Środa – Półfinał Pucharu Polski w Werbkowicach!!!

W Środę 9.10.2013 r. w Werbkowicach od godz. 14.00 odbędzie się bardzo ciekawy mecz w ramach półfinału Pucharu Polski okręgu zamojskiego pomiędzy trzecioligową Tomasovią a występującym w klasie okręgowej miejscowym Kryształem. Czy wynik jest przesądzony, to proszę poczytać, co napisano na stronie internetowej Tomasovii – obawiają się.

Reklamy


Portal internetowy Tomasovii Tomaszów Lubelski:

 

Nie zlekceważyć rywala. Jutro PP Kryształ Werbkowice – Tomasovia

Pucharowa przygoda Tomasovii trwa dalej i już jutro nasi gracze udadzą się do Werbkowic, by w ramach 1/ 2 Pucharu Polski na szczeblu ZOZPN zmierzyć się z miejscowym Kryształem.

Zdecydowanym faworytem wydają się być Tomaszowianie, lecz już nie raz życie pokazało, iż spotkania pucharowe rządzą się swoimi oddzielnymi prawami. Jutrzejsi przeciwnicy naszego zespołu to drużyna występująca, na co dzień w zamojskiej klasie okręgowej, gdzie obecnie zajmuje czwartą lokatę z dorobkiem 21 punktów. W dotychczasowych 10 spotkaniach rundy jesiennej drużyna Kryształu zdobyła 24 gole, z czego, aż 16 zdobyło dwóch napastników rywali Tomasz Przeworski (9 ) iBartłomiej Reszczyński (7) co nakazuje zwrócić jakąś tam uwagę szczególnie na tych zawodników. Jak zapowiedział szkoleniowiec naszej drużyny Tomasz Orłowski po ostatnim meczu ligowym podczas jutrzejszego spotkania, tak jak podczas poprzedniej rundy i meczu z Omegą Stary Zamość da pograć piłkarzom, którzy mniej grają w rozgrywkach III ligi oraz naszej zdolnej młodzieży. Nie oznacza to, jednak odpuszczania pucharów, bo, skoro dotarło się do półfinału, to od drużyny występującej dwie klasy wyżej nawet jak nie zagra ona w najsilniejszym zestawieniu należy oczekiwać awansu do meczu finałowego i na to oczywiście liczymy. Wydaje się, że najważniejszym dla piłkarzy Tomasovii zadaniem, którzy wystąpią na boisku w Werbkowicach jest to, by nie zlekceważyć przeciwnika, przed czym już dziś przestrzegamy.  

Początek jutrzejszego meczu, który w roli sędziego poprowadzi pan Piotr Burak z Zamościa zaplanowany został na godz. 14:00. Oczywiście, serdecznie zapraszamy sympatyków Tomasovii , którzy mogą sobie jutro na to pozwolić do Werbkowic.


Drugi półfinał

Łada 1945 Biłgoraj – AMSPN Hetman Zamość


Najprzyjemniejszy moment Kryształu w Pucharze Polski, a może powtórka!

– 3.05.2012 Zamość Finał Pucharu Polski Zamojskiego Okręgu

AMSPN Hetman Zamość – Kryształ Werbkowice 2:2 (0:0), karne 3:2.

Bramki dla Kryształu:

Daniel Waga,

Taras Maliuk,

dla Hetmana dwie były reprezentant Kryształu Mariusz Kycko.


Jesteś kibicem Kryształu?

Więc wzmocnij swoją obecnością i dopingiem drużynę!!!

 


Opracował – mak

Na zdjęciu – Bramkostrzelny zawodnik Kryształu Werbkowice Tomek Przeworski, czy uda mu się ulokować piłkę w siatce Tomasovii?