25 czerwca 2024

Remis Unii z Huczwą

W 6. kolejce IV ligi lubelskiej Unia Hrubieszów podejmowała na własnym stadionie Huczwę Tyszowce. Mecz zakończył się remisem 3:3, mimo że Unia prowadziła do przerwy 2:0, a w drugiej połowie 3:1. Hat trick’a zaliczył Mateusz Oleszczuk.

Reklamy

Zawodnicy Unii Hrubieszów przeprowadzili rozgrzewkę w koszulkach z napisem „Domin – jesteśmy z Tobą! Czekamy na Ciebie!”, a piłkarze Huczwy włożyli koszulki z napisem „Dominik – jesteśmy z Tobą!”, zaś na trybunach kibice rozwiesili transparent „Domin – wracaj do zdrowia!”.

Po meczu, o godzinie 18, w kościele św. Mikołaja w Hrubieszowie, odbyła się msza święta w intencji szybkiego powrotu do zdrowia piłkarza i trenera Unii Hrubieszów – Dominika Kazana, który miał poważny wypadek i przebywa w lubelskim szpitalu.

Reklamy

***

Unia Hrubieszów – Huczwa tyszowce 3:3 (2:0)

Reklamy

Skład Unii: Tomczyszyn, Blicharz, Pietrusiewicz, Turewicz, A. Oleszczuk (17′ Wanarski), Wiejak, Podgórski, Pańko (86′ Steciuk), M. Oleszczuk, Greniuk (46′ Kamiński), Szkutnik (65′ Herda)

Skład Huczwy Tyszowce: Wyłupek, Lis (88′ Iskierka), Michna, Gilarski, Dworak (54′ Okalski), Pyś (79′ Walentyn), Popko, Kaznokha, Daszkiewicz (88′ Gałan), Kycko, Ziółkowski

Żółte kartki: Pietrusiewicz, A. Oleszczuk, Kamiński – Popko, Okalski

Bramki:  M. Oleszczuk 18′, 44′, 68′, – Michna 65′, 90′, Ziółkowski 81′

Sędziował: Paweł Tucki

 

Relacja z meczu na stronie Unii:

https://uniahrubieszow-official.klubowo24.pl/Aktualnosci/Szczegoly/3158/unia-wywalczyla-punkt-niedosyt-pozostaje

 


fot. lubiehrubie.pl, wideo: youtube.com / Unia Hrubieszów