Sportowe Gimnazjady Powiatowe SZS w r.szk. 2010/2011

Minął rok szkolny 2010/2011 po szkołach podstawowych warto sobie przypomnieć, które szkoły gimnazjalne były najlepsze w naszym powiecie w organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy, HOSiR, szkoły i nauczycieli dyscyplinach sportowych w ramach tzw. Gimnazjady.

Reklamy

i>Na zdjęciu – Narada Mistrzów Powiatu w piłce ręcznej chłopców z Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie podczas zawodów rejonowych.

Mistrzowie zawodów powiatowych szkół gimnazjalnych:

* 5.10.2010 r. w Hrubieszowie, Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe:

– DZ. 1. G. HORODŁO 32:18,45 op. Aneta Brzyska, Dziewczęta biegały w następującym składzie: Barczuk Patrycja, Boniewska Magdalena, Grzesiak Ewelina, Kaczyńska Beata, Kaczyńska Sylwia Kolenda Katarzyna, Malinowska Dorota, Ożarowska Ewelina, Załuska Urszula, Zebzda Monika.

– chł. 1. G. 2 HR. 31:26,67 op. Robert Jóźwiak, skład: Jakub Mielniczuk, Krzysztof Naja, Paweł Moskwa, Krystian Drozda, Damian Echta, Artur Czepil, Patryk Hraciuk, Igor Niemczyk, Marcin Stepaniuk, Eryk Kościowski.

* 12.10. w hali sportowej SP 2 w Hrubieszowie odbyły się zawody powiatowe indywidualnej Gimnazjady w tenisie stołowym:

– DZIEWCZĘTA: 1 Wójcicka Marta G 1 Hrubieszów, op. Andrzej Pachla

– CHŁOPCY: 1 Margol Sylwester G 1 Hrubieszów, op. Andrzej Pachla

* 28.10. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie odbyły się zawody powiatowej Gimnazjady w Badmintonie

– Dziewczęta: G. 1 Hrubieszów, w składzie: Marta i Dorota Wójcickie

– Chłopcy: (brak danych).

* 26.11. w hali HOSiR odbył się turniej powiatowej Gimnazjady dziewcząt w piłce koszykowej:

– 1. Gimnazjum nr 1 Hrubieszów, skład: Zdun Katarzyna, Wójcicka Marta, Wójcicka Dorota, Stecko Dominika, Sawiniec Karolina, Pokrywka Aleksandra, Wrona Ewelina, Jagodzińska Klaudia, Sądej Karolina.

* 30.11. w hali HOSiR odbył się powiatowy turniej koszykówki Gimnazjady chłopców:

– 1. Gimnazjum nr 3 Hrubieszów, skład: Krygiel Patryk, Mystowski Piotr, Chachler Albert, Szlonzak Przemysław, Nowosad Kacper, Kłodziński Iwo, Goraj Michał, Sacharczuk Jakub, Bartkowiak Radosław, Krasocki Bartłomiej, Małyszka Paweł. Opiekun – Kamil Wojciechowski.

* 7.12. w hali sportowej im. Bronisława Malinowskiego w Werbkowicach odbył się turniej powiatowy Gimnazjady w halowej piłce nożnej chłopców:

– 1. – G 3 Hrubieszów, nl K. Wojciechowski.

* W dniu 13.12. odbyła się Powiatowa Gimnazjada w Piłce Siatkowej Dziewcząt:

– 1. G. ZS 2 Staszic Hrubieszów, op. Anna Kusiak. W składzie: Magdalena Hajkiewicz, Paulina Wójtowicz, Greta Moskal, Agata Borsukiewicz, Karolina Łukiewicz, Agata Bajda, Aleksandra Szeląg, Natalia Czychańska, Agata Borkowska, Kaja Kogut, Julita Smal.

* 14.12. w hali sportowej G nr 2 w Hr. rozegrano turniej Powiatowej Gimnazjady w Piłce Siatkowej Chłopców:

– 1. Gimnazjum ze Strzyżowa.

* 17.12. w hali sportowej ZS w Horodle odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym rozegrane w ramach Gimnazjady SZS, wygrali:

– dz. 1. – G. Mircze, w składzie: Paluch Alicja, Wiatrzyk Katarzyna, Teresińska Angelika, op. Robert Majdanik,

– chł. 1 – ZS 2 GP Hrubieszów, w składzie: Kowalczuk Patryk, Esing Ernest, Kluczek Paweł, op. Zb. Krawczuk.

* 11.01.2011 r. w hali sportowej SP nr 2 w Hrubieszowie odbyły się powiatowe zawody Gimnazjady chłopców w piłce ręcznej:

– 1. G. 2 Hrubieszów, skład: Krystian Łamejko, Kamil Mróz, Krzysztof Naja, Jakub Mielniczuk, Michał Jagiełło, Paweł Kicun, Eryk Kościowski, Cezary Pietraszek, Marek Chmielewski, Kamil Żmuda, Igor Niemczyk, Jakub Baran, Michał Woźniak, Michał Szura.

* 23.02. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie odbył się powiatowy turniej Gimnazjady dziewcząt w piłce ręcznej.

– 1. Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie.

* 27.04. Piłka nożna dziewcząt:

– 1. G. 3 Hrubieszów

* 29.04. na boiskach treningowych HOSiR rozegrano powiatowy turniej piłkarskiej Gimnazjady chłopców:

– 1. Gimnazjum w Kozodawach.

* 6.05. na boisku przy SP nr 2 w Hrubieszowie przeprowadzona została Powiatowa Gimnazjalna – Szkolna Liga Lekkoatletyczna.

Dziewczęta:

– 1. G Mircze – opiekun: Urszula Przytuła 749 pkt.,

w składzie:
1 Ciuch Elżbieta 95 100 m 15,18 sek. 75 pkt.,
2 Roman, Kamila 95 100 m 15,87 58,
3 Rusin Kinga 96 100 m 15,60 65,
4 Mielniczuk Ewelina 95 300 m 56,97 52,
5 Badyła Dominika 97 300 m 57,06 52,
6 Czarnoba Agnieszka 95 300 m 61,04 36,
7 Paluch Alicja 96 600 m 2:03,78 67,
8 Mielniczuk Paulina 97 600 m n.u. 0,
9 Karwacka Ewelina 96 skok w dal 4,00 54,
10 Kowal Gabriela 96 skok w dal 3,60 40,
11 Anioł Klaudia 95 skok wzwyż 1,10 33,
12 Tomaszewska Izabela 96 skok wzwyż 1,35 84,
13 Wójcik Joanna 95 pchnięcie kulą 8,38 95,
14 Kusa Paulina 95 pchnięcie kulą 7,47 65,
15 Wójcik J., Ciuch E., Rusin K., Roman K. sztafeta 4 x 100 m 1:04,41 42.

* 6.05. na boisku przy SP nr 2 w Hrubieszowie przeprowadzona została Powiatowa Gimnazjalna Szkolna Liga Lekkoatletyczna.

Chłopcy:

1 – G 2 Hrubieszów – op: Robert Jóźwiak 927 pkt,

w składzie:
1 Klimowicz Grzegorz 100 m 13,72 sek., 67 pkt.,
2 Tabuła Rafał 97 100 m 14,48 48,
3 Moskwa Paweł 95 100 m 13,19 80,
4 Mielniczuk Jakub 95 300 m 42,02 94,
5 Drozda Krystian 95 300 m 45,66 76,
6 Czepil Artur 95 300 m 47,35 67,
7 Hraciuk Patryk 96 1000 m 3:16,89 68,
8 Echta Damian 95 1000 m 3:34,76 46,
9 Stepaniuk Marcin 97 1000 m 3:18,73 66,
10 Kościowski Eryk 96 skok wzwyż 1,50 75,
11 Naja Krzysztof 95 skok wzwyż 1,55 83,
12 Łomejko Krystian pchnięcie kulą 9,39 70,
13 Pirogowicz Paweł pchnięcie kulą 8,87 60,
14 Bas Michał pchnięcie kulą 9,98 85,
15 Piekaroś Bartłomiej oszczep 32,47 75,
16 Kościowski E., Mielniczuk J., Moskwa P., Stepaniuk M sztafeta 4 x 100 m 53,24 87.

* 10.05. na boisku przy SP – 2 w Hrubieszowie przeprowadzone zostały Powiatowe Sztafety. Zwyciężyli:

Dziewczęta –

– 4 x 100 m-

G 1 Hrubieszów w składzie:
Zdun Katarzyna, Wójcicka Dorota, Stecko Dominika, Wójcicka Marta 1:00,87,

Dziewczęta –

SZWEDZKA (400m-300m-200-100m) –

– G 3 Hrubieszów w składzie:
Jarmusz Małgorzata, Hołdaś Aleksandra, Soja Wiktoria, Zielińska Iwona 2:50,73,

Chłopcy –

4 x 100 m –

– G 3 Hrubieszów, w składzie:
Nowosad Kacper, Olucha Szymon, Starzec Adrian, Małyszka Paweł 52,16,

Chłopcy –

SZWEDZKA (400m-300m-200-100m) –

– G 2 Hrubieszów w składzie:
Kościowski Eryk, Naja Krzysztof, Drozda Krystian, Mielniczuk Jakub 2:27,38 min.

* 23.05. na boisku przy SP – 2 w Hrubieszowie przeprowadzone zostały Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce. Wygrali:

– DZIEWCZĘTA:

100 m Stecko Dominika 96 G 1 Hr 13,87,

300 m Wójcicka Dorota 95 G 1 Hr 50,96,

600 m Zebzda Monika 96 G. Horodło 1:56,48,

1000 m Soja Wiktoria 97 G 3 Hr 3:42,76,

w dal Powroźnik Iwona 96 G. Uchanie 4,28,

wzwyż Kuczyńska Zuzanna 97 G 3 Hr 1,38,

kulą Szostakiewicz Dorota 96 ZS G. Werbkowice 9,55,

oszczepem Karpińska Arleta 96 G. Horodło 19,72,

Sztafeta 4×100 m Zdun K., Wójcicka D., Stecko D., Wójcicka M. G 1 Hrubieszów 59,36,

– CHŁOPCY :

100 m Łopocki Michał 96 G 1 Hr. 12,05,

300 m Mielniczuk Jakub 95 G 2 Hr 41,34,

1000 m Kliszcz Kamil 95 ZS G. Werbkowice 3:03,58,

2000 m Sławiński Kamil 96 G. Horodło 7:13,43,

w dal Maciejewski Maciej 95 G. Mircze 5,26,

wzwyż Laszuk Sebastian 97 G. Mircze 1,60,

kulą Stankiewicz Dawid 95 ZS G. Werbkowice 11,94,

oszczepem Gorajek Michał 95 G 3 Hr 34,64,

Sztafeta 4×100 m Kościowski E., Mielniczuk J., Moskwa P., Drozda K. G 2 Hrubieszów 52,00.

***

Uwaga!

Może ktoś będzie zawiedziony brakiem pełnych danych, niestety, jaki komunikat, ewentualnie szkolne strony internetowe, to takie informacje.

***

Opracował – mak