Ruszyła kolejna biegowa edycja cyklu City Trail w Lublinie! Wystartuj 11 XI w Hrubieszowie!

W dniu 6 listopada 2021 r. nad Zalewem Zemborzyckim rozpoczęła się ósma edycja cyklu City Trail w Lublinie! Dystans tradycyjna przełajowa piątka. Dominator tych biegów Artur Kern z Hrubieszowa tym razem zajął piątą pozycję, ale jako pierwszy został sklasyfikowany w kategorii wiekowej M40. I… wystartuj! Hrubieszów, 11 listopada – Biegiem i marszem uczcij, że Polska jest na mapach świata! Namiary poniżej

Linię mety biegu głównego przekroczyło 295 osób, w tym 86 kobiet. Bieg przyniósł zwycięstwo debiutującego w CITY TRAIL w Lublinie znanego z innych tras i bieżni Damiana Świerdzewskiego (16:38 min). Na drugim miejscu finiszował Patryk Pawłowski (16:47), a trzeci linię mety minął Przemysław Szymanowski (16:50).

W rywalizacji kobiet zwycięstwo odniosła zwyciężczyni cyklu 2019/2020 Natalia Zych finiszując w 20:02. Drugie miejsce zajęła Dominika Łukasiewicz (20:06), a na trzeciej pozycji uplasowała się Magdalena Sekuła (20:26).

Pełne wyniki biegu głównego znajdują się TUTAJ (kliknij Miasta a następnie Lublin).

Kolejne spotkania w Lublinie odbędą się:

11 grudnia 2021,

8 stycznia 2022,

5 lutego

i 5 marca.

Warto przypomnieć, że biegi CT charakteryzuje cykliczna formuła. Aby zostać sklasyfikowanym, walczyć o nagrody i otrzymać pamiątkowy medal, trzeba pobiec minimum 3 razy w edycji. Medale oraz nagrody będą wręczone na podsumowaniu sezonu, które będzie miało formułę uroczystej Gali w Lublinie odbędzie się w marcu.

­

Wystartuj!

Hrubieszów, 11 listopada – Biegiem i marszem uczcij, że Polska jest na mapach świata!