Rozgrywki piłkarskie 23/24 września

Piłkarskie rozgrywki drużyn z powiatu hrubieszowskiego w dni 23 i 24 września 2006 r.

Reklamy

Zamojska Liga Okręgowa

Ostoja Skierbieszów – Unia Hrubieszów 4:0 (2:0
W drużynie Unii rozpoczęło mecz 8 – miu (słownie ośmiu zawodników), po 20 min. dołączył 9 – ty
Następny mecz 1 października (niedziela) w Hrubieszowie od godz. 16.00 z Cosmosem Józefów

Płomień/Spartan Nieledew – Hetman II Zamość 0:0
Następny mecz w Szczebrzeszynie z Roztoczem od godz. 15.00, ale w sobotę 30 września

Kryształ Werbkowice – Spartakus Szarowola 1:7 (0:3)
Honorową bramkę dla Kryształu zdobył Adrian Brzozowski w 88 min.
Następny mecz w Łaszczowie z Koroną od godz. 15.00 w sobotę 30 września.

Na życzenie kibiców z Ameryki przedstawiam całą tabelę.

1. Spartakus Szarowola 8 – 24 – 35:5
2. Kryształ Werbkowice 8 – 15 – 13:13
3. Omega Stary Zamość 8 – 14 – 15:11
4. Roztocze Szczebrzeszyn 8 – 14 – 18:15
5. Ostoja Skierbieszów 8 – 12 – 16:21
6. Hetman II Zamość 8 – 11 -14:11
7. Korona Łaszczów 7 – 10 – 13:19
8. Olimpiakos Tarnogród 8 – 10 – 8:11
9. Cosmos Józefów 8 – 10 – 9:13
10. Szumy Susiec 8 – 10 – 10:9
11. Huczwa Tyszowce 8 – 10 – 12:21
12. Victoria Łukowa/Ch. 8 – 9 – 11:13
13. Grom Różaniec 8 – 8 – 18:12
14. Unia Hrubieszów 8 – 8 – 11:24
15. Echo Zawada 7 – 6 – 9:12
16. Płomień/Spartan Nieledew 8 – 5 – 7:18

Uwaga ! kolejno w rubrykach: ilość meczy, punkty, stosunek bramek.

ZAMOJSKA KLASA „A” – GRUPA II

Huragan Hrubieszów – Nord 98 Wysokie 0:2 (0:1)
W Huraganie nastąpiła zmiana trenera, odszedł Mirosław Nowak.

Igros Krasnobród – Kresy Dołhobyczów 3:1 (1:0)

Następny mecz małe DERBY 1 października (niedziela) od godz. 15.00 Kresy – Huragan w Dołhobyczowie.

Tabela

1. Sparta Wożuczyn – 6 – 18 – 25:3
2. Nord Wysokie – 6 – 18 – 14:3
3. Aramis Orkan Bełżec 6 – 10 – 14:10
4. Ogros Krasnobród 6 – 10 – 12:10
…………………..
10. Ruch Machnów Nowy 6 – 6 – 9:15
11. Huragan Hrubieszów 6 – 3 – 5:9
12. Kresy Dołhobyczów 6 – 3 – 7:21

Uwaga kolejno w rubrykach: ilość meczy, punkty, stosunek bramek.

II Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych – rocznik 1990 – młodsi

Opolanin Opole – Unia Hrubieszów 6:0

Tabela – czołówka

1. Unia Hrubieszów 6 – 15 – 20:13
2. Avia Świdnik 6 – 14 – 21:5
3. Opolanin Opole 6 – 13 – 20:8
4. Huragan Międ. Podl. 6 – 9 – 21:13
5. Wisła Puławy 6 – 9 – 14:11
……………………………………….

12 drużyn
Uwaga kolejno w rubrykach: ilość meczy, punkty, stosunek bramek.

Następny mecz 30 września (sobota) w Hrubieszowie od godz. 15.00 z Wisłą Puławy

Zamojska Klasa „B” – grupa II – 2 kolejka

Andoria Mircze – Tarnawatka 1:3
Następny mecz DERBY Altus Szychowice – Andoria Mircze 1 października (niedziela) godz. 15.00.

Perła T. – Jarosławiec 2:1
Następny mecz 30 września (sobota) godz. 15.00 w Jarosławcu z Graf Chodywance.

Altus Szychowice pauzował
Następny mecz DERBY Altus Szychowice – Andoria Mircze 1 października (niedziela)godz. 15.00.

TABELA

1. Perła Telatyn 4 – 12 – 13:6
2. Altus Szychowice 3 – 9 – 7:1
3. Olimpia Miączyn 3 – 6 – 18:6
4. Tarnawatka 3 – 6 – 6:4
5. Orzeł Cześniki 4 – 6 – 8:7
6. Jarosławiec 4 – 3 – 7:9
7. Graf Chodywance 3 – 3 – 5:8
8. Andoria Mircze 4 – 3 – 9:13
9. Orion Grabowiec 4 – 0 – 8:27

Uwaga kolejno w rubrykach: ilość meczy, punkty, stosunek bramek.

Trampkarze

Olimpiakos Tarnogród – Unia Hrubieszów 0:3

27 września (środa) od godz. 15.00 zostaną rozegrane mecze w ramach Pucharu Polski:

Andoria Mircze – Huczwa Tyszowce
Sparta Wożuczyn – Unia Hrubieszów
Graf Chodywańce – Kryształ Werbkowice
Huragan Hrubieszów – Płomień/Spartan Nieledew

Gospodarze na pierwszym miejscu, kto wygra awansuje dalej. Druga runda 11 października od 14.00, trzecia 25 października od 13.00.

7 października (sobota) w Zamościu z okazji 30 – lecia Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej zostanie rozegrany mecz pomiędzy reprezentacją zamojszczyzny a I – wszo ligowym Górnikiem Łęczna. Trenerem reprezentacji zamojszczyzny będzie obchodzący 25 – lecie pracy trenerskiej p. MARIAN CISŁO. Ciekawe czy zostanie powołany któryś z piłkarzy naszego powiatu, czy Unii?

Tekst opracował na podstawie Lubelskiego Sport Express i Kroniki Tygodnia (B klasa) – mak

na zdjęciu – Marian Cisło