Stwórz sekcję Teqball – otrzymasz bezpłatnie stół Teq Lite

W ramach programu wsparcia dla klubów Teqball – każdy podmiot, który utworzy sekcję Teqball i dołączy do PZTEQ otrzyma bezpłatnie stół Teq Lite.

Reklamy

 

Polski Związek Teqball wraz z Międzynarodową Federacją Teqball uruchamia program wsparcia dla klubów Teqball. W ramach programu każdy podmiot, który utworzy sekcję Teqball i dołączy do PZTEQ otrzyma bezpłatnie stół Teq Lite.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 15 maja.

 

***

 

Ze stołów Teqball korzystają największe kluby i szkółki piłkarskie na świecie, które wykorzystują nowoczesny sprzęt, jako element zaawansowanego treningu piłkarskiego. Także w Polsce stoły są stopniowo wdrażane do akademii i klubów piłkarskich na różnych szczeblach rozgrywkowych.

Procedura wpisania na listę klubu, do którego trafi stół jest bardzo prosta. Jedynym warunkiem otrzymania stołu jest deklaracja powołania sekcji Teqball w strukturach klubu (organizacji sportowej, stowarzyszenia, akademii, szkoły, uniwersytetu.

Sekcja funkcjonowałaby pod patronatem Polskiego Związku Teqball (PZTEQ), który należy do Międzynarodowej Federacji Teqball (FITEQ). Nie wiąże się to z żadnymi opłatami, a daje możliwość startu w zawodach krajowych i międzynarodowych.

W przypadku niedostatecznej liczby stołów w stosunku do zainteresowanych klubów lub innych podmiotów promujących sport, o wyborze miejsc gdzie trafi stół zdecyduje komisja Polskiego Związku Teqball.

 

fot. PZTeq