Sztangiści Unii Hrubieszów na 3. miejscu w Wojewódzkiej Lidze Juniorów

W dniach 23/24.08.2014 r. w Puławach odbyła się II runda Lubelskiej Ligi Juniorów w podnoszeniu ciężarów. Zawodnicy hrubieszowskiej Unii wśród dziesięciu zespołów zajęli 4 pozycję, a po dwóch rundach plasują się na trzeciej. Najwięcej punktów dla zespołu zgromadził Damian Kasztelan, jego młodszy brat Przemysław ustanowił nowe rekordy życiowe.

Reklamy

 

Lubelska Liga Juniorów

Puławy 23/24.08.2014 r.

 

MKS „Unia” Hrubieszów

 

1. Damian Kasztelan 1995 63,8 85 111 196 277,8

2. Starzec Adrian 1995 71,3 90 110 200 263,6

3. Friedrich Patryk 1996 60,9 65 95 160 234,4

4. Kasztelan Przemysław 1999 58,4 63 81 144 247,6

5. Leszek Włodarski 1997 93,0 80 105 185 212,0

 

Do punktacji wlicza się czterech zawodników.

 

Klasyfikacja tabelowa:

II runda


1. Orlęta Łuków 932,4 pkt.

2. Wisła Puławy 857,3

3. GOK Koroszyn 818,6

4. MKS Unia Hrubieszów 789

5. GLKS POM Iskra Piotrowice 777,4

6. Niemce 725,6

7. KS Agros Zamość 721,6

8. AZS AWF Biała Podlaska 628,2

9. MULKS Zirve Terespol 530,3

10. LKS Znicz Biłgoraj 448,7

 

Po II rundach

 

1. GOK Koroszyn 1659,5 pkt.

2. KS Agros Zamość 1641,7

3. MKS Unia Hrubieszów 1629,4

4. GLKS POM_Iskra Piotrowice 1545,6

5. Niemce 1422,4

6. MULKS Zirve Terespol 1396,5

7. LKS Znicz Biłgoraj 1362,9

8. AZS AWF Biała Podlaska 1211,6

9. Wisła Puławy 1146

10. Orlęta Łuków 932,4

 

Sędziowie, m.in.: Henryk Lebiedowicz i Andrzej Lizun.

 


Z historii hrubieszowskiej sztangi

 

Kat. 62 kg

 

1. SARZYŃSKI Adam 107 135 242 27.09.2010, Kielce

2. KOSZAŁKA Emil 104 128 232 16.09.2006, Hrubieszów

3. ŁASZKIEWICZ Tomasz 102,5 125 227,5 9.09.1995 Hrubieszów

4. PAŃKO Tomasz 95 122,5 217,5 6.03.1993 Puławy

5. WRZYSZCZ Paweł 795 120 215 14.03.1998 Biłgoraj

6. BOBAK Grzegorz ? ? 215 ?.03.2000 Piotrowice

7. LIZUN Andrzej 97,5 115 212,5 25.04.1987 Piotrowice

8. PIETRYCZUK Mieczysław 95 117,5 212,5 23.06.1989 Szczecin

44. KRESZCZUK Sylwester 67,5 82,5 150 11.06.1994 Więcbork

45. GAŁKOWSKI Marcin 70 80 150 7.06.1997 Puławy

46. SAWICKI Marek 65 82,5 147,5 17.10.1992

47. BŁAZIK Daniel 64 80 144 21.03.2009, Hrubieszów

48. KASZTELAN PRZEMYSŁAW 63 81 144 23.08.2014 Puławy

 

Kat. 94 kg

 

1. GRESZETA Andrzej 125 160 285 2.12.1995 Biłgoraj

2. RUDNICKI Mateusz 125 155 280 20.04.2013, Piotrowice

3. WOŹNIAK Piotr 125 150 275 25.04.1992 Dobryszyce

4. KUSIAK Marcin 120 155 275 2006

5. WARECKI Tomasz ? ? 260 1991

6. JAROS Dominik 110 148 258 1.04.2012 Puławy

7. CHWEDCZUK Andrzej 115 140 255 17.05.1997 Starogard Gdański

8. KOPYTKO Kamil 110 132,5 242,5 5.05.2002 Zielona Góra 

 

25. BĘDZIŃSKI Bartłomiej 80 108 188 15.03.2008, Piotrowice

26. CZABAN Jan 82,5 105 187,5 6.12.1997 Hrubieszów

27. KAWKA Jarosław 81 105 186 22.04.2012 Siedlce

28. WŁODARSKI Leszek 80 105 185 24.08.2014 Puławy

 

 

Opracował – mak

Fot. Antoni Czerniak