Rusza piłkarska klasa „A”

W dniach 16/17 VIII 2008 r. rozpoczyna sezon 2008/2009 Zamojska Klasa „A” – grupa II. Występują w niej trzy kluby z powiatu hrubieszowskiego: spadkowicz Płomień Spartan Nieledew, Huragan Hrubieszów, beniaminek Andoria Mircze. Powodzenia!

Reklamy

***

Terminarz rozgrywek

I runda – Jesień – 2008

16/17 sierpnia 2008 r.

Andoria Mircze – Sparta Łabunie 17 VIII g. 16.00

Pogoń 96 Łaszczówka – Płomień Spartan Nieledew 17 VIII g.14.00

Igros Krasnobród – Huragan Hrubieszów 16 VIII g.15.00

Ruch Machnów Nowy – Perła Telatyn

Legion Komarów – Olimpia Miączyn

Szumy Susiec – Granica Lubycza Królewska

***

Kolejka 2

Granica Lubycza Królewska – Sparta Łabunie

Olimpia Miączyn – Andoria Mircze

Perła Telatyn – Legion Komarów

Huragan Hrubieszów – Ruch Machnów Nowy

Płomień Spartan Nieledew – Igros Krasnobród

Szumy Susiec – Pogoń 96 Łaszczówka

***

Kolejka 3

Pogoń 96 Łaszczówka – Granica Lubycza Królewska

Igros Krasnobród – Szumy Susiec

Ruch Machnów Nowy – Płomień Spartan Nieledew

Legion Komarów – Huragan Hrubieszów

Andoria Mircze – Perła Telatyn

Sparta Łabunie – Olimpia Miączyn

***

Kolejka 4

Granica Lubycza Królewska – Olimpia Miączyn

Perła Telatyn – Sparta Łabunie

Huragan Hrubieszów – Andoria Mircze

Płomień Spartan Nieledew – Legion Komarów

Szumy Susiec – Ruch Machnów Nowy

Pogoń 96 Łaszczówka – Igros Krasnobród

***

Kolejka 5

Igros Krasnobród -Granica Lubycza Królewska

Ruch Machnów Nowy -Pogoń 96 Łaszczówka

Legion Komarów -Szumy Susiec

Andoria Mircze -Płomień Spartan Nieledew

Sparta Łabunie -Huragan Hrubieszów

Olimpia Miączyn -Perła Telatyn

***

Kolejka 6

Granica Lubycza Królewska -Perła Telatyn

Huragan Hrubieszów -Olimpia Miączyn

Płomień Spartan Nieledew -Sparta Łabunie

Szumy Susiec – Andoria Mircze

Pogoń 96 Łaszczówka – Legion Komarów

Igros Krasnobród – Ruch Machnów Nowy

***

Kolejka 7

Ruch Machnów Nowy -Granica Lubycza Królewska

Legion Komarów -Igros Krasnobród

Andoria Mircze – Pogoń 96 Łaszczówka

Sparta Łabunie -Szumy Susiec

Olimpia Miączyn -Płomień Spartan Nieledew

Perła Telatyn – Huragan Hrubieszów

***

Kolejka 8

Granica Lubycza Królewska -Huragan Hrubieszów

Płomień Spartan Nieledew -Perła Telatyn

Szumy Susiec – Olimpia Miączyn

Pogoń 96 Łaszczówka -Sparta Łabunie

Igros Krasnobród – Andoria Mircze

Ruch Machnów Nowy – Legion Komarów

***

Kolejka 9

Legion Komarów -Granica Lubycza Królewska

Andoria Mircze – Ruch Machnów Nowy

Sparta Łabunie -Igros Krasnobród

Olimpia Miączyn -Pogoń 96 Łaszczówka

Perła Telatyn -Szumy Susiec

Huragan Hrubieszów – Płomień Spartan Nieledew

***

Kolejka 10

Granica Lubycza Królewska -Płomień Spartan Nieledew

Szumy Susiec – Huragan Hrubieszów

Pogoń 96 Łaszczówka – Perła Telatyn

Igros Krasnobród -Olimpia Miączyn

Ruch Machnów Nowy -Sparta Łabunie

Legion Komarów -Andoria Mircze

***

Kolejka 11

Andoria Mircze – Granica Lubycza Królewska

Sparta Łabunie -Legion Komarów

Olimpia Miączyn -Ruch Machnów Nowy

Perła Telatyn – gros Krasnobród

Huragan Hrubieszów -Pogoń 96 Łaszczówka

Płomień Spartan Nieledew -Szumy Susiec

Uwaga – LubieHrubie chętnie umieści relacje z w/w meczów klubów z powiatu hrubieszowskiego, jeżeli ktoś obecny na meczu – zawodnik, trener, działacz, kibic itp. prześle informacje, zdjęcia na jeden z adresów, który znajduje się w kontaktach na naszej stronie. Zachęcamy.

Opracował – mak

Na zdjęciu – Huragan Hrubieszów z ubiegłego sezonu, który w lidze uplasował się w środku tabeli, ciekawe ile osób zostało w drużynie z ubiegłorocznych rozgrywek.