Rozgrywki piłkarskie 12 – 13 IV

Świetna kolejka dla naszych drużyn z powiatu w klasie okręgowej – 3 wygrane. Huragan wygrywa w klasie „A”. Lider „B” klasy Andoria Mircze w derbach zdeklasował Jarosławiec. Wygrana juniorów Kryształu i prestiżowa wygrana trampkarzy młodszych Unii w Świdniku.

Reklamy

W ten „weekend” szansa dla juniorów młodszych Unii, aby opuścić pozycję „czerwonej latarni”, kibice pomóżcie im, Wasz doping na pewno pozwoli im uwierzyć w siebie i pokonać rywali z Łukowa.

***

Zamojska Klasa Okręgowa

Unia Hrubieszów – Ostoja Skierbieszów 2:1 (1:1)
bramki dla Unii zdobyli: Suduł 44 min. i Oleszczuk 78

Płomień-Spartan Nieledew – Orzeł Tereszpol 3:0 (2:0),
bramki dla Płomienia zdobyli: Kondraciuk w 20 min., Bobak 41 i Łysiak 60

Kryształ Werbkowice – Omega Stary Zamość 3:0 (2:0),
bramki dla Kryształu zdobyli: Mac w 2 i 36 min., R. Wójtowicz

Olimpiakos Tarnogród – Hetman II Zamość 1:0 (0:0)
Korona Łaszczów – Nord 98 Wysokie 2:1 (1:0)
Victoria Łukowa-Chmielek – Sparta Wożuczyn 3:0 (2:0)
Roztocze Szczebrzeszyn – Zart-Met Olender Sól 0:2 (0:0)
Huczwa Tyszowce – Granica Lubycza Królewska 3:0 (1:0)

Tabela
1. Zart Met Olender Sól 18 44 31-4
2. Hetman II Zamość 18 37 51-16
3. Kryształ Werbkowice 18 35 36-22
4. Olimpiakos Tarnogród 18 35 38-21
5. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn 18 35 51-23
6. Korona Łaszczów 18 32 33-28
7. Huczwa Tyszowce 18 31 48-37
8. Sparta Wożuczyn 18 30 25-26
9. Victoria Łukowa Chmielek 18 27 35-16
10. Unia Hrubieszów 18 27 43-33
11. Ostoja Skierbieszów 18 20 17-47
12. Omega Stary Zamość 18 15 22-45
13. Płomień-Spartan Nieledew 17 13 17-46
14. Granica Lubycza Król. 18 11 14-33
15. Nord 98 Wysokie 17 11 19-41
16. Orzeł Tereszpol 18 10 11-53

Następne mecze:
16 kwietnia godz. 17.00 (zaległy)
Płomień Spartan Nieledew – Nord 98 Wysokie

Kolejka – 19-20 kwietnia
Sparta Wożuczyn – Płomień Spartan Nieledew 20 IV g. 14.00
Orzeł Tereszpol – Unia Hrubieszów 20 IV g. 16.00
Huczwa Tyszowce – Korona Łaszczów 20 IV g. 15.00
Granica Lubycza Królewska – Kryształ Werbkowice 19 IV g. 15.00
Omega Stary Zamość – Roztocze Szczebrzeszyn
Olender Sól – Olimpiakos Tarnogród
Hetman II Zamość – Victoria Łukowa/Chmielek
Ostoja Skierbieszów – Nord 98 Wysokie

***

Zamojska Klasa A – grupa 2

Perła Telatyn – Pogoń 96 Łaszczówka 0:3

Huragan Hrubieszów – Olimpia Miączyn 5:2,
bramki dla Huragana zdobyli: Giz 2, Ptak, Zalewski, Góra

Kresy Dołhobyczów – Ruch Machnów Nowy 0:3
Legion Komarów – Szumy Susiec 1:4
Orkan Bełżec – Sparta Łabunie 2:0
Igros Krasnobród – Echo Zawada 0:1

Tabela
1. Pogoń 96 Łaszczówka 13 30 35-21
2. Szumy Susiec 13 26 29-12
3. Orkan-Aramis Bełżec 13 25 30-17
4. Olimpia Wojan Miączyn 13 24 45-31
5. Echo Zawada 13 22 25-18
6. Huragan Hrubieszów 13 20 34-25
7. Sparta Łabunie 13 17 21-16
8. Perła Telatyn 13 14 22-25
9. Igros Krasnobród 13 14 21-34
10. Legion Komarów 13 13 37-46
11. Ruch Machnów Nowy 13 10 21-39
12. Kresy Dołhobyczów 13 7 15-51

Kolejka – 19-20 kwietnia
Ruch Machnów Nowy – Huragan Hrubieszów
Olimpia Miączyn – Igros Krasnobród
Echo Zawada – Perła Telatyn
Pogoń 96 Łaszczówka – Orkan Bełżec
Sparta Łabunie – Legion Komarów
Szumy Susiec – Kresy Dołhobyczów

***

Zamojska Klasa B – grupa 2

Płoszczanin Płoskie – Orzeł Cześniki 1:7
Graf Chodywańce – GKS Tarnawatka 2:0
Andoria Mircze – GKS Jarosławiec 16:0 !!!
Szyszła – Zryw Ulhówek-Orion Grabowiec 3:0 v

1. Andoria Mircze 9 23 46-13
2. Orzeł Cześniki 9 22 46-15
3. Szyszła/Zryw Ulhówek 9 20 28-13
4. Altus Szychowice 8 13 19-19
5. Graf Chodywańce 9 8 14-25
6. GKS Tarnawatka 9 4 11-25
7. Płoszczanin Płoskie 9 4 13-38
8. GLKS Jarosławiec 9 2 5-39
9. Orion Grabowiec 9 16 21-16
Orion Grabowiec wycofał się po rundzie jesiennej.

Kolejka – 19-20 kwietnia
Pauza: Płoszczanin Płoskie
Orzeł Cześniki – Szyszła/Zryw Ulhówek
Orion Grabowiec – Andoria Mircze
GLKS Jarosławiec – Graf Chodywańce
GKS Tarnawatka – Altus Szychowice

***

Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Wieniawa Lublin – Unia Hrubieszów 9:0 (5:0)

Tabela
1. Górnik Łęczna 16 45 87:5
2. Wisła Puławy 15 39 45:14

12. Motor Lublin 14 12 21:29
13. Orłęta Łuków 16 5 24:74
14. Unia Hrubieszów 16 4 16:89

Następny mecz
Unia Hrubieszów – Orlęta Łuków

***

Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych – grupa południe

Avia Świdnik – Unia Hrubieszów 1:2 (1:1), bramki dla Unii zdobyli: Oleszczuk i Bronicki

Tabela
1. AMSPN Hetman Zamość 16 48 80:4
2. Tomasovia 15 30 50:22
3. Jedynka Krasnystaw 16 30 40:22

6. Sygnał Lublin 15 28 39:23
7. Unia Hrubieszów 16 25 36:26
8. Widok Lublin 14 23 36:16
9. Motor Lublin 15 23 27:27
10. Dystans Chełm 16 16 26:48
… 14.

Następny mecz
Unia Hrubieszów – Sygnał Lublin

***

Zamojska Klasa Juniorów

Korona Łaszczów – Nord 98 Wysokie 2 : 5
Płomień-Spartan Nieledew – Orzeł Tereszpol 0 : 2
Victoria Łukowa Chmielek – Sparta Wożuczyn 1 : 1
Olimpiakos Tarnogród – Hetman Zamość 0 : 1
ASPN Roztocze Szczebrzeszyn – Zart Met Olender Sól 0 : 7
Kryształ Werbkowice – Omega Stary Zamość 5 : 2
Huczwa Tyszowce – Granica Lubycza Król. 2 : 1
pauza – Ostoja Skierbieszów

1. Victoria Łukowa Chmielek 17 39 54-16
2. ASPN Roztocze Szczebrzeszyn 17 37 71-34
3. Zart Met Olender Sól 17 34 45-30
4. Granica Lubycza Król. 17 32 30-16
5. Huczwa Tyszowce 17 30 48-45
6. Kryształ Werbkowice 17 28 34-28
7. Hetman Zamość 17 28 45-39
8. Sparta Wożuczyn 17 27 38-30
9. Nord 98 Wysokie 15 23 35-40
10. Olimpiakos Tarnogród 17 19 24-38
11. Orzeł Tereszpol 17 17 27-36
12. Korona Łaszczów 16 16 27-46
13. Płomień-Spartan Nieledew 16 14 20-34
14. Omega Stary Zamość 17 13 24-45
15. Ostoja Skierbieszów 16 4 11-56

opracował – mak

Na zdjęciu – Łysiak Wojciech, zawodnik Płomienia Spartan Nieledew zdobył trzecią bramkę dla drużyny w ostatnim ligowym meczu i ustalił wynik na 3: