Streetbasket Hrubieszów 2014

Uczniowski Klub Sportowy Ogólniak był organizatorem turnieju Streetbasket Hrubieszów 2014 (koszykówki ulicznej), który odbył się na boiskach Zespołu Szkół Miejskich nr 3. Zgłosiło się pięć zespołów męskich, które zagrały systemem „każdy z każdym”.

Reklamy

Zwyciężył zespół składający się z uczniów Gimnazjum Nr 3.Wyniki turnieju oraz składy  w komunikacie poniżej.

Podczas turnieju rozegrano również mecz w którym zmierzyli się chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 3 a drużyną kobiet, zwyciężyli chłopcy  wynikiem 5:3.

Organizatorzy zapraszają na kolejne spotkanie które odbędzie się w dniu 28.06.2014 (sobota) również na boiskach ZSM Nr 3 o godz.16.00.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie składów drużyn na adres e-mailowy: krawczukz@o2.pl

 

 

KOMUNIKAT

STREETBASKET 2014 – HRUBIESZÓW dn.25.06.2014 r

 

Tabela końcowa

Miejsce

Nazwa drużyny

punkty

 kosze

1

BUŁA-ŁOKIEĆ TEAM

4

43-20

2

SKŁAD Nr 2

3

40-19

3

MATMA Z KRACHEM

2

27-34

4

MY LUJANIE

1

30-43

5

SKŁAD Nr 1

0

24-47

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki spotkań:

BUŁA-ŁOKIEĆ TEAM – SKŁAD Nr                         14 : 3

MATMA Z KRACHEM – SKŁAD Nr 2                      3 : 9

BUŁA-ŁOKIEĆ TEAM – SKŁAD Nr 2                       8 : 6

BUŁA-ŁOKIEĆ TEAM – MATMA Z KRACHEM      9 : 3

SKŁAD Nr 1 – SKŁAD Nr 2                                       4 : 9

SKŁAD Nr 2 – MY LUJANIE                                    16 : 4

MY LUJANIE – BUŁA-ŁOKIEĆ TEAM                      8 : 11

MATMA Z KRACHEM – SKŁAD Nr 1                    13 : 9

SKŁAD Nr 1 – MY LUJANIE                                     8 : 11                   

MY LUJANIE – MATMA Z KRACHEM                     7 : 8

 

SKŁADY DRUŻYN :

 

BUŁA-ŁOKIEĆ TEAM

1.Damian Jóźwiak

2 .Kacper Popławski

3 .Oktawian Czerniak

 

SKŁAD Nr 2

1 .Albert Chachler

2 .Kuba Sacharczuk

3 .Przemysław Szlonzak

4. Kacper Nowosad

 

MATMA Z KRACHEM

1. Jarosław Jasina

2 .Cezary Żmuda

3 .Karol Kapuściński

4 .Grzesiek Dąbrowski

 

MY LUJANIE

1. Bartosz Kasperski

2 .Bartosz Sędłak

3. Konstanty Mękal

 

SKŁAD Nr 1

1. Szczepański Paweł

2. Wal Oskar

3. Gardynski Albert

 

 

SP nr 3  – Koszykarki     5 : 3

 

SP nr 3

1. Kacper Kaspruk

2. Kacper Rodziewicz

3. Bartek Fijołek

4. Paweł Capiuk

 

Koszykarki

1. Bachus Marta

2. Komsowicz Ewa

3. Mosek Ewa

 

Organizator :

Krawczuk Zbigniew