Szkoły ponadpodstawowe rywalizowały w lekkoatletycznej lidze na szczeblu powiatu

We wtorek 27.09.2022 r. w Hrubieszowie odbyły się w ramach Licealiady zawody powiatowe Liga lekkoatletyczna, które wśród dziewcząt wygrał ZS nr 3 w Hrubieszowie a u chłopców I LO Hrubieszów.

Reklamy

W październiku odbędą się zawody rejonowe i kto awansuje – finały wojewódzkie.

­

Reklamy

­

Wyniki Zawodów Powiatowej Licealiady – Szkolna Ligi LA dziewczęta.

Termin zwodów: 27 09 2022 r.

­

Dziewczęta

1 miejsce: Zespół Szkół nr 3 w Hrubieszowie – 698 pkt

Blok szybkościowy (b. sz.):
100m
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Wróbel Amelia 2007 13,70 85 b. sz.
Bazylewicz Jagoda 2007 14,57 64 4 najlepsze
Kuśmierczyk Lena 2007 15,86 40 4 najlepsze
400m
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Stasiak Milena 2005 1:06,29 72 b. sz.
Kaczyńska Laura 2008 1:19,30 32 –
Zanoza Zuzanna 2006 1:23,65 19 –
Blok wytrzymałościowy (b. w.):
800m
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Jańczuk-Tomaszewska Karolina 2006 2:44,62 64 b. w.
Kocaj Anna 2006 2:54,08 54 b. w.
Szewczuk Aleksandra 2005 3:24,67 23 –
Blok rzutowy (b. rz.):
Pchniecie kulą
– kula 3kg
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Bałabych Kornelia 2007 7,01 48 b. rz.
– kula 4 kg
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Nowosad Anna 2006 7,10 62 b. rz.
Obszyńska Aleksandra 2005 5,39 40 4 najlepsze
Krzyszczuk Magdalena 2006 6,09 49 p.k.
Blok skocznościowy (b. sk.):
Skok w dal
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Bartnik Maja 2006 3,93 42 b. sk.
Kaniuga Julia 2006 3,84 39 b. sk.
Czajkowska Agata 2007 3,13 16 –
Pozostałe:
Bieg sztafetowy
Nazwisko i imię Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Bazylewicz Jagoda, Wróbel Amelia, Stasiak Milena, Bartnik Maja 55,78 88 4 najlepsze

***

2 miejsce: I Liceum Ogólnokształcące w Hrubieszowie – 658 pkt

Blok szybkościowy (b. sz.):
100m
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Kowalczyk Oliwia 2005 14,86 58 b. sz.
Gałkowska Klaudia 2007 15,16 53 4 najlepsze
Jankowska Paulina 2007 17,01 18 –
Głuch Kamila 2008 16,55 27 p.k.
Caruk Sara 2007 16,88 21 p.k.
Bednarczuk Aleksandra 2007 17,99 0 p.k.
Paluch Maja 2007 18,63 0 p.k.
400m
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Bęsiuk Sandra 2004 1:10,36 60 b. sz.
Kowalczyk Wiktoria 2006 n.k. 0 –
Skwarek Milena 2007 n.k. 0 –
Kruk Aleksandra 2007 1:28,73 3 p.k.
Blok wytrzymałościowy (b. w.):
800m
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Głaz Oliwia 2007 3:03,28 45 b. w.
Paćkowska Nikola 2007 3:27,15 21 b. w.
Dęga Zofia 2007 4:00,99 0 –
Blok rzutowy (b. rz.):
Pchniecie kulą
– kula 3kg
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji

***

3 miejsce: Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie – 417 pkt
Blok szybkościowy (b. sz.):
100m
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Janaszek Weronika 2007 17,47 9 b. sz.
Zimoląg Iwona 2006 16,59 26 p.k.
400m
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Góral Emilia 2006 1:21,02 27 b. sz.
Paluch Aleksandra 2004 1:54,02 0 –
Blok wytrzymałościowy (b. w.):
800m
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Bucior Aleksandra 2006 3:31,79 16 b.w.
– – – – –
Blok rzutowy (b. rz.):
Pchniecie kulą
– kula 3kg
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Misiak Weronika 2007 8,22 62 b. rz.
– kula 4 kg
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Dziedzic Jowita 2005 5,98 47 b. rz.
Czop Maliwna 2005 5,55 42 4 najlepsze
Rzut oszczepem
– 500g
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Szybkowska Amelia 2008 14,20 23 –
– 600g
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Roskal Klaudia 2005 18,40 41 4 najlepsze
Chimczuk Weronika 2005 15,60 31 –
Blok skocznościowy (b.sk.)
Skok w dal
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Głuch Angelika 2003 3,73 36 4 najlepsze
Tomaszewska Oliwia 2006 3,25 20 –
Tymoszuk Eliza 2006 2,93 9 p.k.
Skok wzwyż
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Rychel Milena 2004 135 62 b. sk.
Radkiewicz Justyna 2005 115 36 b. sk.
Pozostałe:
Bieg sztafetowy
Nazwisko i imię Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Jonaszek W, Paluch A, Grona J, Tomaszewska E 1:06,55 39 4 najlepsze

***

Chłopcy

Licealiada Powiatowa Szkolna Liga LA chłopcy

Termin zwodów 26.09 2022 r.

1 miejsce: I Liceum Ogólnokształcące w Hrubieszowie – 846 pkt (opiekun: Dawid Lewandowski)
Blok szybkościowy (b. sz.):
100m
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Jóźwiak Michał 2004 12,66 70 b. sz.
Stankiewicz Dawid 2006 13,14 61 4 najlepsze
Borsuk Maciej 2005 13,34 57 –
Wróbel Mateusz 2007 12,12 84 p.k.
400m
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Śmietanka Jan 2005 50,58 125 b. sz.
Marciniak Mateusz 2005 57,78 68 4 najlepsze
Gajewski Mateusz 2007 1:02,83 48 –
Blok wytrzymałościowy (b. w.):
800m
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
– – – – –
1500m
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Cierech Filip 2004 4:58,78 60 b. w.
– – – – –
Blok rzutowy (b. rz.):
Pchniecie kulą
– kula 5 kg
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
– – – – –
– kula 6 kg
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Piróg Jakub 2004 10,74 80 b. rz.
Dziuba Bartosz 2004 9,31 64 b. rz.
Markiewicz Gabriel 2005 8,99 61 4 najlepsze
Sanek Jakub 2005 9,40 65 p.k.
Blok skocznościowy (b. sk.):
Skok w dal
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Watras Mateusz 2004 5,29 60 –
Pękowski Piotr 2003 4,83 49 –
Skok wzwyż
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Kasprzak Oliwier 2006 180 99 b. sk.
Guberuk Artem 2005 160 68 b. sk.
Ciucki Błażej 2005 150 58 –
Pozostałe:
Bieg sztafetowy
Nazwisko i imię Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Jóźwiak Michał, Wróbel Mateusz, Stankiewicz Dawid, Watras Mateusz 49,11 90 4 najlepsze

***

2 miejsce: Zespół Szkół nr 3 w Hrubieszowie – 790 pkt (opiekun: Marek Obszyński)

Blok szybkościowy (b. sz.):
100m
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Kiryczuk Szymon 2006 11,61 105 b. sz.
Chmielewski Kacper 2005 11,70 101 b. sz.
Kosakowski Filip 2008 14,48 37 –
400m
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Mróz Karol 2005 56,50 73 4 najlepsze
Karczmarczuk Łukasz 2004 1:05,55 37 –
Poniat Mateusz 2008 1:15,06 0 –
Blok wytrzymałościowy (b. w.):
800m
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Jarosz Dawid 2005 2:22,06 57 b. w.
Mucha Oliwier 2008 3:13,07 0 p.k.
1500m
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Ostasz Mateusz 2004 5:38,80 42 b. w.
Jastrzębski Piotr 2003 5:41,81 40 –
Blok rzutowy (b. rz.):
Pchniecie kulą
– kula 5 kg
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Łukasiewicz Rafał 2007 6,70 32 b. rz.
– kula 5 kg
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Hraciuk Miłosz 2005 8,64 57 b. rz.
Blok skocznościowy (b.sk.)
Skok w dal
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Nowosad Igor 2005 4,94 52 4 najlepsze
Szulakiewicz Jakub 2007 4,56 42 4 najlepsze
Skok wzwyż
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Tyszko Mateusz 2005 160 68 b. sk.
Kluczek Maciej 2007 145 53 b. sk.
Pozostałe:
Bieg sztafetowy
Nazwisko i imię Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Kiryczuk Szymon, Chmielewski Kacper, Jarosz Dawid, Mróz Jakub 46,82 108 4 najlepsze

***

3 miejsce: Zespół Szkół nr 4 w Hrubieszowie – 204 pkt (opiekun: Małgorzata Muzyczuk)

Blok szybkościowy (b. sz.):
100m
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Bednaruk Jakub 2007 14,06 44 b. sz.
Flis Tomasz 2008 14,81 31 b. sz.
Badyła Szymon 2007 16,12 6 4 najlepsze
Cisło Szymon 2007 14,67 34 p.k.
400m
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Steciuk Dominik 2008 1:16,08 0 –
Ryszkiewicz Bartłomiej 2007 1:19,09 0 –
Poterucha Jakub 2006 1:25,56 0 –
Blok wytrzymałościowy (b. w.):
800m
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Mech Tomasz 2007 3:19,97 0 b.w.
– – – – –
Blok rzutowy (b. rz.):
Pchniecie kulą
– kula 5 kg
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Dęga Bartłomiej 2007 6,98 35 b. rz.
– kula 6 kg
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Biszczak Łukasz 2004 Próby nieważne 0 b. rz.
Blok skocznościowy (b.sk.)
Skok w dal
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Martyniuk Hubert 2006 4,17 32 b. sk.
Skok wzwyż
Nazwisko i imię Rok urodzenia Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
– – – – –
Pozostałe:
Bieg sztafetowy
Nazwisko i imię Wynik Punkty Liczone do klasyfikacji
Grelak Karol, Martyniuk Hubert, Pochylczuk Krzysztof, ? 56,15 56 4 najlepsze
Klasyfikacja indywidualna w kolejnych postach.

­

Opracował – mak, fot. arch. lubiehrubie


Zobacz też:

Lekkoatleci Unii Hrubieszów startowali w Lublinie i Warszawie. Red. Marek Skowronek odznaczony!

Lekkoatleci Unii Hrubieszów startowali w Lublinie i Warszawie. Red. Marek Skowronek odznaczony!


Zerknij na Instagram →