Sukces hrubieszowskich brydżystów

W dniu 7 października 2018r w ramach VIII Grand Prix Lubelszczyzny w Janowie Lubelskim odbył się Turniej Par Brydża Sportowego o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego.

Reklamy

 

Ponieważ dawno nie uczestniczyliśmy w żadnych turniejach ani rozgrywkach brydżowych postanowiliśmy sprawdzić nasze umiejętności na tle bardziej utytułowanych zawodników.

Ostatecznie zajęliśmy bardzo dobre III miejsce, a na naszych szyjach zawisły brązowe medale.

Zwyciężyła para Arcymistrzów Krzysztof Czul i Janusz Wesołowski na co dzień reprezentująca Ekstraklasowy klub Skobud Joker Tarnobrzeg. Na drugiej pozycji uplasowali się Grzegorz Cieślak i Grzegorz Rewer występujący w pierwszej lidze w drużynie SPS EKO-RÓŻANKA, a na trzecim miejscu my, czyli: Wojciech Sołtysiak i Marcin Pachniewski z Hrubieszowa (dotychczas graliśmy w III lidze w drużynie TZBS Zamość lecz w tym sezonie ze względów osobistych i zawodowych nie zdecydowaliśmy się na grę w rozgrywkach ligowych).

Jak widać (pomimo iż niewiele ostatnio gramy) forma nadal dopisuje, a cieszy i przynosi nam dużo satysfakcji fakt iż w turnieju pokonaliśmy aż 8 arcymistrzów i wielu mistrzów międzynarodowych i krajowych czyli zawodników o wiele bardziej doświadczonych i utytułowanych!


Link do wyników:
http://www.brydz.lublin.pl/Aktualne/2018Turn/20181007/W0710.htm


tekst i fot.: Marcin Pachniewski