas III – VI więc teraz przedstawiamy rekordy chłopców. Warto podkreślić, że kilka wyników zostało poprawionych w bieżącym roku. Kto, co, jak ? Chcesz, poczytaj.

Reklamy

***

Chłopcy

60 METRÓW – POMIAR ELEKTRONICZNY (PE)

11 lat Małyszka Paweł SP 3 Hrubieszów 8,73 2008

12 lat Małyszka Paweł SP 3 Hrubieszów 8,39 2009

13 lat Łopocki Michał SP 1 Hrubieszów 7,89 2009

60 METRÓW – POMIAR RĘCZNY (PR)

10 Suchecki Dariusz SP 1 Hrubieszów 9,17 1997

11 Małyszka Paweł SP 3 Hrubieszów 8,63 2008

12 Lubawski Radosław SP 1 Hrubieszów 8,0 1978

13 Lubawski Radosław SP 1 Hrubieszów 7,5 1979

100 M. – PE

13 Łopocki Michał SP 1 Hrubieszów 12,12 2009

100 M. – PR

10 Ciesielczuk Piotr SP 2 Hrubieszów 15,4 1983

11 Gniecki Emil SP 2 Hrubieszów 14,48 1994

12 Lubawski Radosław SP 1 Hrubieszów 13,3 1978

13 Lubawski Radosław SP 1 Hrubieszów 12,4 1979

200 M. – PE

13 Stankiewicz Maciej SP 1 Hrubieszów 27,62 1993

200 M. – PR

11 Kitliński Marek Hubert SP 1 Hrubieszów 33,1 1988

12 Konieczny Patryk SP 1 Hrubieszów 30,28 1997

13 Lubawski Radosław SP 1 Hrubieszów 26,6 1979

300 M. – PE

10 Borys Dawid SP Horodło 51,58 1998

11 Bednarczuk Rafał SP ? Hrubieszów 50,61 2008

12 Drożdżak Bartłomiej SP Werbkowice 49,29 1998

13 Bieńkowski Mateusz SP Turkowice 42,95 2006

300 M. – PR

10 Suchecki Dariusz SP 1 Hrubieszów 53,23 1997

11 Suchecki Dariusz SP 1 Hrubieszów 48,05 1998

12 Rapa Przemysław SP Malice 46,22 1995

13 Lubawski Radosław SP 1 Hrubieszów 42,1 1979

400 M. – PR

11 Drożdżak Bartłomiej SP Werbkowice 1:15,12 1997

12 Konieczny Patryk SP 1 Hrubieszów 1:09,78 1997

13 Paluch Krzysztof SP 2 Hrubieszów 1:02,0 1977

500 METRÓW PE+PR

10 Krukowski Bogusław SP 2 Hrubieszów 1:40,7 1979

11 Konieczny Patryk SP 1 Hrubieszów 1:33,14 1996

12 Rapa Przemysław SP Malice 1:25,54 1995

13 Frel Artur SP 1 Hrubieszów 1:20,69 1996

600 METRÓW

10 Mikuła Paweł SP Hulcze 2:03,0 1993

11 Paradowski Roman SP 1 Hrubieszów 1:53,2 1977

12 Koszałko Grzegorz SP 3 Hrubieszów 1:46,97 1996

13 Koszałko Łukasz SP 3 Hrubieszów 1:42,13 1996

800 METRÓW

10 Kitliński Piotr SP 1 Hrubieszów 2:50,4 1982

11 Kitliński Piotr SP 1 Hrubieszów 2:44,3 1983

12 Kitliński Piotr SP 1 Hrubieszów 2:33,0 1984

13 Lipski Ernest SP 2 Hrubieszów 2:26,3 1992

1000 METRÓW

10 Gębala Krystian SP 1 Hrubieszów 3:46,85 2005

11 Konieczny Patryk SP 1 Hrubieszów 3:26,21 1996

12 Drożdżak Bartłomiej SP Werbkowice 3:11,71 1998

13 Koszałko Łukasz SP 3 Hrubieszów 3:00,68 1996

1500 METRÓW

12 Warzocha Andrzej ? 5:32,2 1975

13 Kasiborski Adam SP 2 Hrubieszów 5:22,6 1976

1 MILA (1609,32 M.)

13 Naja Grzegorz SP 2 Hrubieszów 5:30,71 1996

2000 METRÓW

11 Konieczny Patryk SP 1 Hrubieszów 7:26,2 1996

12 Koszałko Grzegorz SP 3 Hrubieszów 7:18,4 1996

13 Drożdżak Bartłomiej SP Werbkowice 6:43,58 1999

110 M. P.PŁ. (91,4) – PE

13 Koc Bartłomiej SP 2 Hrubieszów 22,83 1987

110 M. P.PŁ. (91,4) – PR

13 Kuczmara Mariusz SP 2 Hrubieszów 22,0 1981

200 M. P.PŁ. (76,2) – PR

13 Bzdek Wiesław SP 2 Hrubieszów 33,7 1982

SKOK W DAL

10 Stadnicki Jacek SP Strzyżów 3.98 1979

11 Sienkiewicz Jarosław SP 2 Hrubieszów 4.60 1983

12 Sienkiewicz Jarosław SP 2 Hrubieszów 4.97 1984

13 Bzdek Wiesław SP 2 Hrubieszów 5.50 1982

SKOK WZWYŻ

10 Bajurko Cezary SP 2 Hrubieszów 1.15 1973

10 Bielak Ryszard SP Strzyżów 1.15 1979

10 Domina Mateusz SP 3 Hrubieszów 1.15 2005

11 Grzyb Bartłomiej SP 3 Hrubieszów 1.39 2005

12 Grzyb Bartłomiej SP 3 Hrubieszów 1.49 2006

12 Chachler Mateusz SP 3 Hrubieszów 1.49 2006

13 Paradowski Roman SP 1 Hrubieszów 1.60 1979

13 Rudiuk Waldemar SP 2 Hrubieszów 1.60 1979

TRÓJSKOK

11 Otręba Mateusz SP 3 Hrubieszów 7.78 2003

PCHNIĘCIE KULĄ 5 KG

11 Hawryluk Bartłomiej SP 2 Hrubieszów 4.88 1983

12 Hawryluk Piotr SP 2 Hrubieszów 7.57 1983

13 Machometa Piotr SP Dołhobyczów 9.00 1978

PCHNIĘCIE KULĄ 4 KG

10 Kitliński Piotr SP 1 Hrubieszów 4.25 1982

11 Nazar Sławomir SP Nieledew 6.71 1979

12 Sętowski Grzegorz SP 2 Hrubieszów 8.67 1975

13 Sętowski Grzegorz SP 2 Hrubieszów 10.45 1976

RZUT DYSKIEM 1,5 KG

13 Żołnierczuk Mariusz SP 2 Hrubieszów 18.70 1975

RZUT DYSKIEM 1 KG

12 Sętowski Grzegorz SP 2 Hrubieszów 19.16 1975

13 Misiak Stanisław ? 25.62 1984

RZUT OSZCZEPEM 800 G. (STARY TYP)

13 Bodnar Piotr SP 2 Hrubieszów 22.82 1983

RZUT OSZCZEPEM 600 G. (STARY TYP)

13 Kisielewski Grzegorz SP 1 Hrubieszów 34.91 1984

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

10 Głowacz Grzegorz SP 1 Hrubieszów 51.00 1984

11 Piwowar Wojciech SP 2 Hrubieszów 53.00 2000

12 Kamiński Marian SP 2 Hrubieszów 62.00 1976

13 Kurzawa Marian SP Nieledew 76.00 1975

CHÓD 3 KM PO BIEŻNI

12 Bakuń Paweł SP 2 Hrubieszów 18:31,0 1982

13 Gnieciak Andrzej SP 2 Hrubieszów 18:01,5 1982

SZTAFETA 8 x 50 METRÓW

12 SP 1 Hrubieszów 59,9 1977

12 SP 2 Hrubieszów 59,9 1977

13 SP 2 Hrubieszów 54,8 1978

(Jarosław Perehubka, Robert Sakowski, J. Przytuła, Mariusz Oktaba, Andrzej Sienkiewicz, S. Borusiewicz, Wojciech. Dudek, Dariusz. Papuda)

4 x 60 METRÓW

13 SP 2 Hrubieszów: 33,3 1974

(Jarosław Dąbrowski, M. Mazurek, Waldemar Niedźwiedź, Przemysław Sidor)

4 x 100 METRÓW PR

10 SP 3 Hrubieszów 68,40 1995

(Dąbrowski, Kuźniarski, Grzesiuk, Hryniewicz)

13 SP 2 Hrubieszów: 55,9 1974

(Ireneusz Barański, M. Pietraszek, Waldemar Niedźwiedź, Przemysław Sidor)

4 x 200 METRÓW

13 SP 2 Hrubieszów 2:05,7 1993

(Marcin Wojtiuk, Szymon Welter, Przemysław Szmyt, Grzegorz Kanadys)

4 x 600 METRÓW

13 SP 3 Hrubieszów 7:30,9 1993

(Piotr Adamczuk, M. Germański, Tomasz Kisielewski, K. Stasiak)

CZWÓRBÓJ (60 m.+ w DAL+ PIŁECZKA PALANTOWA + 1000 m.)

10 Borys Dawid SP Horodło 133 1998

(9,63+3.70+41+4:00,58)

11 Konieczny Patry SP 1 Hrubieszów 196 1996

(9,38+3.92+45.90+3:26,61)

12 Małysza Paweł SP 3 Hrubieszów 249 2009

(8,43-4.52-51.50-3:45,63)

13 Kościowski Eryk SP 2 Hrubieszów 325 2009

(8,17-62.00-4.96-3:22,75)

Uwaga !

W tabelach może brakować wyników z czwartków lekkoatletycznych, które odbywały się w Hrubieszowie, ponieważ organizatorzy po zawodach wyniki pozostawiają dla siebie.

Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

Na zdjęciu – Piotr Kitliński, tak się złożyło, że z tych młodych rekordzistów osiągnął najwięcej w starszych kategoriach wiekowych z seniorami włącznie.

Hrubieszow LubieHrubie 2009