Sukcesy biegaczy w Grand Prix

Dnia 11.11.2011 r. w Puławach został podsumowany cykl biegów wchodzących w XIX Grand Prix Polski Środkowo–Wschodniej w biegach ulicznych i przełajowych – 2011. Zespołowo Unia Hrubieszów pierwsza, a indywidualnie w biegu głównym open Małgorzata Muzyczuk, Artur Kern i Paweł Szostak na podium. W biegach Młodzieżowych w różnych grupach wiekowych zwyciężyli: Oliwia Ciesielczuk, Wiktoria Ciesielczuk, Wiktoria Soja, Agata Polikowska, Anna Lizut i Marcin Kawaler.

Reklamy

i>Na zdjęciu – Czołowe zawodniczki Grand Prix w biegach za rok 2011, nauczycielka Małgorzata Muzyczuk – 2 miejsce i uczennica Anna Lizut – 1 miejsce, obie z ZS nr 4 w Hrubieszowie. Ciekawe, czy ktoś powtórzy, lub poprawi takie osiągnięcie?

Reklamy

***

XIX Grand Prix Polski Środkowo–Wschodniej w biegach ulicznych i przełajowych – 2011

Punktacja ogólna

Biegi główne – rok 2011

Kobiety

1. Magdalena Karpińska Agros Zamość – 186 pkt.
2. Małgorzata Muzyczuk ZS 4 Hrubieszów – 101
3. Izabela Trzaskalaska AZS UMCS Lublin – 99
4. Patrycja Maśloch SKB Kraśnik – 75
5. Anna Surowiec Agro – Core Milanów – 72
6. Katarzyna Guz Żak Biała Podlaska – 67
7. Jakubczak Aleksandra Agros Zamość – 67
8. Joanna Wasilewska – Kaczor Znicz Biłgoraj

Punkty zdobyły 32 zawodniczki!!!

***

Mężczyźni

1. Stanisław Marzec Agro – Natura Nałęczów – 194 pkt
2. Artur Kern Unia Hrubieszów – 175
3. Paweł Szostak Unia Hrubieszów – 154
4. Stanisław Terentowicz Agro-Natura Nałęczów – 148
5. Rafał Sroczyński Kortonex Krasnystaw – 136
6. Tomasz Buczak Agros Zamość – 123
7. Marek Podlipny LW Bogdanka – 110
8. Maciej Falczyński Agros-Natura Nałęczów – 98
9. Komola Kazimierz AD Blue Chemil Puławy – 98
10. Nowogrodzki Dawid Agros Zamość – 97

16. Albin Zacharczuk – 71
21. Piotr Kitliński – 49
23. ks. Tomasz Szady – 48

Punkty zdobyło 80 mężczyzn.

***

Kategorie wiekowe z biegu głównego mężczyzn

16 – 19 lat
1. Paweł Szostak Unia Hrubieszów
2. Albin Zacharczuk Unia Hrubieszów

30 – 39 lat
1. Artur Kern Unia Hrubieszów

***

Punktacja klubowa biegów głównych

1. Unia Hrubieszów – 610 pkt
2. Agros Zamość – 554 pkt
3. SKB Kraśnik – 472
4. Agro-Natura Nałęczów – 432
5. Chemik Ad Blue Puławy – 342
6. LW Bogdanka – 312

13. ZS Nr 4 Hrubieszów – 101

Punktowało 35 klubów.

***

Biegi młodzieżowe – rok szkolny 2010/2011

Dziewczęta rocznik 2000 i młodsze
1. Oliwia Ciesielczuk SP 3 Hrubieszów – 205 pkt

***

Dziewczęta rocznik 1998 – 1999

1. Wiktoria Ciesielczuk SP 3 Hrubieszów – 202 pkt
2. Joanna Chodun SP 3 Hrubieszów – 185

***

Dziewczęta rocznik 1996 – 1997

1. Wiktoria Soja G 3 Hrubieszów – 216 pkt
2. Beta Mielcarek G. Gorajec 213
3. Aleksandra Pokrywka G 1 Hrubieszów 177

6. Monika Zebzda G. Horodło – 128

***

Dziewczęta rocznik 1994 – 1995

1. Agata Polikowska G. Moniatycze – 183 pkt

4. Paulina Worożbit ZS 2 Hrubieszów – 93
5. Patrycja Smaga G. Moniatycze 83
6. Magda Mielniczuk ZS 2 Hrubieszów – 77

***

Chłopcy rocznik 1994 – 1995

1. Marek Gruba G. Ostrówek – 167 pkt
2. Mateusz Wojtowicz ZS 3 Hrubieszów – 166

6. Jakub Mielniczuk G 2 Hrubieszów – 111

***

Dziewczęta rocznik 19992 – 1993

1. Anna Lizut ZS 4 Hrubieszów – 129 pkt
2. Marianna Ulanicka ZS 2 Hrubieszów 102

***

Chłopcy rocznik 19992 – 1993

1. Marcin Kawaler ZS 1 Hrubieszów – 137 pkt
2. Dawid Wysokiński ZSZ 1 Włodawa – 134
3. Albin Zacharczuk ZS 3 Hrubieszów – 96

***

Na podstawie końcowych komunikatów dostarczonych przez p. Mirka Ciesielczuka

Opracował – mak