SP Przewodów i SP Gozdów na zawodach wojewódzkich SZS

Hrubieszów Po Igrzyskach powiatowych i rejonu zamojskiego szkół podstawowych, w finałach wojewódzkich w badmintonie wystąpiły dziewczęta z SP z Przewodowa przygotowane przez Andrzeja Byrę, natomiast w tenisie stołowym chłopcy z SP z Gozdowa przygotowani przez Tomasza Królickiego.

Reklamy

***

Komunikat końcowy Wojewódzkich Igrzysk w badmintonie, Zamość 17.11.2009

Ostateczna kolejność:

Dziewczęta:
1. SP Ostrówek
2. SP4 Zamość
3. SP5 Chełm
4. PSP Janów Lubelski
5-6. SP Przewodów
5-6. SP Nowodwór
7-8. SP3 Kraśnik
7-8. SP4 Lubartów

Drużyny, które zajęły miejsca I, II i III otrzymały puchary, oraz medale. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

***

KOMUNIKAT KOŃCOWY
Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Tenisie Stołowym, Dziewcząt i Chłopców kl. I-IV i V-VI Lublin 03.11.2009

Za pierwszych sześć miejsc zawodnicy otrzymali dyplomy, za trzy pierwsze miejsca medale

Chłopcy kl. V-VI:

1 Wolniarczyk Rafał PSP Moszczanka
2 Wójcik Paweł SP Niedźwiada
3 Kowalczyk Konrad ZSP Ownia
4 Gąbka Mateusz SP Stara Dąbia
5 Pyś Damian SP Sitno Kolonia
6 Głowinkowski Kamil SP 23 Lublin
7-8 Chomiuk Kacper SP Miłków
7-8 Kita Patryk SP 1 Biłgoraj
9-12 Chrzanowski Marcin ZS Okszów
9-12 Kozłowski Marcin PSP 1 Kraśnik
9-12 Puchała Jakub SP 14 Lublin
9-12 Plichta Adrian SP Stróza
13-16 Zdyb Michał SP Terpentyna
13-16 Lasota Krzystof ZS Uher
13-16 Burda Szymon SP Tarnoszyn
13-16 Esing Ernest SP Gozdów
17-24 Zarzycki Sylwester SP 14 Lublin
17-24 Kopeć Krystian SP Miłków
17-24 Szymański Kacper SP Wólka Dobryńska
17-24 Ciuba Patryk SP Huta Dabrowa
17-24 Winiarski Kamil SP Piaski
17-24 Bartosiak Jakub ZSO 4 Lublin
17-24 Kłak Kamil ZSP Podhorce
17-24 Witnicki Konrad SP 4 Chełm

b/ Chłopcy kl. I-IV:

1 Wąsik Mateusz ZPO Stary Bazanów
2 Walaszek Przemysław SP Bobrowniki
3 Żuk Arkadiusz SP Juliopol
4 Bajko Kamil SP Zaświatycze
5 Stasiak Adam ZS Okszów
6 Karwowski Mirosław SP Szaniawy Matysy
7-8 Błaszczyk Rafał SP Stróża
7-8 Kowalski Szymon SP Ludmiłówka
9-12 Pielacha Bartłomiej ZSP Ownia
9-12 Pietrasiak Krystian ZSP Ownia
9-12 Łukaszuk Michał SP Hrud
9-12 Serba Mateusz SP Tarnoszyn
13-16 Bartosz Szymon SP Telatyn
13-16 Rzeźnik Mateusz SP Kamień
13-16 Sopyła Mateusz SP Wola Okrzejska
13-16 Cichocki Maksymilian SP Rybczewice
17-23 Gałan Łukasz SP Gozdów
17-23 Kryczka Piotr SSP Lublin
17-23 Kozłowski Daniel PSP 1 Krasnik
17-23 Dulniak Kacper SP 23 Lublin
17-23 Mrozowicz Marcin SP 23 Lublin
17-23 Mroczkowski Daniel ZSP Pohorce
17-23 Włoszek Sylwester SP 46 Lublin

Do Wojewódzkiej Licealiady i Gimnazjady w Indywidualnym tenisie stołowym, po zawodach rejonowych nikt nie awansował.

***

Opracował – mak

_________________________________________________

Na zdjęciu – Nauczyciel Tomasz Królicki ze swoimi podopiecznymi podczas powiatowych Igrzysk w Hrubieszowie.

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009