Seria spotkań Unii bez zwycięstwa trwa nadal

W meczu XV kolejki IV ligi lubelskiej, Unia Hrubieszów przegrała na wyjeździe z Gromem Różaniec 1:0.

Jedyna bramka dla gospodarzy padła już w piątej minucie spotkania, a od 15 minuty nasz zespół musiał sobie radzić w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Kamila Tomczyszyna. Na domiar złego Unia nie miała do dyspozycji rezerwowego bramkarza, w wyniku czego miejsce między słupkami zająć musiał Szymon Wanarski.

Grom Różaniec – Unia Hrubieszów 1:0 (1:0)

Skład Gromu Różaniec: Markowicz, Kozyra, Mielniczek, Przybysławski, Podolak, Halych, Krzyszycha, Birut, K. Działo, Kwiatkowski, Paćkowski

Rezerwowi: Świtała, Wlizło, G. Działo, Kuczyński, Przeszło, Grelak

Skład Unii Hrubieszów: Tomczyszyn, Pańko, A. Oleszczuk, Turewicz, Wanarski, Szkutnik, Wiejak, Podgórski (74′ Przeworski), M. Oleszczuk (85′ Steciuk), Greniuk, Herda (23′ Kamiński)

Żółte kartki: K. Działo. Podolak, Birut, Paćkowski – Pańko, Szkutnik, Podgórski, M. Oleszczuk

Czerwone kartki: Paćkowski 86′ – Tomczyszyn 15′

Bramka: K. Działo 5′