Sportowy Plebiscyt

Gazety „Lubelski Sport Express” i „Kurier Lubelski” wspólnie organizują Plebiscyt Na Najlepszych Sportowców Województwa Lubelskiego za sezon 2007 roku. Z Hrubieszowa i powiatu kandyduje jeden zawodnik – chodziarz Rafał Fedaczyński, zawodnik MKS „Unia”.

Reklamy

W „Kurierze Lubelskim” metoda głosowania jest tradycyjna, czyli trzeba kupić gazetę/y wypełnić zgodnie z regulaminem zamieszczony tam kupon/y (10 miejsc, które punktują 10-9-8…….., aż do 1 pkt. za 10 miejsce) i wysłać na adres redakcji (dowolną ilość kuponów oryginalnych).

Natomiast czytelnicy – Inetrnauci „Lubelskiego Sport Express” typują czołowe trójki na adres e-mail: konkurs@sportexpress.pl

i za to są punkty 5 – 3 – 1.

Osiągnięcia Rafała Fedaczyńskiego w sezonie 2007:
– Jako jedyny lekkoatleta z województwa lubelskiego uczestniczył w Mistrzostwach Świata w Osace zajmując 30 miejsce na „morderczym” dystansie 50 km.
– Wywalczył 9 miejsce w Pucharze Europy rozegranym w Anglii na w/w dystansie uzyskując znakomity wynik 3.48:07 godz., uzyskując nim klasę mistrzowską międzynarodową, ustanowił nowy rekord Polski LZS i województwa lubelskiego, jest to czwarty wynik w historii Polski i minimum na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie 2008 r.
– zdobył Brązowy Medal podczas Halowych Mistrzostw Polski w Spale na dystansie 5 km. chodem sportowym
– wygrał ogólnopolski chód na 20 km. w Zaniemyślu
– był pomysłodawcą i jest współorganizatorem oraz uczestnikiem (raz wygrał, w tym roku 3 miejsce) II Ogólnopolskiego Mityngu Chodziarskiego na 10 km. zorganizowanego w Hrubieszowie, który na następny rok został umieszczony w Europejskim Kalendarzu Imprez (AAU)
– zajął 3 miejsce w Południowej Afryce na dystansie 3000 m.

Rafał uprawia bardzo trudną, czasochłonną, wyczerpującą, kontuzjogenną, lecz mało dającą profitów finansowych konkurencję sportową, dlatego PAŃSTWA głosy oddane na niego przyniosą mu przynajmniej SATYSFAKCJĘ, że jego wysiłek jest doceniany i będzie jednym z laureatów tego plebiscytu.

REGULAMIN

1. Organizatorem Plebiscytu Sportowego za rok 2007 są redakcje Kuriera Lubelskiego i Lubelskiego Sport Expressu.
2. Nad prawidłowym przebiegiem plebiscytu czuwa jury złożone z dziennikarzy sportowych obu redakcji.
3. Terminy rozpoczęcia i zakończenia głosowania ustalają organizatorzy.
4. Głosowanie odbywa się wyłącznie na kuponach oryginalnych, czyli wyciętych z Kuriera oraz w Internecie (LSE).
5. W plebiscycie mogą uczestniczyć wyłącznie sportowcy, reprezentujący kluby Lubelszczyzny przez cały rok.
6. Suma punktów otrzymanych na wszystkich kuponach oraz w Internecie decyduje o ostatecznych wynikach głosowania.
7. Regulamin nie zabrania głosowania na kandydatów spoza oficjalnej listy.
8. Kupon bez nadawcy jest nieważny.
9. Kupon musi zawierać dziesięć nazwisk. Nazwisko jednego sportowca może pojawić się na kuponie tylko raz.
10. W razie stwierdzenia przypadków zorganizowanych akcji, plebiscytowe jury ma prawo unieważnienia części kuponów lub dyskwalifikacji zawodników.

Z NICH WYBIERAMY:

* BOKS Karolina Michalczuk (Paco Lublin) * CIĘŻARY Marzena Karpińska (Znicz Biłgoraj), Sebastian Żukowski (POM Iskra Piotrowice) * KARATE Izabela Sularz (Lubelski Klub Karate Kyokushin), Daniel Iwanek, Barbara Marciniak (Lubelska Akademia Karate) * KARTING Marek Wyrzykowski (Automobilklub Wschodni) * KICK BOXING Jacek Puchacz (AZS Politechnika Lubelska) * KOLARSTWO Piotr Sztobryn (Pogoń Mostostal Puławy) * KOSZYKÓWKA Paweł Hołota (Start AZS Lublin) * KULTURYSTYKA Patrycja Kozyra (Paco Lublin) * KAJAKARSTWO Barbara Przybylska (Feniks Lublin) * LEKKOATLETYKA Artur Brzozowski (Znicz Biłgoraj), Rafał Fedaczyński (Unia Hrubieszów), Karolina Gronau (AZS AWF Biała Podlaska), Dorota Gruca, Katarzyna Kita (obie Agros Zamość) * ŁUCZNICTWO Mateusz Kłoda (Agros Zamość) * MOTOCROSS Bartosz Piątek, Kamil Wawer (KM Cross Lublin) * PIŁKA NOŻNA Daniel Koczon, Marcin Popławski, Paweł Tomczyk, (Motor Lublin), Rafał Niżnik (Górnik Łęczna), Andrzej Wachowicz (Hetman Zamość), Marek Piotrowicz (Orlęta Spomlek Radzyń) * PIŁKA RĘCZNA Magdalena Chemicz, Ewa Damięcka, Katarzyna Duran, Małgorzata Majerek, Dorota Malczewska (SPR Safo Lublin), Robert Nowakowski (Azoty Puławy) * PŁYWANIE Konrad Czerniak (Orlik Lublin), Iwona Lefanowicz, Mikołaj Czarnecki (Skarpa Lublin), Zuzanna Mazurek (Fala Kraśnik) * RAJDY SAMOCHODOWE Aleksander Michałowski (Automobilklub Lubelski) * SIATKÓWKA Maciej Gorzkiewicz (Avia Świdnik) * SNOOKER Mariusz Sirko (Stolarnia Lublin) * STRZELECTWO Adam Gładyszewski (Snajper Lublin) * SUPERMOTO Piotr Kaczorowski (KM Cross Lublin) * SZACHY Marcin Dziuba, Grzegorz Gajewski (AZS UMCS Lublin) * TAEKWONDO Ilona Działa (Lewart Lubartów), Joanna Lipa, (LSKT Lublin), Miłosz Moskaluk (Lewart Lubartów) * TENIS Marek Oratowski (Górnik Łęczna) * TRIAL ROWEROWY Karol Serwin (Świdnik) * ZAPASY KOBIET Agata Pietrzyk, Magdalena Pietrzyk (Suples Kraśnik), Andżelika Głąb (Cement Gryf Chełm) * ZAPASY ST. KLASYCZNY Marcin Jaskot (Cement Gryf Chełm), Mariusz Łoś (Agros Zamość) * ZAPASY ST. WOLNY Krystian Brzozowski (Górnik Łęczna), Damian Jakubczyk (Suples Kraśnik), Sebastian Kaczmarzyk, Marcin Pawlak, Maksymilian Witek (Górnik Łęczna) * ŻUŻEL Daniel Jeleniewski, Dariusz Śledź (TŻ Sipma Lublin)

Opracował – mak