Szkolny drużynowy tenis stołowy

Łącznie w zawodach powiatowej Gimnazjady i Licealiady w drużynowym tenisie stołowym, które odbyły się 8 stycznia w Werbkowicach, rozegrano 180 gier (136 indywidualnych oraz 44 deblowych).

Reklamy

b>KOMUNIKAT
POWIATOWA GIMNAZJADA W TENISIE STOŁOWYM – drużynowa WERBKOWICE

DZIEWCZĘTA

1. Gimnazjum Trzeszczany opiekun: Chwedczuk Zygmunt
w składzie: Bednarczuk Małgorzata, Marzęta Patrycja

2. Gimnazjum Werbkowice opiekun Sadowski Bartłomiej
w składzie : Rosół Justyna , Jurek Irena

3. Gimnazjum Uchanie opiekun: Skrzat Zbigniew
w składzie: Tokarczuk Justyna, Szumiło Ewa, Michalska Martyna,

4. Gimnazjum Mircze opiekun: Majdanik Robert
w składzie:Kusztykiewicz Aleksandra,Milczuk Patrycja,Talarowska Monika

5-6. Gimnazjum Publiczne Horodło opiekun: Brzyska Aneta
w składzie: Lemińska Paulina, Sondej Anna, Pędrak Ewelina

5-6. Gimnazjum nr 1 Hrubieszów opiekun: Pachla Andrzej
w składzie : Kozik Joanna, Łubkowska Sylwia

7. Gimnazjum ZS Kryłów opiekun: Kłoda Agnieszka
w składzie: Dąbrowska Anita, Martyniuk Aneta, Wandiuk Magda

***

CHŁOPCY

1. Gimnazjum nr 1 Hrubieszów opiekun: Pachla Andrzej
w składzie : Dyrda Krystian, Skrzyński Maciej, Wawer Krzysztof

2. Gimnazjum Werbkowice opiekun Sadowisk Bartłomiej
w składzie : Dariusz Mazurek , Polikowski Adrian , Dąbrowski Kamil
3. Gimnazjum Mircze opiekun: Majdanik Robert
w składzie: Karaś Adrian, Sokołowski Grzegorz, Matysiak Kamil

4. Gimnazjum Publiczne Hrubieszów opiekun: Chwedczuk Andrzej
w składzie: Drop Adam , Skawiński Daniel

5-6. Gimnazjum Uchanie opiekun: Skrzat Zbigniew
w składzie : Podgórski Mariusz, Turek Adrian, Siekierda Konrad

5-6. Gimnazjum nr 3 Hrubieszów opiekun: Drączkowski Czesław
w składzie: Kawarski Artur, Flis Artur, Żygawski Jakub

7-8. Gimnazjum Dołhobyczów opiekun: Kulczyński Mariusz
w składzie : Zieliński Bogdan , Pietrycki Sebastian

7-8. Gimnazjum ZS Kryłów opiekun: Kłoda Agnieszka
w składzie: Bartko Paweł, Barań Paweł, Bajak Artur

9-10. Gimnazjum Publiczne Horodło opiekun: Kamień Mirosałw
w składzie: Kozłowski Szymon, Kaczyński Tomasz, Barczuk Mateusz

9-10. Gimnazjum Trzeszczany opiekun: Chwedczuk Zygmunt
w składzie: Gryn Tomasz, Wolanin Adrian

Rozegrano 119 gier (91 indywidualnych oraz 28 deblowych).
Zawody rejonowe odbędą się w Szczebrzeszynie w dniu 19.02.2008 r., rozpoczęcie gier o godz.10.00.
Podziękowanie za pomoc w organizacji turnieju Panu Ryszardowi Mazurkiewiczowi oraz nauczycielom Gimnazjum w Werbkowicach, nauczycielom opiekunom drużyn za duże zaangażowanie w sprawne przeprowadzenie turnieju.

KOMUNIKAT – plik do pobrania >>

***

KOMUNIKAT
POWIATOWA LICEALIADA W TENISIE STOŁOWYM- drużynowa WERBKOWICE

DZIEWCZĘTA

1. ZS nr 1 Hrubieszów opiekun: Skawińska Katarzyna
w składzie: Bączkowska Barbara, Bondyra Agata, Gnieciak Joanna

2. ZS nr 4 Hrubieszów opiekun: Muzyczuk Małgorzata
w składzie: Spychalska Bożena, Kuras Dorota

3. ZS nr 3 Hrubieszów opiekun: Nowak Marcin
w składzie: Kawka Ewelina, Majcherczyk Diana

4. ZS Horodło opiekun: Aneta Brzyska
w składzie: Malinowska Natalia, Dzikun Izabela

5. ZS Dołhobyczów opiekun: Kulczyński Mariusz
w składzie: Nizioł Natalia, Pietrycka Natalia

CHŁOPCY

1. ZS nr 3 Hrubieszów opiekun : Nowak Marcin
w składzie: Bieńko Piotr, Zarek Damian, Braniewski Mateusz

2. ZS nr 4 Hrubieszów opiekun: Muzyczuk Małgorzata
w składzie: Lizak Krzysztof, Krusiewicz Ernest, Kacperski Tomasz

3. ZS nr 1 Hrubieszów opiekun: Skawińska Katarzyna
w składzie: Wołos Mateusz, Kuryluk Sławomir, Skawiński Rafał

4. ZS nr 2 Hrubieszów opiekun: Krawczuk Zbigniew
w składzie: Gałka Dominik, Lachowicz Mateusz

5-6. ZS Turkowice opiekun: Jeleń Janusz
w składzie: Dec Hubert, Szeweńko Robert, Wdowiak Marcin

5-6. ZS Horodło opiekun: Brzyska Aneta
w składzie: Zając Mateusz, Nijakowski Paweł

Rozegrano 61 gier (45 indywidualnych oraz 16 deblowych).
Zawody rejonowe odbędą się w sali Szkoły Podstawowej nr 3 w Hrubieszowie w dniu 14.02.2008 r., rozpoczęcie gier o godz.10.00.
Podziękowanie za pomoc w organizacji turnieju Panu Ryszardowi Mazurkiewiczowi oraz nauczycielom Gimnazjum w Werbkowicach, nauczycielom opiekunom drużyn za duże zaangażowanie w sprawne przeprowadzenie turnieju.

KOMUNIKAT – plik do pobrania >>

***

Przypominam o terminowym przesyłaniu zgłoszeń drogą internetową (nie dostosowanie się do powyższego punktu regulaminu grozi nie dopuszczeniem do zawodów).

Organizator imprez P SZS
Krawczuk Zbigniew

zobacz zdjęcia >>