Stroje sportowe polskiego producenta odzieży sportowej – co je wyróżnia?

Stoisz przed wyborem drużynowej odzieży dla Twojego zespołu? Niezależnie od tego, jaki sport uprawiasz – stroje sportowe dla dzieci i dorosłych polskiej marki sportowej są najlepszym rozwiązaniem. Czemu dokładnie? Co je wyróżnia na tle innych?

Reklamy

Atrakcyjny stosunek ceny do jakości

Wysoka jakość strojów, jakie oferuje polski producent odzieży sportowej PEHA,  wynika z kilku czynników. Pierwszym jest wykorzystanie do ich produkcji polskich, wysokogatunkowych dzianin. Jest to najczęściej czysty, 100% poliester – najlepszy do uprawiania aktywności fizycznej. Jest on oddychający, szybkoschnący i miły w dotyku, Zapewnia komfort i wygodę podczas meczu i treningu. To, co ważne, wszystkie dzianiny PEHA są polskiej produkcji – podobnie zresztą jak same stroje, koszulki i akcesoria – pochodzą z polskich szwalni. Opcjonalnie, do dzianin poliestrowych można dodać elastan, który podnosi komfort użytkowania strojów siatkarskich. Dzięki niemu, przylegają one jeszcze lepiej do ciała i podkreślają sylwetkę zawodników.

Nowoczesny design

Tym, co wyróżnia polskie stroje sportowe PEHA jest również nowoczesny design. Marka może pochwalić się wieloma autorskimi projektami i podobnie, jak większość znanych, zagranicznych firm, stają się one jej wizytówką. Każdy projekt dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych dzięki czemu można jeszcze lepiej dopasować strój do barw swojego klubu.

Sublimacja gratis!

Polski producent odzieży sportowej PEHA oferuje również bezpłatną sublimację. Dzięki temu zamówione stroje meczowe, koszulki, lub komplety dresowe dotrą do Ciebie z gotową już personalizacją. Sublimacja to technika polegająca na wtopieniu dowolnego projektu bezpośrednio we włókna dzianiny. Nadruk nie odkleja się i nie pęka – staje się częścią stroju.

Stroje PEHA do wielu różnych sportów

W ofercie polskiej marki PEHA znajdziesz zarówno pojedyncze elementy, jak i całe komplety do różnego rodzaju popularnych sportów. W asortymencie dostępne są zatem stroje piłkarskie, stroje koszykarskie i komplety do siatkówki — dla dzieci i dorosłych.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto wybierać polskie marki, takie jak np. PEHA, dodatkowym argumentem może stać się wspieranie polskich firm i napędzanie polskiej gospodarki. Obecnie, przejawianie lokalnego patriotyzmu w zakresie decyzji zakupowych jest jeszcze ważniejsze niż kiedyś!

(tekst i fot. mat. partnera)