Sukcesy sekcji podnoszenia ciężarów Unii Hrubieszów w Małaszewiczach

W dniu 1.10.2017 w Małaszewiczach odbyły się zawody w podnoszeniu ciężarach obejmujących kilka klasyfikacji, a mianowicie – II runda Wojewódzka Liga Juniorek i Juniorów, Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików, VI Turniej o Puchar Wójta Gminy Terespol, w których wielokrotnie członkowie sekcji podnoszenia ciężarów MKS Unia w Hrubieszowie stawali na podium.

Reklamy

 

Strona MKS Unia Hrubieszów podnoszenie ciężarów:

Nasi zawodnicy wystartowali bardzo dobrze. W punktacji Sinclaira do lat 15 na drugiej pozycji znalazła się Natalia Górniak, do lat 17 na pierwszej pozycji Karolina Czajka i Michał Kościuk, na 6 miejscu znalazła się Kinga Kwiatkowska, a na 4 Michał Puchala. Do lat 20 najlepszą zawodniczką została Diana Flak, a na 6. Malwina Mosiądz. Start udany!


LIGA JUNIOREK Pobierz

LIGA JUNIORÓW I Pobierz

LIGA JUNIORÓW III Pobierz

LIGA JUNIORÓW II Pobierz

Puchar Wójta Gminy Terespol – do lat 15 Pobierz

Puchar Wójta Gminy Terespol – do lat 20 Pobierz

Puchar Wójta Gminy Terespol – do lat 17 Pobierz

 

***

 

– Był to pierwszy start naszych podopiecznych po pogrzebie śp. Andrzeja, wszyscy pamiętali o tym i startowali tak jak by Andrzej z nami był. Start wszystkich był bardzo dobry na miarę ich aktualnych możliwość. Padały rekordy życiowe u Karoliny Czajki, Diany Flaki, Natalki Górniak, Michała Kościuka, Mateusza Staszczuka czy Konrada Litwina, który wypełnił normę na II klasę sportową. Zawody prowadził jak zwykle Henryk Lebiedowicz a biuro zawodów Marcin Kusiak. Pozdrawiam wszystkich ze Spały z obozu kadrowego – Antoni Czerniak.

 

W dniach 7-8.10.2017 w Ciechanowie odbędzie sie Puchar Polski Kobiet. Wystartują tam w barwach MKS Unii: Flak Diana, Czajka Karolina, Kwiatkowska Kinga i Złota Medalistka Mistrzostw Europy Joanna Łochowska!

 

Opracował – mak

Foto – sekcja pc Uni Hrubieszów