Rozgrywki piłkarskie 21 i 22 października

Piłkarskie rozgrywki drużyn z powiatu hrubieszowskiego, które odbyły się w dniach 21 i 22 października 2006 r.

Reklamy

br />Zamojska Liga Okręgowa

Omega Stary Zamość – Płomień Spartan Nieledew 3:2 (0:1)
Dla Płomienia bramki zdobył Tomasz Świst w 20 i 70 min. Nastąpiła zmiana – trenera Marcina Nowaka zastąpił Krzysztof Kopczyński (już był trenerem Plomienia).
Następny mecz u siebie z Ostoją Skierbieszów (7 miejsce w tabeli) 20 października (sobota) od godz. 14.00.

Szumy Susieć – Unia Hrubieszów 1:3 (0:1)
Dla Unii gole zdobyli Marcin Porowczuk w 15 min., Piotr Wierzbicki w 55, Sebastian Bodys w 80 min.
Następny mecz u siebie z Gromem Różaniec (15 miejsce) 29 października (niedziela) od godz. 14.00.

Kryształ Werbkowice – Roztocze Szczebrzeszyn 3:3 (0:1)
Bramki dla Kryształu zdobyli Śmiałko w 50 min., Adrian Brzozowski 68, Piotr Musiał 80 min.
Następny mecz w Zawadzie z Echem (13 miejsce) 29 października (niedziela) od godz. 13.00.

Tabela po 12 kolejkach

1. Spartakus Szarowola 36 pkt. br. 49:6
2. Omega Stary Zamość 21 24:16 (jeden mecz mniej)
3. Roztocze Szczebrzeszyn 21 35:20
4. Hetman II Zamość 21 27:13
5. Unia Hrubieszów 20 28:29
6. Korona Łaszczów 18 18:11 (jeden mecz mniej)
7. Ostoja Skierbieszów 18 21:31
8. Kryształ Werbkowice 17 18:28
9. Olimpiakos Tarnogród 16 21:17 (jeden mecz mniej)
……………………………………………….
14. Huczwa Tyszowce 10 14:34
15. Grom Różaniec 8 21:24
16. Płomień Nieledew 8 12:36

ZAMOJSKA KLASA „A” – GRUPA II

Huragan Hrubieszów – Sparta Łabunie 1:3 (0:1)
Następny mecz 29 października (niedziela) od godz. 14.00 w w Krasnobrodzie z Igrosem (6 w tabeli).

Szyszła/Zryw Ulhówek – Kresy Dołhobyczów 4: 2 (2:1)
Następny mecz 29 października (niedziela) od godz. 15.00 u siebie z Ruchem Machnów Nowy (9 miejsce).

Tabela po 10 kolejkach

1. Sparta Wożuczyn 28 pkt. br. 38:12
2. Nord Wysokie 25 22:10
…………………………..
8. Płoszczanin Płoskie 12 15:25
9. Ruch Machnów Nowy 10 20:28
10. Huragan Hrubieszów 9 10:15
11. Kresy Dołhobyczów 9 19:31
12. Pogoń Łaszczówka 7 12:26

Wojewódzka II Liga Juniorów Młodszych – rocznik 1990 i młodsi

Włodawianka Włodawa – Unia Hrubieszów 1:2
Ponownie 2 bramki zdobył Ernest Kopczyński.
Następny mecz (ostatni w tej rundzie) w Hrubieszowie 28 października (Sobota) od godz. 14.00 ze Stalą Poniatowa (5 miejsce w tabeli).

Mecz na szczycie Avia Świdnik – Opolanin 2:1

Tabela po 10 kolejkach

1. Unia Hrubieszów 25 pkt. br. 26:16
2. Opolanin Opole 22 36:12
3. Avia Świdnik 22 26:8
4. Huragan Międzyrzec Podl. 18 30:16
5. Stal Poniatowa 18 16:15
…………………… 12 drużyn

Zamojska Klasa „B” – grupa II

Graf Chodywance – Andoria Mircze 1:0
Następny mecz 29 października (niedziela) od godz. 13.00 w Mirczu z Olimpią Miączyn (2 miejsce w tabeli).

Olimpia Miączyn – Altus Szychowice 8:0
Następny mecz 29 października (niedziela) od godz. 14.00 w Szychowicach z Orionem Grabowiec (ostatnie miejsce w tabeli).

Orzeł Cześniki – GLKS Jarosławiec 4:0
GLKS Jarosławie pauzuje.

Tabela po 7 kolejkach

1. Perła Telatyn 21 pkt. br. 25:7
……………………………………….
4. Orzeł Cześniki 13 18:10
5. Altus Szychowice 12 16:21
6. Graf Chodywance 9 9:16
7. GLKS Jarosławiec 6 15:18
8. Andoria Mircze 3 9:20
9. Orion Grabowiec 0 11:41

Tekst opracował na podstawie Lubelskiego Sport Express i Kroniki Tygodnia (B klasa) – mak

Na zdjęciu – Piotr Wierzbicki – król strzelców ligi halowej 2005/2006.