Rywalizowali w międzyszkolnej wojewódzkiej lidze lekkoatletycznej

Po eliminacjach powiatowych i rejonowych 21.10.2016 r. w Zamościu pod kierownictwem wiceprezesa Lubelskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego Jerzego Prokopa został rozegrany dla szkół ponadgimnazjalnych, które uzyskały awans w ramach Licealiady SZS – finał na szczeblu wojewódzkim w lidze lekkoatletycznej.

Reklamy

 

Po podsumowaniu punktacji (1266 pkt.) okazało się, że zespół chłopców Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej (RCEZ) z Biłgoraja pod opieką nauczyciela wf Leszka Blicharza stanął na najwyższym podium odbierając puchar, dyplom i złote medale (2. ZST Puławy – 1203, 3. ZSE Lublin – 1194).

 

Reprezentanci z naszego powiatu:

 

V miejsce ZS3  Hrubieszów -1132 pkt. op. Brudnowski Krzysztof 

       100m

Gajewski Bartłomiej

     00

        11,92

127 pkt.

 

Kicia Damian

     00

        12,45

106

 

Tabuła Kamil

     98

        12,13

119

       400m

Pawelec Albert

     98

        56,54

108

 

Soniak Piotr

     98

        53,21

134

 

Łappo Kamil

     00

     1:06,83

  42

      1500m

Ślusarz Paweł

     99

     4:38,40

  73

      1500m

Łoza Dawid

     98

     4:47,93

  58

 

Baranowski Michał

     98

     5:13,06

  28

     W dal

Krawczuk Kacper

     00

           5,36

  90

 

Caboń Krystian

     99

           5,73

105

 

Burdzy Marcin

     98

           5,13

  81 

Kula 5kg

Orzechowski Miłosz

     99

         10,72

113

Kula 6kg

Bielecki Marcin

     98

         10,06

113

Kula 5kg

Pokrywka Maciej

     00

           9,85

104

    4x100m

ZS3 Hrubieszów

 

         50,29

  92

 

***

 

Dziewczęta: 1. I LO Biała Podlaska (1209 pkt.), 2. V LO Lublin (1166), 3. ZS 3 Puławy (1122)… 

 

XI miejsce ZS2 Hrubieszów –  944 pkt. op. Kusiak Anna, Cygan Barbara 

       100m

Góral Weronika

     99

        15,94

         76 pkt.

 

Szostakiewicz Kamila

     00

        15,96

         76

 

Kowalczuk Monika

     99

        13,91

       123

        400m

Lipnicka Klaudia

     00

     1:16,24

         67

 

Winiarczyk Sylwia

     99

     1:11,23

         88

 

Gontarz Jagoda

     00

     1:16,82

         65

        800m

Jakowczyk Karolina

     00

     3:08,64

         36

 

Danilczuk Klaudia

     99

     3:06,00

         40

 

Krawczuk Kamila

     98

     3:12,87

         30

      W dal

Gadzicka Natalia

     99

           4,10

         96

 

Łyko Zofia

     00

           4,08

         96

       Kula

Palonka Magda

     99

           6,94

       113

 

Śmiszek Daria

     99

           7,70

       121

        kula

Gancarz Jagoda

     99

         6,34

        106        

     4x100m

ZS2 Hrubieszów

 

       58,92

          88

 

Zespoły, które zajęły miejsca I –III otrzymały puchary , medale, dyplomy, natomiast wszystkie uczestniczące drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Były to ostatnie zawody lekkoatletyczne na stadionie otwartym w roku 2016.

 

 

Opracował – mak

Na zdjęciu – lekkoatleci Zespołu Szkół nr 3 w Hrubieszowie.