24 kwietnia 2024

Sportowa niedziela w Werbkowicach

Bardzo dobrze na rozpoczęcie rundy wiosennej IV ligi lubelskiej, zagrali piłkarze MLKS Kryształ Werbkowice, wygrywając u siebie 3:0 z Ruchem Ryki. W tenisowych ligach – remis i wygrana.

II LIGA TENIS STOŁOWY

Tenisiści Stołowi UKS Grot-Michał Werbkowice zremisowali w niedzielę z K.S. Heksa Niedrzwica Duża 5:5.

Punkty dla drużyny z Werbkowic zdobyli:

Daniel Kisielewicz – 2,5

Patryk Wyskiel – 1,5

Patryk Bednarz – 0,5

Błażej Ferens – 0,5

III LIGA TENIS STOŁOWY

Pingpongiści III ligi UKS Grot-Michał Werbkowice wygrali dzisiaj z LOB Dęblin 10:0.

IV LIGA PIŁKA NOŻNA

Bardzo dobrze na rozpoczęcie rundy wiosennej IV ligi lubelskiej, zagrali piłkarze MLKS Kryształ Werbkowice, wygrywając u siebie 3:0 z Ruchem Ryki.

Pierwszą bramkę dla gospodarzy w 31 minucie, strzelił z rzutu wolnego Patryk Nieradko, drugą bramkę dla Kryształu w 53 minucie, po asyście Błażeja Omańskiego strzelił też Patryk Nieradko. W 82 minucie 3 bramkę po asyście Kamila Łappo, strzelił Michał Jabłoński.