Sztafetowe Biegi Przełajowe SZS – fotoreportaż i wyniki

Fotoreportaż z przeprowadzonych dziś na stadionie HOSiR powiatowych Sztafetowych Biegów Przełajowych Szkolnego Związku Sportowego (SZS).

Reklamy

W sztafetach udział wzięły reprezentacje szkół podstawowych (Igrzyska SZS), gimnazjów (Gimnazjada SZS) i szkół ponadgimnazjalnych (Licealiada SZS) z terenu powiatu hrubieszowskiego, które walczyły o awans do etapu rejonowego cyklu zawodów.

 

KOMUNIKAT

POWIATOWYCH IGRZYSK

W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

HRUBIESZÓW 2013.

 

Zawody zostały przeprowadzone na trasach Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Pogoda nie dopisała, mimo ciągłego padającego deszczu większość szkół pojawiła się na starcie. Do zawodów zgłosiło się 10 zespołów ze szkół podstawowych.

 

DZIEWCZĘTA

1. ZS Horodło, op. Kamień M.

Skład: Dudek Patrycja, Tymoszuk Sandra, Tyczyńska Wiktoria, Mochnaczewska Katarzyna, Góral Patrycja, Woźnica Patrycja, Zubko Magdalena, Lemińska Wiktoria, Kaczyńska Agata, Błocian Kasjana, Gosiewska Patrycja

2. ZSM nr 1 Hrubieszów, op.Kucharska E.

3 .ZSM nr 3 Hrubieszów, op.Różanska J.

4. SZS Mircze, op.Stefaniak Z.

5. ZSM nr 2 Hrubieszów, op. Bielecka M.

 

CHŁOPCY

1. ZSM nr 1 Hrubieszów, op.Kucharska E.

2. SZS Mircze, op.Klajda W.

3 .ZSM nr 3 Hrubieszów, op.Szlonzak T.

4. ZS Horodło, op. Kamień M.

Skład: Wróbel Kevin, Ulanicki Piotr, Grabowski Mateusz, Szargan Bartosz, Sarzyński Dawid, Jarosz Jakub, Petrycki Piotr, Dudka Sebastian, Jeczeń Jakub, Gołąb Michał, Chochliński Michał, Małkowicz Maciej

5. ZSM nr 2 Hrubieszów, op. Bielecka M.

 

Zawody rejonowe odbędą się w Tomaszowie Lub. w dniu 7.10.2013 r. – awans uzyskały dwa pierwsze zespoły.

 

 

KOMUNIKAT

POWIATOWEJ GIMNAZJADY

W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

HRUBIESZÓW 2013.

 

Do zawodów zgłosiło się 15 zespołów gimnazjalnych .

Poniżej kolejność w szkołach gimnazjalnych.

 

DZIEWCZĘTA

1. ZS nr 2 Hrubieszów, 35:24,25, op. Chwedczuk A.

2. ZSM nr 3 Hrubieszów, 35:55,71, op. Grzyb W.

3. ZSM nr 1 Hrubieszów, 37:58,71, op. Tarcz I.

4. ZS Moniatycze, 38:27,68, op. Kosakowska A.

5. SZS Mircze, 38:37,80, op. Przytuła U.

6. ZS Werbkowice, 38:40.49, op. Kożmińska E., Lachowska H.

7. ZS Horodło, 38:44,31, op. Aneta Brzyska, Mirosław Kamień i Zbigniew Janeczko

Skład: Charatynowicz Katarzyna, Wrońska Ewa, Kostrubiec Paulina, Semenowicz Sylwia, Prus Agata, Sobiłło Barbara, Szlązak Karolina, Koza Kamila, Jabłońska Edyta, Ganc Magdalena, Rządkowska Kinga, Fedaczyńska Karolina

 

CHŁOPCY

1. ZSM nr 3 Hrubieszów, 40:31,28, op. Wojciechowski K.

Skład: Czerniak Oktawian, Skoczylas Dominik, Warecki Kamil, Więch Maciej, Popławski Kacper, Smerdel Bartosz, Chachler Hubert, Chachler Bartek, Fijołek Patryk, Kazan Kacper

2. ZS Horodło, 41:17,39, op. Aneta Brzyska, Mirosław Kamień i Zbigniew Janeczko

Skład: Baraniuk Patryk, Maciejewski Przemysław, Borowski Michał, Barczuk Krystian, Matwiejczuk Damian, Fedaczyński Jakub, Załuski Szymon, Malinowski Krystian, Kołodziejczyk Michał, Jeżyna Mateusz, Bil Tomasz

3. ZSM nr 2 Hrubieszów, 43:41,72, op. Jóżwiak R.

4. SZS Mircze, 44:04,23, op. Majdanik R.

5. ZS Moniatycze, 44:24,34, op. Kosakowska A.

Skład: Smaga Krzysztof, Oleszczuk Piotr, Malec Jakub, Sobowicz Michał, Tabuła Kamil, Jastrzębski Kamil, Kot Emil, Frankiewicz Adrian, Sudoł Damian, Maturzyński Mateusz

6. ZS nr 2 Hrubieszów, 48:03,45, op. Lewandowski D.

Skład: Hossin Damian, Hossin Dominik, Smoła Tomasz, Kamiński Szymon, Chmielewski Bartosz, Pietrusiewicz Kacper, Tomaszczuk Bartłomiej, Mazurek Piotr, Szczepański Paweł, Dudek Adrian, Janicki Bartłomiej, Guluk Wojciech

 

7. ZSM nr 1 Hrubieszów, 48:09,26, op. Podlewski A.

8. ZS Werbkowice, 48:15.98, op. Kożmińska E., Lachowska H.

Zawody rejonowe odbędą się w Tomaszowie Lub. w dniu 7.10.2013 r. – awans uzyskały dwa pierwsze zespoły.

 

KOMUNIKAT

POWIATOWEJ LICEALIADY

W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

HRUBIESZÓW 2013.

Do zawodów zgłosiło się 7 zespołów szkół średnich.

Poniżej kolejność w szkołach średnich.

DZIEWCZĘTA

1. ZS nr 3 Hrubieszów, 36:06,12, op. Paczała J.

Skład: Soja Wiktoria, Wiśniewska Katarzyna, Polikowska Agata, Bartosiuk Marlena, Kryszczuk Ewelina, Mazur Katarzyna, Wielosz-Hałasa Natalia, Hyżowiecka Jagoda, Skóra Milena, Hołdaś Aleksandra, Rudzińska Elwira, Szkalej Magda, Kuczyńska Zuzanna, Mendoń Aleksandra, Krupa Żaneta

2. ZS nr 1 Hrubieszów, 38:03,67, op.Skawińska K.

3 .ZS nr 2 Hrubieszów, 38:53,16, op.Kusiak, A. Cygan B.

CHŁOPCY

1. ZSM nr 3 Hrubieszów, 39:29,56, op. Brudnowski K.,

Skład: Polikowski Aleksander, Hraciuk Patryk, Bazylewicz Marek, Wiak Krystian, Gajewski Przemysław, Mroczek Patryk, Grzeszczuk Grzegorz, Nieradko Patryk, Romak Maciej, Kłyż Łukasz, Tabuła Rafał, Krygiel Patryk, Romak Michał , Sokal Przemysław, Pietrynka Paweł, Naja Krzysztof, Don Quyet Damian

2. ZSM nr 2 Hrubieszów, 40:15,61, op. Chwedczuk A.

3. ZSM nr 1 Hrubieszów, 41:05.30, op. Jaworski J.

4. ZSM nr 2 Hrubieszów, 42:07,29, op. Padkowski P.

Zawody rejonowe odbędą się w Tomaszowie Lub. w dniu 7.10.2013 r. – awans uzyskały dwa pierwsze zespoły.

 


 

Zawody powiatowe SZS organizowane są dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie.