Sparta Łabunie – Unia Hrubieszów. Zapowiedź meczu

W niedzielę 22 marca o godz. 14:00 w ramach XVI kolejki Zamojskiej Klasy Okręgowej Unia Hrubieszów zmierzy się na wyjeździe ze Spartą Łabunie. Mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie: Łaszkiewicz, Adamczuk, Hamerla.

Reklamy

 

Zmagania ligowe z udziałem Unii Hrubieszów powracają. W pierwszym meczu w rundzie wiosennej podopieczni Marcina Nowaka zmierzą się na wyjeździe ze Spartą Łabunie. Choć jeszcze zimą tak do końca nie było wiadomo czy Sparta przystąpi do rundy rewanżowej.

Pierwsze niepokojące sygnały z Łabuń napłynęły latem, kiedy to drużyna Sparty nie przyjechała na inauguracje sezonu do Hrubieszowa. Weredyk Wydziału Gier ZOZPN mógł być tylko jeden. Walkower na korzyść Unii Hrubieszów. 

Reklamy

Po wyborach samorządowych oraz w trakcie przerwy zimowej w Sparcie zaczęło nagle coś się psuć i powstało zagrożenie, że Sparty już w lidze okręgowej nie zobaczymy. Na szczęście wszystko zakończyło się dobrze i drużyna z Łabuń przystępuje do zdecydowanej walki o utrzymanie się w Zamojskiej Klasie Okręgowej.

Sparta nie ma już nic do stracenia i musi wszystko postawić na jedną kartę. Sparta grając przed własną publicznością będzie walczyć o zwycięstwo, tutaj nie ma już miejsca na kalkulowanie.


Unia Hrubieszów przystępuje do rozgrywek będąc w pełni świadoma swoje pozycji w tabeli oraz sporych oczekiwań kibiców. Presja z meczu na mecz zapewne będzie rosła, ale kto powiedział, że będzie łatwo? Nic nie przychodzi łatwo i zawodnicy Marcina Nowaka dobrze o tym wiedzą. Wiedzą dokładnie, jakie zadanie przed nimi stoi i w pełni świadomie tego zadania się podjęli już od startu rozgrywek ligowych. 

Teraz przyszła kolej na drugi etap realizacji założonych celów. Każdy mecz będzie inny, ale każdy mecz niezmiennie będzie wymagał niesamowitego zaangażowania, walki oraz oddania serca nie tylko na boisku. Będzie wymagał również całkowitego oddania się oraz poświecenia drużynie. 

Tylko zjednoczeni razem poprzez wspólne działania i wspólny wysiłek na boisku można osiągnąć właściwy cel, którym jest zwycięstwo.

 

 

józek

Na zdjęciu mecz Unii ze Spartą  14.10.2014r.