Szukamy następców…

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

W sobotę 22.11.2008 r. odbył się Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej Chłopców ur. w roku 1994 i młodszych pod nazwą: „Szukamy następców T. Kiełbowicza i D. Nowaka”. Pierwszy zespół Unii Hrubieszów wywalczył 2 lokatę.

W turnieju wzięło udział 11 drużyn (ze zgłoszonych 12), podzielonych na dwie grupy, gdzie grano systemem każdy z każdym, a następnie w zależności od zajętych miejsc w grupie grano o kolejność w turnieju. Czas gry wynosił 10 minut.

Organizatorami turnieju byli: UM Hrubieszów, HOSiR, PW „HERMES” oraz MKS „Unia” Hrubieszów. Fundatorami nagród sportowych byli UM Hrubieszów, Tomasz Kiełbowicz, Dawid Nowak, statuetkę i dyplom dla najlepszego zawodnika ufundował PW „HERMES”. Napoje dla grających zawodników zafundował pan Robert Łuczkiewicz.

***

KOLEJNOŚĆ W GRUPACH:

Grupa „A”
1. Lublinianka I Lublin
2. Avia Świdnik
3. AMSPN Hetman I Zamość
4. MKS UNIA Hrubieszów
5. Tomasovia II Tomaszów

Grupa „B”
1. MKS UNIA I Hrubieszów
2 Tomasovia I Tomaszów Lub.
3. AMSPN Hetman II Zamość
4. Niedźwiadek Chełm
5. Skorpion Zamość
6. Lublinianka II Lublin

***

Rezultaty spotkań w grupach, mecz po meczu.

Unia II – Tomasovia II 2 – 1
Tomasovia I – Unia I 1 – 2
Skorpion – Niedźwiadek 0 – 4
Lublinianka I – Avia 3 – 2
Hetman II – Lublinianka II 2 – 0
Tomasovia I – Niedźwiadek 2 – 1
Unia II – Avia 0 – 3
Lublinianka II – Unia I 0 – 5
Hetman I – Lublinianka I 0 – 1
Skorpion – Hetman II 0 – 1
Avia – Tomasovia II 2 – 1
Tomasovia I Lublinianka II 1 – 0
Niedźwiadek – Hetman II 1 – 4
Hetman I – Unia II 6 – 0
Unia I – Skorpion 3 – 2
Lublinianka I – Tomasovia II 2 – 1
Tomasovia I – Hetman II 2 – 1
Hetman I – Avia 1 – 3
Lublinianka II – Skorpion 2 – 2
Unia I – Niedźwiadek 2 – 2
Hetman I – Tomasovia II 3 – 0
Tomasovia I – Skorpion 5 – 1
Lublinianka I – Unia II 6 – 0
Unia I – Hetman II 4 – 0
Lublinianka II – Niedźwiadek 0 – 6

***

Mecze o miejsca:

9-10. Tomasovia II Tomaszów Lub. – Skorpion Zamość 2-0

7-8. Unia II Hrubieszów – Niedźwiadek Chełm 0-0 (2-3 K)

5-6. Hetman I Zamość – Hetman II Zamość 2-2 (5-4 K)

3-4. Avia Świdnik – Tomasovia I Tomaszów Lub. 2-0

1-2. Unia I Hrubieszów – Lublinianka I Lublin 0-2

***

Ostateczna kolejność:

1. Lublinianka I Lublin
2. MKS UNIA I Hrubieszów
3. Avia Świdnik
4. Tomasovia I Tomaszów Lub.
5. AMSPN Hetman I Zamość
6. AMSPN HETMAN II Zamość
7. Niedźwiadek Chełm
8. MKS UNIA II Hrubieszów
9. Tomasovia II Tomaszów Lub.
10. Skorpion Zamość
11. Lublinianka II Lublin

***

Najlepsi w turnieju:

Królem strzelców został Martyna Michał (6 bramek) – Avia Świdnik.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Bronicki Maciej – MKS UNIA I Hrubieszów.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Smyłek Mikołaj – Lublinianka I Lublin

Najmłodszym zawodnikiem był Hubert Kołodziejczyk MKS II UNIA Hrubieszów (1996 rok).

***

W barwach Unii Hrubieszów występowali:

Unia I Hrubieszów (trener Mirosław Szuper)
1. Zygawski Jakub
2. Oleszczuk Krystian
3. Tyrka Damian
4. Bronicki Maciej
5. Karwacki Konrad
6. Kawarski Artur
7. Kulik Patryk
8. Stefaniak Krystian
9. Kondrat Patryk.

Unia II Hrubieszów
1. Skrzyński Karol
2. Mróz Kamil
3. Ślezak Tomasz
4. Zając Mariusz
5. Kołodziejczyk Hubert
6. Pańko Mateusz
7. Kunicki Patryk
8. Hukowski Konrad
9. Malowany Krystian.

Opracował – mak

Na zdjęciu – Trener Mirosław Szuper ze swoją drużyna (więcej zdjęć na stronie mksunia.futbolowo.pl).

zdjęcia >>

Hrubieszow 2008-11-25