Remis i niepewny los ostatniego meczu Kryształu!?

W ramach IV ligi Kryształ Werbkowice w dziewiątej kolejce zremisował w Łęcznej z drugą drużyną, czyli bezpośrednim zapleczem miejscowego Górnika występującego w Ekstraklasie i jest to dziewiąty mecz bez porażki, ale, jak wyczytałem na stronie internetowej Kryształu były nieprawidłowości ze strony tej drużyny. Decyzje podejmie Komisja Weryfikacyjna. Byłaby wielka szkoda!

Reklamy

 

Kolejka 9 – 27-28 września

 

Górnik II Łęczna – Kryształ Werbkowice 2-2 (1:0)

Bramki dla Kryształu – Rybka 77, Podgórski 83

Kryształ: Suchodolski (17 Mac) – Wójtowicz, Lebega, Dobromilski, Maliuk (46 Śmiałko),– Chruściński (61 Kulik), Nieradko (75 Dec), Rajtar, Poterucha,  – Antoniuk (66 Podgórski), Rybka.

Żółte kartki:  Lebega, Maliuk (Kryształ).


Niestety najprawdopodobniej po weryfikacji spotkania drużyna Kryształu Werbkowice zostanie ukarana walkowerem ze względu na grę nieuprawnionego zawodnika tj. zgodnie z regulaminem rozgrywek (§ 13 ust. 5) drużyny biorące udział w IV ligowych rozgrywkach są uprawnione do wymiany 4 zawodników.

 

Łada 1945 Biłgoraj – Janowianka Janów Lubelski 0-4

Czarni Dęblin – Victoria Żmudź 3-1

Opolanin Opole Lubelskie – Lewart Lubartów 0-3

Orlęta Łuków – Omega Stary Zamość 2-1

Włodawianka Włodawa – Ruch Ryki 6-0

Orion Niedrzwica Duża – Powiślak Końskowola 3-2

AMSPN Hetman Zamość – Grom Kąkolewnica – 1 X 2014

 

Tabela

1.     Kryształ Werbkowice           9    19  5    4    0    20-6

2.     Lewart Lubartów                    9    19  5    4    0    15-7

3.     Górnik II Łęczna                     9    15  4    3    2    16-8

4.     Czarni Dęblin                          9    15  4    3    2    18-13

5.     Opolanin Opole Lubelskie       9    15  4    3    2    12-15

6.     Janowianka Janów Lubelski    9    15  4    3    2    17-11

7.     Orion Niedrzwica Duża           9    14  4    2    3    16-13

8.     Powiślak Końskowola             9    14  4    2    3    25-15

9.     Victoria Żmudź                        9    13  4    1    4    16-25

10.   Omega Stary Zamość             9    12  4    0    5    12-11

11.   Orlęta Łuków                          9    11  3    2    4    12-15

12.   AMSPN Hetman Zamość          8    10  2    4    2    11-7

13.   Łada 1945 Biłgoraj                  9    8    1    5    3    8-14

14.   Włodawianka Włodawa          9    6    2    0    7    22-22

15.   Ruch Ryki                                9    5    1    2    6    11-28

16.   Grom Kąkolewnica                  8    3    1    0    7    6-27

 

 

Kolejka 10 – 4-5 października

 

Orion Niedrzwica Duża –     Łada 1945 Biłgoraj

Powiślak Końskowola    –     Górnik II Łęczna

Kryształ Werbkowice –     Włodawianka Włodawa

Ruch Ryki                       –     Orlęta Łuków

Omega Stary Zamość    –     Opolanin Opole Lubelskie

Lewart Lubartów           –     AMSPN Hetman Zamość

Grom Kąkolewnica         –     Czarni Dęblin

Victoria Żmudź               –     Janowianka Janów Lubelski



Opracował – mak

Foto – ze strony Kryształu.