Sportowy weekend zawodników Unii: piłka nożna, lekka atletyka, podnoszenie ciężarów

Najbliższy weekend (11-12.05) będzie bardzo pracowity dla zawodniczek i zawodników oraz szkoleniowców Unii. W sobotę i niedzielę wystartują w zawodach lekko atleci, ciężarowcy oraz piłkarze wszystkich grup wiekowych.

Reklamy


Sobota (11.05):

Otwarty Młodzieżowy Mityng Lekkoatletyczny LOZLA  z udziałem zawodniczek i zawodników Unii. Arena Lekkoatletyczna w Hrubieszowie przy ul. Ciesielczuka 2. Początek zawodów godz. 13.00.

Mecz o mistrzostwo Okręgowej Ligi Młodzików Starszych Unia Hrubieszów – Omega Stary Zamość. Stadion miejski w Hrubieszowie. Początek meczu o godz. 10.00.

Mecz wyjazdowy o mistrzostwo Okręgowej Ligi Trampkarzy Starszych Ostoja Skierbieszów – Unia Hrubieszów. Początek meczu o godz. 14.00.

Mecz wyjazdowy o mistrzostwo I Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych Bogdanka Łęczna – Unia Hrubieszów. Początek meczu o godz. 16.00.

I Turniej Okręgowej Ligi Orlików w rundzie wiosennej – 2013 w Tomaszowie Lubelskim z udziałem orlików Unii. Początek turnieju o godz. 10.00.

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Seniorek i Seniorów w Podnoszeniu Ciężarów – Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Zamość z udziałem zawodniczek i zawodników Unii. Zamość, Hala ZSP Nr 5 ul. Szczebrzeska 102.  Początek zawodów godz. 9.00.


Niedziela (12.05)

Mecz o mistrzostwo Klasy Okręgowej Seniorów Unia Hrubieszów – Korona Łaszczów. Stadion Miejski w Hrubieszowie. Początek meczu o godz. 16.00.